کفش ورزشی و پیاده روی نایک اصل و اورجینال – Nike – آل اسپرت

برای راحتتر بودن پاشنه پا زمان ورزش و دویدن در قسمت پاشنه کتونی نایک ایرمکس، یک کپسول هوای پرفشار قرار داده شده است، وجود این کپسول در بین پاشه و میانه کفش موجب از بین رفتن تمامی فشارهای وارده به پاشنه پا زمان ورزش و دویدن میشود. بندهای بیضیشکل آن با الگوی غیرمتقارن در نوارهای نایلونی بافته می­شوند که به بخش توری وصل است و موجب امنیت بیشتر کفش در هنگام پوشیدن می­شود. ویژگی هایی که در تولید این کفش به کار رفته است به شما احساس تعادل و سبکی در هنگام راه رفتن و یا دویدن می دهد. در هنگام خرید کتونی اورجینال نایک باید نیاز خود را بسنجید و ببینید از این کفش چه انتظاراتی دارید. با توجه به افزایش قیمت کفش اسپرت مردانه نایک و کفش اسپرت اصل و عدم واردات کتانیهای اورجینال خرید کفش نایک اصل در ایران به ندرت صورت میگیرد. کفش ورزشی اصل نایک ایر فورس از مدلهای شیک و پرطرفدار تولید شده توسط کمپانی نایک است که موفق شد توجه اغلب مردم و چهرههای مشهور سراسر جهان را به خود جلب نماید.

با پوشیدن کفش ورزشی مردانه نایک F007 برای پرواز آماده باشید! کفش Nike مدل Racing از سری کفشهای مخصوص پیاده روی و دویدن نایک که با سایزهایی مخصوص آقایان ساخته شده است. لبه مخصوص بالاکشیدن پاشنه نیز در پشت کتانی دیده می­شود که به پوشیدن و درآوردن راحت آن کمک می­کند. شاید بتوان گفت که آرم این شرکت حتی از نام آن نیز معروفتر گشته است. همچنین محوریت اصلی نیرو را بر روی زیر سرپنجه و بن پا می اندازد که جهش های بهتری داشته باشید. برای این کار کافی است طبق شکل زیر پایتان را در سطحی صاف قرار دهید و به صورت عمود و دقیق علامت گذاری نمایید.

سپس با استفاده از متر یا خط کش طول پایتان را اندازه گیری نمایید. در فوتبال با استفاده از برند مرکوریال و با بهره گیری از ورزشکار معروف، کریستیانو رونالدو، در بسکتبال با استفده از برند جردن. لوگوی چکمارک معروف این برند در سال 1995 بهطور رسمی بهعنوان لوگوی تجاری این برند به ثبت رسید. کمپانی آمریکایی نایک یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات ورزشی و انواع کفش اسپرت پسرانه نایک است که در سال 1962 توسط فیل نایت و بیل باورمن در ایالات متحده تاسیس شد. برند ورزشی نایک (Nike) یکی از بهترین برندهای تولید کننده پوشاک و لوازم ورزشی در دنیا میباشد. برند مشهور و نامآشنای نایک یکی از بهترین و حرفهایترین برندهای تولید کننده تجهیزات ورزشی و پوشاک در سراسر دنیا است. این مدل کفش ورزشی اصل از یک کفی بسیار نرم تشکیل شده و پیمودن مسافتهای طولانی را راحتتر کرده است. فروشگاه کفش و کتونی استور ارائه کننده انواع کفش ورزشی اصل ویتنام است.

به تدریج این پیشرفت ها و تکنولوژی های جدید به کار رفته در محصولات نایک، آن را به ستارهای در زمینه تولیدات ورزشی تبدیل کرد. تکنولوژی Nike Free: ایده ی پشت nike free بسیار ساده است، در این کفش ها پای شما آزادی کامل را دارد. این کفش برای استفاده روزمره و پیادهروی یک گزینه عالی محسوب میشود و بهگونهای طراحی شده که در اثر استفاده طولانی مدت پای شما را اذیت نکند. کفش اسپرت مردانه نایک جدید ایرمکس از کفشهای راحتی برند نایک محسوب میشود و برای پیادهروی و استفاده روزمره کاملا مناسب است. نایکی (Nike) برند پرطرفدار ورزشی است که وظیفه اصلی آن الهام بخشی و خلاقیت در راستای طراحی لباس برای همه ورزشکاران است. تولید کتانی ورزشی Air Max خیلی زود مورد توجه ورزشکاران حرفه ای قرار گرفت و باعث فروش هرچه بیشتر این محصول شد.