کفش Go FlyEase نایکی با ویژگی خاص برای ناتوانی جسمی رونمایی شد – زومیت

در ادامه کفشهای تولید شده از خط تولید ایر مکس یک مدل دیگر کفش نایک به نام نایک ایر مکس۹۵ به بازار عرضه شد. کفش نایک ایر مکس ۹۷ با الهام از قطارهای سریعالسیر ژاپنی طراحی شده است. لوگوی این کمپانی در همان سال توسط Carolyn Davidson به قیمت بسیار پایین ۳۵ دلار طراحی گشته است منظور از این لوگو بال های الهه پیروزی است و نام نایک با رنگ نارنجی بر بالای این تصویر نوشته می شد . قبل از شکلگیری هویت اصلی این مدل کفش، خط تولید نایک ایر جردن ۱ با تولید مدل جردن ۱ راه اندازی شده بود و سی سال بعد کفش نایک ایر جردن وان رونمایی شد، طرفداران کفشهای برند نایک عموما بر این باورند که استایلهای جدید از این کفش باید طراحی و تولید شود.

نام ایر ایزی برای اولین بار در خط تولید نایک معرفی شود و با طراحی پیشگامانه خود دنیای کفشهای ورزشی را به لرزه در آورد. در سال ۲۰۱۲، نایک در همکاری با هنرمندی به نام تام ساکس کفش نایک مارس یارد را با الهام گرفتن از تعاملات این هنرمند با دانشمندان ناسا طراحی و به بازار عرضه کردند. قبل از ایجاد همکاری با برند آدیداس، کانیه وست در سال ۲۰۰۹ نایک ایر ایزی را منتشر کرد. طراحی کاملا نوآورانه نایک و اجرای خلاقانه آن در واحد ایر مکس باعث شد که تمام دنیا تمام قد در برابر آن قرار گیرند، احساس راحتی فوق العاده این کفش تجربه بینظیری را به مشتریان نایک هدیه کرده است. مشابه با مدل فوق الذکر کفش نایک دانک، Swoosh یک نسخه جایگزین برای این نوع کفش ورزشی طراحی کرده است، اصلاحات انجام شده در ساختار این کفش ورزشی آن را به طور خاص برای انجام ورزشهایی نظیر اسکیت بورد به گزینهای مناسب تبدیل کرده است.

این کفش به عنوان نمادی از بدن انسان طراحی شده است، بخش توری بالای آن نیز نشان از پوست انسان دارد، پانلهای به عنوان ماهیچهها و عضلات و حلقههای توری نشان دهنده دندههای انسان دارد. این کفش نایکی بخشی از محصولات خانوادهی FlyEase است که ۲۰ نوع کفش را شامل میشود. برای نخستین بار در سال ۱۹۹۱ یکی از محبوبترین محصولات برند نایک با نام Nike Air Huarache به بازار معرفی شد. در سال ۱۹۸۵ برای اولین بار کفش نایک دانک متولد شد. 🔹 تولیدی کفش NIKE یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع کفش و کتونی اورجینال و با کیفیت در تهران می باشد . اگر می خواهید از قیمت این محصول اورجینال و شرایط تحویل آن مطلع شوید پیشنهاد میکنیم سری به لینک زیر بزنید. اگر میخواهید از قیمت این محصول اورجینال و شرایط تحویل آن مطلع شوید پیشنهاد میکنیم سری به لینک زیر بزنید. این دن وایدن، موسس مشترک این آژانس بود که شعار اکنون معروف «فقط انجامش بده» را برای فعالیت تبلیغاتی سال ۱۹۸۸ نایک ابداع کرد که توسط Advertising Age به عنوان یکی از پنج شعار تبلیغی قرن بیستم انتخاب شد و در موسسهی اسمیتسونین گرامی داشته شد.

این کفش اولین بار در سال ۱۹۹۰ به بازار معرفی شد و یکی از بهترین کفشهای این برند محسوب میشود. به طور سنتی کفش نایک بلیزر به عنوان یک کفش مناسب برای ورزش بسکتبال شناخته شده است، طراحی ساده و بیآلایش این مدل آن را به یک کفش روزمره راحت تبدیل کرده اشت. بسیاری از طرفداران و علاقهمندان به کفش ورزشی هنوز هم این مدل را یکی از بهترین مدلهایی میدانند که تا کنون کانیه وست منتشر کرده است. رنگآمیزی فوق العاده زیبا و طراحی بینظیر این مدل آن را به یکی از آیتمهای محبوب جوانان به خصوص برای استایلهای روزمره و خیابانی تبدیل کرده است.