کفش نایک – خرید و قیمت کتونی نایک اصل – اسپرت برند

بخش پاشنه نیز از لاستیک تقویت شده با همان طراحی کلوچه مانند و البته کمی صاف­تر ساخته شده است. سر پنجه های کفش کمی کشیده تر طراحی شده و ساختار محکم تری دارد. فیل نایت در ابتدا تلاش می کرد با تولید کفش در ژاپن و قبضه کردن بازار کفش خورده فروشان در ژاپن بتواند با برند های آلمانی رقابت کند. از تولید اولین کتانی تا کفش های مختلف باعث شده تا کمپانی نایک همیشه به بهتر شدن محصولات اهمیت ویژه ای قائل شد. نایک اما عنوان کرد که ایده استفاده از دانههای پلاستیکی که چیزی حدود 10 سال است توسط محققان این شرکت مورد بررسی قرار میگیرد، از آنجایی به ذهن طراحان این شرکت خطور کرد که ورزشکاران همواره ترجیح میدادند تا بر روی سطوح نرم به جای سطوح آسفالت و یا بتنی تمرین کنند. نایک همچنین عنوان کرد از آنجایی که دانههای پلاستیکی آزادانه قادرند در کفش جابجا شوند، میتوانند مطابق با نحوه گام برداشتن هر فرد و به صورت کاملا منحصربه فرد، جابجا شوند.

نایک قبلاً با معرفی ایرمکس اصلی خود با واحد هواگیری آن در بخش پاشنه، جهان کفش را متحول کرد اما در مدل 270 آن، بازهم قالب را تغییر داد. اما نکتهای که باید به آن توجه کرد این است که این فناوری و دانههای پلاستیکی نایک، زمانی رونمایی شده که گسترش آلودگیهای ناشی از مواد پلاستیکی، جهان را نگران کرده است. طراحی کورتز توسط بورمن به دلیل سبکی و نرم بودن مورد توجه قرار گرفت. دلیل این شهرت و محبوبیت ظاهر زیبا و مقاوم ومطابق استاندار های تعریف شده می باشد. در لایه میانی و زیر بخشهای پاشنه و جلوی کتونی نایک ایر مکس محفظههای پر از گاز پلی اورتان غلیظ قرار داردبسیار مقاوم و انعطافپذیری می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کفش و قیمت آن می توانید به لینک زیر مراجعه کنید. اگر میخواهید از قیمت این محصول اورجینال و شرایط تحویل آن مطلع شوید پیشنهاد میکنیم سری به لینک زیر بزنید. کف این کتانی قالب­های کوچک و الگوی برجسته انعطاف­پذیر در مرکز جلوی پا دارد که موجب انعطاف بیشتر آن نیز می­شود. بخش هوای بزرگ آن سبب می­شود بعضی افراد دچار تردید شوند که شاید این کتانی، دوام چندانی نداشته باشد، اما ازآنجاکه زیره آن حفاظتی عالی به آن افزوده است، می­تواند مانع از آسیب ناشی از اشیای تیزی که به کفش برخورد می­کنند شود. هرچند از نظر فنی کتانی باثباتی نیست اما با کفی نئوپرن راحتی که رویه آن را سفت بهپای شما چفت می­کند و پاشنه فنجانی حفاظتی در عقب آن، حفاظت بسیار خوبی فراهم می­کند. بعد از مدتی با جمع کردن سرمایه 1000 دلاری کسب و کاری کوچک دراین زمینه راه اندازی کردند.

یک سال بعد ، نایک با راه اندازی یک سری تبلیغات گسترده و در عین حال قدرتمند با عنوان ” فقط آن را انجام دهید. اگر در هنگام خرید محصول، با جمله وافل پترن مواجه شدید بدانید که مربوط به زیره کفش از جنس لاستیک است تا مقاومت آن افزایش یابد. بسیاری از طرفداران و علاقهمندان به کفش ورزشی هنوز هم این مدل را یکی از بهترین مدلهایی میدانند که تا کنون کانیه وست منتشر کرده است. نایک (تلفظ صحیح نایکی) یکی از معروف ترین و محبوب ترین برندتولیدکنندگان پوشاک و تجهیزات ورزشی در دنیا است. بخش میانی و بافت نمادی از ستون فقرات طراحی شده است. 1)کفش نایک ایر مکس مدل Nike Air Max 95:این کفش به عنوان نمادی از بدن انسان طراحی شده است، توری بالای آن نیز نشان ازپوست،پانلهابه عنوان ماهیچهها و حلقههای توری دندههای انسان دارد. این فناوری شبیه تکنولوژی قبلی است، به عبارتی میتوان این دو تکنولوژی را از یک خانواده بدانیم، با این تفاوت که در تکنولوژی Max Air زیره میانی نازک تر و کیسه های هوای فشرده بزرگتری دارد.