کفش نایک – خرید و قیمت کتونی نایک اصل – اسپرت برند

در صورت یکی بودن شماره ساخت، کالا اصل خواهد بود. شماره ساخت محصول را با جعبه آن بررسی کنید. جعبه های کفش نایک با ساختاری استاندارد و همراه شماره سریال عرضه می شوند. شعاری که می گوید ( فقط انجامش بده). بورمن و نایت در ادامه مسیر همین روند رو پیش گرفتند تا سال 1972 که کتونی ورزشی جدیدی با نام شکل ماه تولید شد. با رونق گرفتن گرفتن کسب و کار در سال 1987 بود که برند نایک تمرکز اصلی خودش رو در بسکتبال معطوف کرده بود. تنوع محصولات کتانی آنقدر بالاست که سبک و سیاق های مختلف رو پوشش می¬دهد و به همین جهت باعث محبوبیت بالای این رده از محصولات بشود. این یعنی ارائه طرح های با کیفیت بالا زمان زیادی از کمپانی سازنده می گیرد و به همین خاطر کپی کردن آنها ساده ترین راه برای به فروش رساندن محصول است.

در قسمت زیر کفشهای نایک، از یک مدل لاستیک خاص تقویت شده استفاده شده است که وجود این لاستیک در ساختار کفش نایک، میتواند به دویدن و پریدن راحتتر شما بین موانع و محیطهایی که شاید حرکت کردن در آنها با کفشهای عادی سخت است کمک کند. کفش ایرمکس جردن علاوه بر داشتن ساختار خاص و متفاوت در ناحیه پاشنه، طراحی ظاهری و رنگبندیهای متنوعی دارد که آن را به یکی از بهترین انتخابها برای سخت پسندان در دنیای ورزش، تبدیل کرده است. طراحی های به روز نایک باعث شده تا محبوبیت کتانی هایی مثل : Kobe IVPROTRO, Air Zoom, SB Team, Air Force روبه افزایش برسند و به همین خاطر طرح های مدرن جایگاهی ویژه برای این کمپانی دارد. در سالهای اولیه آغاز فعالیت نایک اسم آن روبان آبی بود اما با گذشت زمان، این شرکت اقدام به تغییر نام به نایک کرد و حالا با گذشت بیش از 60 سال نام برند نایک در سراسر دنیا شهرت جهانی دارد.

این کالاها به هیچ وجه ارزان نخواهند بود و هیچ فروشنده ای نمی تواند با استفاده از تخفیف های گزاف، حاشیه سود خود را از بین ببره. هر فروشنده ای که محصول را بدون جعبه و پلاستیک عرضه کند بی شک کالایی تقلبی را به مشتری خواهد داد. این تدبیر در قیمت گذاری علاوه بر دیده شدن محصولات جدید باعث به فروش رفتن محصولات قدیمی می شود. کفش جردن نیز یکی دیگر از کتونیهای تولید شده توسط برند نایک است، در ابتدا این کتونیها برای ورزشکاران حرفهای رشته بسکتبال تولید میشد اما با گذشت زمان و افزایش استقبال دیگر ورزشکاران از کتونیهای جردن، تولید آنها برای ورزشکاران سایر رشتههای ورزشی نیز آغاز شد. برند ورزشی نایک (Nike) یکی از بهترین برندهای تولید کننده پوشاک و لوازم ورزشی در دنیا میباشد. در سال 1964 برای اولین بار، نخستین محصولات برند نایک در آمریکا تولید شد. طراحی کاملا دست ساز بورمن باعث شد تا دونده ای به اسم دیویس در المپیک 1960 با کسب مدال طلا موفقیتی دو چندان برای نایت و نورمن به دست بیاورد.

به همین خاطر بورمن تمرکز ویژه ای روی کتانی ها انجام داد. نایک برای بیشتر نشان دادن این ویژگی ها، با استفاده ورزشکاران مشهور قابلیت های مختلفی را به مشتری ها معرفی کرده. با توجه به دسته بندی های گوناگون محصولات نایک، قیمت ها نیز متنوع است. تولید کنندگان کتونیهای نایک زمان طراحی مدلهای مختلف این کفش، دقت بسیار زیادی جهت هماهنگ بودن ساختار کفش با سیستم سلامتی بدن شما ترتیب دادهاند، اگر قصد خرید یک کتونی نایک را دارید بهتر است با ویژگیهای مختلف این کتونی که موجب حفظ سلامتی شما زمان ورزش میشود آشنا شوید. با افزایش روز افزون محصولات نایک، این برند هرساله مدل های جدید با قابلیت های جدیدی به بازار عرضه می¬کند. از تولید کفش نایک تا کتانی، همواره با انواع فناوری به بازار عرضه می شود.