25 مدل بهترین کتونی نایک اورجینال [سال 2022]

به دلایل نامشخص، فروشندگان « نایک » های تقلبی، سایزهای ۴۲ یا بالای ۴۷ ندارند.کتانی را بپوشید. افراد زیادی با این وسوسه که قبل از سایرین این کتانی ها را داشته باشند، به دام فروشندگان اجناس تقلبی می­ افتند. پخش عکس کفش­ ها قبل از تاریخ به بازار آمدن خود آن­ها، به قالب­سازان این امکان را می­دهد تا کتانی های تقلبی را تولید کنند و از آنجا که هنوز کفش­ های اصلی به بازار نیامده­ اند، هیچ کفشی برای مقایسه با آنها وجود ندارد. کفش نایک اصل به­ طور کامل بندکشی می­ شود، ولی در تقلبی­ ها بعضی از روزنه­­ ها جا می­ مانند. این کفش­ ها ممکن است به کتانی های جدید شبیه باشند، ولی به احتمال زیاد از روی طرح آن­ها و به صورت تقلبی ساخته شده ­اند. این کفش ها با توجه به سلیقه های مختلف تولید و با قیمت های گوناگونی به بازار عرضه شده اند.

اغلب، کفش­ های تقلبی تاریخ تولید اشتباه دارند. هر رشته ورزشی نیاز به طراحی و سبک خاصی از کفش کتانی نایک زنانه دارد (به این دلیل که ورزش های مختلف الزامات متفاوتی نسبت به کفش دارند). نمونه­ های کفش­ برای آقایان فقط در سایزهای ۴۱، ۴۲، ۴۳، برای خانم­ها در سایز ۳۸ و کودکان در سایز ۳۴ وجود دارند. کتونیها یک دسته بزرگ و کاملی از انواع کفشهای ورزشی هستند که قابل استفاده برای انواع رشتههای ورزشی، پیاده روی و رانینگ هستند. این کمپین توسط یک تبلیغ تلویزیونی به یادماندنی پشتیبانی می شد که موسیقی متن اصلی آن ضبط “انقلابی” توسط بیتلز بود. Converse قدیمی 95 ساله ای از North Andover ، ماساچوست ، بیشتر به خاطر کفش های كتانی تمام عیار Chuck Taylor معروف بود ، محصولی كه برای بسیاری از نوجوانان و جوانان به عنوان نقطه شروع کتونی نایک مورد شناخت است.

به­ عنوان مثال، از او بخواهید عکسی از کفش در کنار روزنامه­ ی امروز گرفته و برای شما بفرستد. از فروشنده بخواهید اصل بودن کتانی را تائید نماید. علاوه بر این، « نایک » هیچ کفشی با عنوان سفارشی ندارد.فهرست موجودی فروشنده را نگاه کنید. از خرید کفش­ نایک که به گفته­ ی فروشنده، سفارشی و یا مدل نمونه با سایزهای گوناگون هستند، خودداری کنید. ولی با کمی بررسی و ارزیابی خواهید دید که یک محصول نامرغوب به دلیل معایبی که دارد ارزش خرید را ندارد، پس عاقلانه و هوشمندانه خرید کنید. برای خرید کتونی نایک انتخابات گستردهای را خواهیم داشت پس باید برای خرید حرفهایتر نکاتی را رعایت کنیم.

ممکن است فروشنده­ای قیمت بالایی برای کفش در نظر گرفته باشد، ولی این شانس را به شما بدهد که با چانه زدن قیمت را بسیار پایین بیاورید. بسیاری از محصولات این برند، سبک است. این سبد محصولات متنوع، از انواع کفش نایک تا کتانی، نایک را قادر می¬سازد تا بازارهای هدف را گسترش بدهد تا سلیقه های مختلف جذب این برند بشوند. اگر در بخش خبری این برند، خبر از عرضه محصولات جدید از فلان سری می کند و فروشگاهی، مدعی است آن را در اختیار دارد، احتمالا تقلبی بودن بسیار است. اگر از قدیم کفش نایک مشابهی داشته­ اید، آن را با کفش جدید خود مقایسه کنید. نایک های اصل، چون از چرم طبیعی ساخته می­ شوند، همیشه از مدل­ های تقلبی خود نرم­تر و باکیفیت­ تر هستند. همچنین لژ کفش به کمک فناوری ایر از فشار وارده به پاشنه پا در هنگام ورزش های سنگین و پرش های بلند کاسته و از وارد آمدن صدمات احتمالی جلوگیری می کند.