کفش Nike Tiempo چمنی مناسب – فروشگاه ورزشی تیرکمان

کفش نایک ایر مکس یکی از کفشهای محبوب و ماندگار در طول تمام سالهای تولید بوده است، این ماندگاری به لطف ویژگی لایههای ایر مکس بر روی بخش میانی کفش بوده است که در نگاه اول به نظر میرسد در این لایه هوا جمع شده است. او برای ساختن این کفشها از مواد متنوعی مانند چرم کانگورو، پارچهی مخمل، پوست مار و پوست ماهی استفاده کرد تا بتواند به وزن و خاصیت ارتجاعی مورد نظر خود برسد.در سال ۱۹۶۰ او نامهای به شرکت پورتلند نوشت و از آنها درخواست کرد تا برای ساختن میخ کفش برای او آهن بفرستند. اگر آشنا یا دوست شما در خارج از کشور است، بهتر است به دلیل نوسانات ارزی و افزایش نمونه های قاچاق غیر اصل، سایز خود را اطلاع دهید تا ایشان در حراجی ها، محصولات اصل را خریداری و هر وقت به ایران آمد به شما تحویل دهد. من معتقدم که کفشهای من بهترین کفشهای موجود در دنیا هستند و به دنبال شخصی هستم که در ساختن آنها با من همکاری کند.»این فرصت زمانی برای بُوِرمن محیا شد که نایت در طی سفری که به ژاپن داشت با کفشهای Tiger آشنا شد و چند نمونه از آنها را برای بُوِرمن فرستاد.

او در سالهای بعد و بعد از سفر به ژاپن همکاری خودش را با بیل بُوِرمن آغاز کرد.فیل نایت در سال ۲۰۱۵ اعلام کرد که میخواهد از ریاست نایک کنارهگیری کرده و آن را به مدیرعامل شرکت یعنی مارک پارکر بسپارد. یکی از همتیمیهای او به نام اوتیس دیویس کفشهای او را دید و آنها را امتحان کرد. او به قدری محبوب بود که همکاری خودش را با نایک ادامه داد و خط تولید کفشهایی با نام ایر جردن را راهاندازی کرد. من تا شروع مدارس آنها را آماده خواهم کرد.» نایت کفشهای خودش را برای او فرستاد و بُوِرمن آنها را با توجه به سایز پای نایت آماده کرد.

طراحی و رنگ رویه طوسی این کفش توجه همگان را جلب نموده و مطمئنا از خرید چنین محصولی با این قیمت تعجب خواهید نمود چرا که کیفیت و راحتی و طرح آن در مقابل قیمت عرضه شده ارزش خرید فوق العاده ای برای این محصول ایجاد می نماید. چون از شیارهایی از جنس لاستیک که زیر کفش طراحی شده بهره می برد، انعطاف پذیری خوبی را به ارمغان می آورد. این کفش، از لایه میانی فشرده از جنس پلاستیک بهره می برد و مناسب دویدن و راه رفتن و پرش است. زیره کفش نیز لایه فوم دار بوده و از فناوری نایک ایر بهره می برد تا در پرش ها و فرود ها، فشار کم تری را تحمل کنید. دیزاین جذابی داشته و رویکرد مهندسی خلاقانه لابراتورهای طراحی کفش NIKE در آن قابل مشاهده بوده و لایه پلاستیکی به کار رفته در بخش بیرونی، چسبندگی خوبی را برایش به ارمغان می آورد.

و بهقدری از آنها خوشش آمد که حاضر نشد آنها را به نایت برگرداند. فیل نایت در تاریخ ۲۴ فوریه سال ۱۹۳۸ در شهر پورتلند در ایالت اورگان به دنیا آمد. این روزها شرکت نایک بیش از ۴۴ هزار کارمند در سراسر دنیا دارد. بند دار بوده و رویه آن مثل بسیاری از محصولاتی که در این گفتار لوکس تهران ارائه شد، از مش طراحی شده تا تعرق پا به خوبی صورت بگیرد. رویه کفش در برابر اصطکاک مقاوم بوده و فناوری داینامیک فیت ساخته شده و تناسب خوبی با آناتومی پا دارد. من شانس امتحان یک جفت کفش MAGS و بحث در مورد این فناوری با نوآور ارشد و مخترع این کفش یعنی تیفانی بیرز را داشتهام. در ادامه این نوشتار سعی داریم، ۱۵ مورد از برجستهترین و بهترین مدلهای کفش نایکی در تمام این دوران را بررسی کنیم، پس از خواندن این مطلب میتوانید چند کفش زیبا و راحت به کمد کفشهای خود اضافه کنید.