25 مدل بهترین کتونی نایک اورجینال [سال 2022]

کفش نایک اصل به­ طور کامل بندکشی می­ شود، ولی در تقلبی­ ها بعضی از روزنه­­ ها جا می­ مانند. اگر می­خواهید از طریق اینترنت کفش­ نایک اصل را خریداری نمائید، بهتر است مستقیما از سایت خود شرکت و یا سایت­ های مورد تائید خرید کنید. از خرید کفش­ نایک با قیمتی بسیار کمتر از قیمت معمول خودداری کنید. ممکن است فروشنده­ای قیمت بالایی برای کفش در نظر گرفته باشد، ولی این شانس را به شما بدهد که با چانه زدن قیمت را بسیار پایین بیاورید. به دلایل نامشخص، فروشندگان « نایک » های تقلبی، سایزهای ۴۲ یا بالای ۴۷ ندارند.کتانی را بپوشید. کتانی NIKE AIR دارای بالشتک ها یا کوسن های نرم و انعطاف پذیر بوده تا پای شما در مسافت های بلند مدت، خسته نشود. نقطه توجه Air Max بود ، اولین کفش نایک که دارای کیف های Nike Air که قابل مشاهده بودند.

دونالد دبلیو بلر پس از آنکه نایک به مدت دو سال بدون مدیر مالی بود ، از پپسی کو ، به شرکت منتقل شد تا در سال 1999 رئیس امور مالی شود. لوگوی مشهور این برند در سال ۱۹۷۱ توسط کارولین دیویدسون طراحی شد که از باله ی این الهه الهام گرفته بود و تنها با مبلغ 35 دلار طراحی شد مبلغی که در حال حاضر بسیار کم است. این نام جدید، که به نام نایک در آمریکا تلفظ میشود، از نام الهه پیروزی در یونان باستان گرفته شده است. مثلا یک برچسب تقلبی ممکن است به شما بگوید که کفش در سال ۲۰۰۸ طراحی شده، درحالی­که نایک اولین بار در سال ۲۰۱۰ آن کتانی را تولید کرده است. اگر بعضی اعداد حذف شده ­اند یا یکسان نیستند، به احتمال زیاد آن کتانی تقلبی است.شرایط کتانی را بررسی نمائید. افراد زیادی با این وسوسه که قبل از سایرین این کتانی ها را داشته باشند، به دام فروشندگان اجناس تقلبی می­ افتند.

اگر کیفیت دو کتانی متفاوت بود، به احتمال زیاد کفش ­های جدید شما تقلبی هستند و ممکن است بعد از مدتی استفاده، خراب شوند.جعبه­ ی کتانی را بررسی کنید. همه محصولات کفش این برند را در سایت COM بررسی کنید تا با مشخصات ظاهری و فنی آن به خوبی آشنا شوید. از خصوصیات بارز دیگر در کتونی نایک حرفه ای ، می توان به طراحی های خلاقانه و منحصر بفرد این محصولات اشاره نمود. نایک های اصل، چون از چرم طبیعی ساخته می­ شوند، همیشه از مدل­ های تقلبی خود نرم­تر و باکیفیت­ تر هستند. این کفش­ ها ممکن است به کتانی های جدید شبیه باشند، ولی به احتمال زیاد از روی طرح آن­ها و به صورت تقلبی ساخته شده ­اند. نمونه­ های کفش­ برای آقایان فقط در سایزهای ۴۱، ۴۲، ۴۳، برای خانم­ها در سایز ۳۸ و کودکان در سایز ۳۴ وجود دارند. کف کتانی­ های تقلبی حس پلاستیک می­دهد و کشسانی مناسبی ندارد، درحالی­که کفش نایک اصل ، کف بی.

بیشتر کفش های تقلبی جعبه­ ی اصل ندارند. همچنین می­توانید برای اطلاعات بیشتر شماره ­ی تماس توزیع­ کننده­ ی آن­ را نیز بگیرید. بیشتر کفش­ های « نایک » تقلبی، جعبه­ ی اصل ندارند. اغلب، کفش­ های تقلبی تاریخ تولید اشتباه دارند. از خرید کفش­ نایک که به گفته­ ی فروشنده، سفارشی و یا مدل نمونه با سایزهای گوناگون هستند، خودداری کنید. مراقب باشید، مخصوصا که به خود کتانی دسترسی ندارید و از موجودی و کیفیت آن مطمئن نیستید. عکسی که در منزل گرفته شده این اطمینان را به شما می­دهد که کتانی واقعا وجود دارد و می­توان از روی عکس به شرایط و کیفیت آن پی برد. لیست قیمت کتونی نایک ای ایکس پی ایکس 14 ما را مقایسه کنید تا از قیمت مناسب و کیفیت مناسب هودکو مطمئن شوید. آر. اس ۱۰۰۰ نرمی دارد.شماره­ ی ساخت روی جعبه را با شماره ­ی داخل کتانی مقایسه کنید. هر جفت کفش نایک اصل ، شماره­ ای دارد که با شماره ­ی روی جعبه ­اش مطابقت می­ کند.