کفش نایک |Shoe Nike

جایزهی دوم به خاطر “Move,” بود که مجموعهای از ورزشکاران مشهور را در رشتههای ورزشی مختلف به تصویر میکشید. در اواخر ژوئن ۲۰۰۵ نایک نقدی را از سوی یان مککی، مالک Dischord Records، گیتاریست/خوانندهی Fugazi و The Evens، و نفر اول گروه پانک از هم پاشیده شدهی Minor Threat، به خاطر دزدیدن تصویر و متن جلد آلبوم با نام خود این گروه در سال ۱۹۸۱ و استفاده از آن در آگهی تبلیغ تور نمایشی ساحل شرق سال ۲۰۰۵ اسکیتبورد نایک، دریافت کرد. شهردار بوستون، توماس منینو، پس از دیدن این لباسها در ویترین Niketown این شهر، مخالفت خود را با آنها اعلام کرد و از این فروشگاه خواست تا ان را از ویترین بردارد. این قرارداد شامل استفاده از باشگاههای گلف نایک میشود، حرکتی که نیک فالدو سابقا ان را برای بازی مکروی «خطرناک» توصیف میکرد.

به عنوان بخشی از تبلیغات نایک ۶.۰، این شرکت خط جدید تیشرت را معرفی کرد که شامل عباراتی نظیر “Dope”, “Get High” “Ride Pipe” میشد – زبان ویژهی ورزش که ایهامی برای استفاده از مواد مخدر است. نایک در مارس ۱۹۸۸ تبلیغاتی که در آن «انقلاب» نمایش داده میشد را متوقف کرد. 1)وزن سبک کفش:کوشن های تعبیه شده در کتونی نایک ایر مکس وزن آن رابه گونه ای کاهش داده که نه تنها ازعملکرد آن نکاسته بلکه در استفاده طولانی مدت انرژی کمتری هدرمی رود. طبق ادعای نایک، این اولین کفش بسکتبالی است که از ضایعات تولید تهیه شده است اما تنها ۵۰۰۰ جفت برای فروش تولید کرد. فعالیتی که نایک برای روز زمین در سال ۲۰۰۸ آغاز کرد، پیامی تبلیغاتی بود که ستارهی بسکتبال، استیو نَش، را نشان میداد که کفش Trash Talk نایک را پوشیده بود که در فوریه ۲۰۰۸ از تکههای چرم و ضایعات چرم مصنوعی کارخانهها ساخته شده بود.

1)کفش نایک ایر مکس مدل Nike Air Max 95:این کفش به عنوان نمادی از بدن انسان طراحی شده است، توری بالای آن نیز نشان ازپوست،پانلهابه عنوان ماهیچهها و حلقههای توری دندههای انسان دارد. از محصولات پر فروش این برند آمریکایی که تلاش کرده تا رویه چند لایه را طراحی کند و همان طور که در عکس هم مشاهده می کنید، بالشتک هوایی در بخش پاشنه دارد. اگر به دنبال محصولی هستید که هم به نسبت ارزان باشد و هم همان طور که در عکس شاهد هستید، بالشتک هوایی در قسمت پاشنه داشته باشد، این محصول را توصیه می کنیم: NIKE AIR MAX SE VISION. در این محصول نیز از فناوری فلای نیت به کار رفته که جدید ترین فناوری نایک در تولید کفش های مخصوص رانینگ های مسافت بلند است. برای دوندگان خیلی مهم است که انرژی به کار رفته در دویدن، هدر نرود و این سری کالکشن های نایکی با فومی که زیر کفش به کار رفته به آن ها فرصت می دهد تا بازدهی انرژی خوبی داشته باشد تا احساس راحتی شما افزایش یابد.

کفش های مردانه با فناوری Nike React را انتخاب کنید تا در زیر پا احساس زیبایی داشته باشید. نایک به ورزشکاران بسیاری از ورزشها برای استفاده از محصولاتش پول پرداخت میکند و فناوری و طراحی آنها را تبلیغ و حمایت میکند. در این کفش، رویه هایی با نام FLYKNIT که از الیاف ساخته شده و از فناوری فلای وایر در تولید آن استفاده شده است. نایک بهتر است یا آدیداس؟ نایک حامی مالی بسیاری از ورزشکاران دو و میدانی موفق دیگر نیز بوده است، نظیر کارل لوییس، جکی جوینر-کرسی و سباستین کو. این سوال بسیاری از هواداران برترین برند های کفش جهان است. بند دار بوده و رویه آن مثل بسیاری از محصولاتی که در این گفتار لوکس تهران ارائه شد، از مش طراحی شده تا تعرق پا به خوبی صورت بگیرد. این تولیدی با تولید محصولات با کیفیت فوق العاده و قیمت به یکی از قطب های خرید کفش در ایران تبدیل شده است .