25 مدل بهترین کتونی نایک اورجینال [سال 2022]

با دقت هرچه بیشتر روی الگوهای طراحی، کم کم بورمن دست به کار شد تا اولین محصول کاملا دست ساز برند به بازار عرضه بشود.. از آنجا که محصول از نزدیک قابل بررسی نیست، می­توانید به راحتی با خرید یک کتانی تقلبی پول خود را دور بریزید. تلفظ صحیح این نام نایکی و به معنای پیروزی است. این کفش بر خلاف بیشتر مدل ها، یک کفش ورزشی تمام عیار نیست. درآن موقع بیشتر شرکت های صنعت کفش سازی آمریکا علاقه ای با تولید کفش های ورزشی نداشتند و بیشتر تمرکزشان بر روی تولید کفش بود به همین خاطر بورمن این نکته را در نامه هایش ذکر کند تا بتواند کمک هزینه ای برای توسعه به دست بیاورد. این غول عظیم دنیای کفش و کتانی در سال 1964 در آمریکا توسط فیل نایت و بیل باورمن با نام Blue Ribbon Sport تاسیس شد و پس از مدتی به نایک (Nike) تغییر نام داد.

در میان برندهای بسیاری که امروزه وجود دارد برخی از برند ها هستند که از محبوبیت و مرقوبیت خاص و بسیاری برخوردار هستند. پس با این وجود خرید کتونی نایک یکی از کار های اولیه ای می باشد که هر فردی برای شروع ورزش خود به آن نیاز دارد. برند معروف و پرآوازه نایک یک نام آشنا و شناخته شده در بازار جهانی است و در ادامه برای خرید کتونی نایک موارد دیگری را بیان خواهیم کرد. شعار معروف نایک (Just Do It) و کمپینهای تبلیغاتی آن با همکاری ورزشکاران معروفی نظیر رونالدو، نیمار و رونالدینیو، شهرت جهانی دارد. برند نایک یکی از آن برند های مرقوب و محبوب در بین تمام مردم به خصوص ورزشکاران می باشد.

اما گذشته از ورزشکاران که برند نایک برای تبلیغات خود از حمایت آن ها استفاده می کند، دختران و پسران بسیاری هستند که برای بروز نگه داشتن خود به علاقه بسیاری به انواع مدل های نایک دارند. ” کرنان از نقاط قوت جردن در ایجاد توانایی ایجاد رنگهای جدید ، راه اندازی مجدد محصولات و مدیریت معادله عرضه و تقاضا برای بالا نگه داشتن قیمتها نام می برد. استفاده از الیاف های سبک همراه طرح های مدرن، جلوه ای ویژه به محصولات نایک داده است. نقطه های قابل توجهی که برروی لژ کتونی های نایک تقلبی وجود دارد نشان دهنده تولید بی کیفیت و ضعیف تولیدکنندگان کتونی نایک تقلبی می باشد. کمتر کسی وجود دارد که نام و آوازه نایک به گوشش نرسیده باشد.

در خرید کتانی حتما به کیفیت آن مشکوک باشید زیرا دلیلی وجود ندارد یک برند معروف محصولات اصل خود را به قیمت پایین عرصه کند. محصولات این شرکت دارای SKU CODE است که باید روی محصول و جعبه درج شده است. اگر در بخش خبری این برند، خبر از عرضه محصولات جدید از فلان سری می کند و فروشگاهی، مدعی است آن را در اختیار دارد، احتمالا تقلبی بودن بسیار است. این کمپانی از ابتدای فعالیت خود همواره در ابتکار عمل و نوآوری پیشگام بوده و تولیدات ورزشی خود را به صورت حرفهای ارائه میدهد. در پایان دهه ، نایک جایگاه خود را به عنوان رهبر صنعت به دست آورد ، اولین و تنها باری که یک شرکت در صنعت کفش / پوشاک ورزشی چنین دستاوردی را به دست آورد. اولین باری که لوگوی مربوطه در سال 1971 طراحی و کشیده شد نام نایک با رنگ نارنجی در بالای این تصویر قرار گرفت.