کفش نایک – خرید و قیمت کتونی نایک اصل – اسپرت برند

شیارهای موجود در زیره ی کفش و خاصیت چسبندگی آن باعث اصطکاک بیشتر و جلوگیری از سر خوردن در مکان های خیس و صیقلی می شود. زیره ی کفشnike free دارای برش های عمیق و شیارهای معکوس است که باعث ایجاد انعطاف پذیری و کشش در هر دو جهت با رویه بدون درز سبک می شود تا یک زیره قابل انعطاف پذیر باشد. نکاتی که باید برای خرید یک کفش نایک ورزشی مناسب باید دقت کنیم میزان حمایت کفش از پا، جنس رویه و قابلیت تنفس آن و زیره و گریب هایی که از لغزندگی جلوگیری می کند، بالشتک ها یا همان کوشن های کفی کفش، اندازه ی کفش و راحتی پا در آن باید مناسب باشد. راحتی کفش: کفش های پیاده روی نایک مطابق با پای انسان ها ساخته شده است به طوری که پا درون آن کاملا پر می شود و شخص احساس راحتی می کند.

گردش هوا: رویه ی این کفش های نایک دارای گردش هوا می باشد که مانع از عرق کردن پا می شود. رویه ی آن از مش تهیه شده است که علاوه بر قابلیت گردش هوا و جلوگیری از عرق کردن پا، در سبکی کفش نقش بسزایی دارد. پس، علاوه بر رعایت بهداشت پا، انتخاب مناسب در هنگام خرید کفش از اهمیت بسیاری برخوردار است، زیرا بی توجهی به سلامت پاها عوارضی جبران ناپذیر را در پی خواهد داشت. کفش های نایک علاوه بر رعایت استاندارد لازم برای تولید کفش با استفاده از تکنولوژی های جدید و فوق العاده باعث کیفیت بالای این برند شده است.

موسس این مارک محبوب، فیل نایت نام دارد که با هدف ارتقا و بهبود سبک زندگی بشر همواره مشغول ارائه ی بهترین کیفیت ها میباشد. این کفش ساختار نیم بوت نئوپرن انبساطی دارد که راحتی زیادی ایجاد می­کند و کفی میانی توری سهتکه و مهندسی شده آن، موجب دوام بیشتر کفش می­شود. از نظر کیفیت و راحتی فرقی بین کفش نایک مردانه و کفش نایک زنانه وجود ندارد. بیل بورمن به دنبال تولید کفش های راحتی برای شاگردان خود بود که در اخر نتیجه ی تلاش هایش به جایی نرسید و بی ثمر بود در همان زمان فیل نایت توانست دوره ی دانشجویی خود را در مقطع کارشناسی ارشد در مالزی در دانشگاه استنفورد بگذراند. برای ورزش های متفاوتی از جمله فوتبال ،کوهنوردی، تنیس و پیاده روی کفش های مخصوص و مناسب برای همان رشته ورزشی طراحی شده است که نتیجه مطلوبتری را به همراه دارد. ابزار اصلی انجام ورزش به طور قطع کفش مناسب است، کفش اهمیت بسزایی در به ثمر نشستن نتایج مثبت تلاش ورزشکار دارد و همچنین در جلوگیری از آسیب های ناشی از حرکات ورزشی اهمیت ویژه ای دارد.

در این محصول، شاهد مدل ARROWZ SE هستیم که همان طور که در تصویر بالا آن را از چهار جهت مشاهده می کنیم، بندی بوده و مثل برخی از محصولات این برند آمریکایی، رویه ای مشبک دارد تا تعرق پا شما در طول روز به خوبی صورت بگیرد. این تنوع زیاد در کفش های نایک به این منظور است که هر ورزش به کفش مخصوص خود با ویژگی های خاص خود نیاز دارد که باعث بهبود عملکرد ورزشکار حین ورزش می شود و از آسیب های احتمالی جلوگیری می کند. فرقی ندارد یک ورزشکار حرفه ای هستید یا نه، بدون شک کفش های اورجینال برند نایک حتی برای پیاده روی روزمره مناسب هستند. برای شناسایی بارکد کفش نایک تا به امروز 25 نمونه را ارائه کرده است معمولا این بارکد را در بیرون کفش نمایش می دهند بعضی اوقات نیز شامل نام یک ورزشکار معروف است مانند i.e. هنگام تهیه ی کفش بهتر است کفش را از مراکز معتبر تهیه کنید تا از اصل بودن کفش نایک اطمینان داشته باشید چرا که به دلیل محبوبیت کفش های نایک برخی افراد سودجو اقدام به تولید کفش های نایک تقلبی کرده اند.