کفش نایک – خرید و قیمت کتونی نایک اصل – اسپرت برند

در محصول بالا، دیگر محصول پر فروش NIKE را در سال ۲۰۱۸ میلادی شاهد هستیم. در محصول بالا، گزینه ای از کالکشن پگاسوس سی و پنج را شاهد هستیم که برای دویدن های بلند مدت توصیه می شود. محصول LEGEND REACT گزینه ای مردانه برای راه رفتن بلند مدت است. برای خرید کفش مردانه نایک از قسمت سبد خرید اقدام کنید. این کفش نیز از فناوری فلاوی وایر ساخته شده و محصولی یکپارچه و شکیل است. تنش های عمودی وارده به پا ورزشکار را در راه رفتن طولانی مدت به خوبی جذب می کند و بالشتک های هوایی نیز در این محصول، ماموریت خود را به خوبی انجام می دهد. محصول بالشتک ها و فناوری فلای وایر تا تنش های عمودی به پا شما در راه رفتن های زیادی، کاهش یابد.

با بند بسته می شود و بالشتک هوایی در بخش پاشنه کفش دارد که در عکس مشخص است. در این محصول نیز از فناوری فلای نیت به کار رفته که جدید ترین فناوری نایک در تولید کفش های مخصوص رانینگ های مسافت بلند است. وزن زیاد همراه با ساختار سفت و محکم باعث شده بود تا ورزشکاران این رشته علاوه بر آسیب دییدگی های شدید، نارضایتی های زیادی هم داشته باشند. علاوه بر این وجود این تکنولوژی از فشار وارد شده به پا کاسته و پس از هر فشاری که به آن وارد شده دوباره به حالت اول برمیگردد در نتیجه فرم اولیه خودشان را حفظ میکنند. یکی دیگر از ویزگیهای بسیار خوب درباره تکنولوژی نایک ایر آن است که شما در اثر استفاده طولانی مدت از کفش هرگز فشار بر روی ساق پا، عضلات پا و تاندونهای پا احساس نمیکنید و سبکی آن هرگز باعث خستگی پا نمیشود. بنا بر گزارش ماکروترندس ارزش برند نایکی در سال ۲۰۲۰ چیزی حدود ۱۵۸ میلیارد دلار می باشد که در عکس زیر مشخص است.

بنابراین امکان دارد کفش کتانی که ورزشکاران حرفه ای برای پوشیدن انتخاب میکنند، بد باشد. انعطاف پذیری این کفش به نسبت گران نایک، فوق العاده گزارش شده است. چون از شیارهایی از جنس لاستیک که زیر کفش طراحی شده بهره می برد، انعطاف پذیری خوبی را به ارمغان می آورد. لایه فیبر کربنی در تولید این کفش به کار رفته و هم چون دیگر محصولات نایک که در گزارش بالا لوکس تهران به آن اشاره شده است، انعطاف پذیری عالی دارد و برای حرکت های بلند مدت، مناسب تشخیص داده می شود. زمان انجام حرکات فشاری همچون پرش یا دویدن اگر از کفشهای معمولی استفاده کنید در صورت انجام یک حرکت اشتباه، فشار زیادی به زانوهایتان وارد میشود و احتمال آسیب در این قسمت برای شما وجود دارد.

اگر به دنبال محصولی هستید که برای دویدن های سریع استفاده کنید، نایکی واپرفلای را توصیه می کنیم. باز هم شاید فیبرهای کربنی در تولید این محصول محبوب دونده ها هستیم تا در دویدن بلند مدت، احساس خستگی نکنید. همچنین میتوانید از شامپو فرش، با همان روش شست و شوی فرش برای کفش استفاده کنید تا آسیب کمی به کفش وارد شود. اگر در هنگام خرید محصول، با جمله وافل پترن مواجه شدید بدانید که مربوط به زیره کفش از جنس لاستیک است تا مقاومت آن افزایش یابد. محصول فلکسیل (flexible) و با دوام که مقاومت زیادی در برابر رطوبت دارد و تعرق پا نیز در آن به خوبی انجام می شود.