کفش نایک – خرید و قیمت کتونی نایک اصل – اسپرت برند

مقوله ایی که سبب متفاوت شدن EPIC REACT NIKE با دیگر محصولات شد، به کار رفتن فوم در زیر کفش است. با یک نگاه به کف کفش نهتنها این لاستیک را در کف آن مشاهده می­کنید، بلکه می­توانید ببینید این دو ماده متفاوت فوم قسمت میانی پاشنه که بین زیره و کف کفش قرار دارد، در کجا استفاده می­شوند که با لاستیک شفاف و مات، از هم متمایز شده­اند. اگر به دنبال محصولی هستید که هم به نسبت ارزان باشد و هم همان طور که در عکس شاهد هستید، بالشتک هوایی در قسمت پاشنه داشته باشد، این محصول را توصیه می کنیم: NIKE AIR MAX SE VISION.

اگر که درزهای کفش به شکل نامنظم و ساییده شده هستند یا تخت کفش به شکل ناتمام است این کفش اصل نیست. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که برای فعالیت های روزانه خود به دنبال کفش های مخصوص, شیک و مقاوم هستید, بدون شک با برند نایک آشنا و از محصولات آن استفاده کردهاید. بخش زیادی از محبوبیت کفشهای نایک به دلیل رضایت مشتریان از کیفیت محصولات است چون در ساخت کفشهای نایک از جدیدترین فناوریهای روز دنیا استفاده میشود. این شعار بهعنوان یکی از پنج شعار برتر تبلیغاتی در قرن بیستم شناخته شده.«گری گیلمور»به جرم دزدی از دو مرد و در نهایت کشتن آنها محکوم به مرگ شده بود و گفته میشود گلیمور زمانی که در مقابل جوخهی آتش تیراندازان قرار گرفت،گفت “فقط انجامش بدید”. نام نایکی برگرفته از نام یکی از خدایان یونانی است. در طی 6 دهه فعالیت این شرکت بزرگ،ورزشکاران بسیاری با نایک همکاری کردند.اولین حامی ورزش حرفهای که به تبلیغ این برند امریکایی پرداخت تنیسور نام آشنای رومانیایی ایلیه ناستاسه بوده است.نایک حامی بسیاری از ورزشکاران دو و میدانی موفق دیگر نظیر کارل لوییس،جکی جوینر-کرسی و سباستین کو بوده است.

خرید کفش نایک با تنوع در مدل های مختلف را در این فروشگاه ثبت اینترنتی کنید. بافت با کیفیت الیاف کفش، رنگدانه های ثابت و دوام ماندگاری را ایجاد کرده است تا هنگام شست و شوی کفش آسیبی برای کیفیت آن ایجاد نشود. بندهای بیضیشکل آن با الگوی غیرمتقارن در نوارهای نایلونی بافته می­شوند که به بخش توری وصل است و موجب امنیت بیشتر کفش در هنگام پوشیدن می­شود. این سری از کفش های فوتبال نایک وزن سبک تری نسبت به کفش های دیگر این برند دارد و همین به سرعت شما هنگام دویدن کمک می کند. به دنبال تفاوت خاصی بین مدلهای کفش نایک پسرانه و دخترانه نباشید چون برند نایک، زمان تولید کتانی چنین ویژگی را لحاظ نکرده و تنها تلاش کرده است بر اساس سلیقه دختران و پسران، مدلهای متنوعی از طراحی کتانی را ارائه کند. شما می توانید با ارائه نظرات خود در رابطه با “تاریخچه کفش نایک” ما را در بهبود این مطلب یاری نمایید.

در عوض ، بوورمن با پیشنهاد اینکه شریک زندگی او شود و ایده های طراحی کفش خود را به تایگر ارائه دهد ، نایت را متحیر کرد. نایکی یا نایک یک شرکت چند ملیتی آمریکایی است که در زمینه طراحی،تولید و بازاریابی و فروش جهانی انواع کفش مخصوص دویدن ،لباس ورزشی و لوازم جانبی آن فعالیت می کند.و ما در کفش جوان قصد داریم تا تاریخچه کفش نایک به طور خلاصه برای شما عزیزان ارائه دهیم.این شرکت در 57 سال پیش تحت عنوان “Blue Ribbon Sports” توسط بیل بورمن و فیل نایت تأسیس شد و در 30 می1971 به طور رسمی به شرکت نایک تبدیل شد. این شرکت در ابتدا در یوجین، ایالت اورگان به عنوان توزیع کننده کفش ژاپنی Onitsuka Tiger فعالیت می کرد.اولین کفش این برند برای اوتیس دیویس،ورزشکار اهل اورگان و دارنده مدال طلای المپیک در بازیهای المپیک تابستانی 1960 ساخته شد،مربی او اولین جفت کفش نایک را برای او ساخت.در طول دهه 1980،نایک خط تولید خود را گسترش داد و بسیاری از ورزشها و مناطق سراسر جهان از محصولات این برند پرطرفدار استفاده کردند.در سال 1990،نایک به محوطه مرکز جهانی هشت ساختمان خود در بیورتون،اورگان نقل مکان کرد و نیز اولین فروشگاه خرده فروشی نایک با نام Niketown در نوامبر همان سال در مرکز شهر پورتلند افتتاح شد.فیل نایت بنیانگذار نایک در اواسط سال 2015 اعلام کرد که در سال 2016 از ریاست نایک کناره گیری می کند.او در 30 ژوئن 2016 به طور رسمی از تمام وظایف خود در این شرکت کنار رفت.و این شرکت در یک اعلامیه عمومی مارک پارکر را جایگزین او کرد.در اکتبر 2019 ،جان دوناهو به عنوان مدیرعامل بعدی معرفی شد و در 13 ژانویه 2020 جانشین پارکر شد.