کفش نایک مدل ۲۰۲۰ رنگ مشکی بهترین انتخاب برای باشگاه و ورزش و پیاده روی

لایه فیبر کربنی در تولید این کفش به کار رفته و هم چون دیگر محصولات نایک که در گزارش بالا لوکس تهران به آن اشاره شده است، انعطاف پذیری عالی دارد و برای حرکت های بلند مدت، مناسب تشخیص داده می شود. برند نایک همواره براساس شعار خود Just Do It کفش کتونی اورجینال باکیفیتی را تولید کرده تا علاوه بر ورزش کردن بتوانید راحتی بیشتر پا را در هنگام پیاده روی یا انجام فعالیت های روزانه تجربه کنید. 3)استحکام بالا و ضربه پذیری: سیستم کوشن کتونی نایک ایر مکس برای طول عمرمفیدکفش و مقاومت بالاطراحی گردیده است.که به مرور زمان فرم خود را از دست نمیدهند، هربارکه پای شمابا زمین برخوردمیکندهمزمان با هر ضربه، هوای داخل کوشنها به سمت بالا پرتاب خواهد شد. سیستم طراحی شده در نایک ایر مکس برای این موضوع مهم و رفع نیاز های ورزشی گوناگون پاسخگو می باشد. در لایه میانی و زیر بخشهای پاشنه و جلوی کتونی نایک ایر مکس محفظههای پر از گاز پلی اورتان غلیظ قرار داردبسیار مقاوم و انعطافپذیری می باشد.

الیاف مصنوعی و پارچه با دوام سبب شده تا کفشی منعطف با لایه میانی زیره از جنس فیلون (PHYLON) داشته باشد. جنس آن چرم نیست و از مواد مصنوعی ساخته شده است. از طرفی قرار نیست همه افراد دیدگاه یکسان با شما داشته باشند.9. محصولات نایک، پر زرق و برق و با فناوری های گوناگون خلاقانه ای ساخته می شود و مثل آدیداس آلمانی ها، خیلی ساده نیست. محصول LEGEND REACT گزینه ای مردانه برای راه رفتن بلند مدت است. در عکس بالا، محصول پر فروش دیگر نایک است که برای دویدن و راه رفتن مطلوب به نظر می رسد. در عکس بالا، شاهد یکی از مدل های پر فروش کفش نایک در سال های اخیر هستیم.

همان طور که در عکس مشاهده می کنید، زیره به شکل waffle است. اگر به دنبال محصولی هستید که برای دویدن های سریع استفاده کنید، نایکی واپرفلای را توصیه می کنیم. چرا که ضربه های عمودی به کف پا را کنترل می کند. کف کفش هم به صورت WAFFLE است که در عکس قبلی هم مشاهده کردید. در عکس بالا، از دیگر محصولات پر فروش نایک در سال های اخیر، باید به لانسراسر اشاره کرد که اواخر دهه اول قرن بیست و یکم میلادی روانه بازار شد. در محصول بالا، گزینه ای از کالکشن پگاسوس سی و پنج را شاهد هستیم که برای دویدن های بلند مدت توصیه می شود. اگر شما خواننده گرامی، تجریه ای در خرید یا نگهداری و پوشش این مدل ها دارید، نظرات و دیدگاه های خود را از طریق بخش کامنیت با ما به اشتراک بگذارید.

مثل اکثر محصولات ای برند، هیچ درزی روی رویه دیده نمی شودو رنگ بندی متنوعی دارد. چون از پارچه مش در رویه استفاده شده، گردش هوای عالی دارد. کفشی یکپارچه که در ساخت آن از نخ های محکم تولید شده و چون منافذ خوبی در کفش تعبیه شده ، لذا تعرق پا به خوبی انجام می شود و گزینه خوبی برای رانینیگ های بلند مدت است. کمپانی نایک در اوایل شروع به کار سیاست خود را بر روی تولید کفش هایی با قیمت پایین گذاشت زیرا در آن دوران کمپانی آدیداس یکی از اصلی ترین رقیب های نایک بود که با ثروت عظیمی که داشت نایک نمی توانست با آن رقابت کنند. یعنی اگر شما از این کفش، در کمد کفش خود داشته باشید میتوانید آن را با قیمت 9900 دلار در بازار امروز به فروش برسانید. دقت کنید زومیت، وبسایتی عمومی است و افراد با سطوح دانش مختلف دیدگاههای خود را مطرح میکنند.