کفش نایک – خرید و قیمت کتونی نایک اصل – اسپرت برند

با توجه به ساختار کفش و استفاده از نئوپرن و بافت به هم تنیده بالایی، و نیز کفی فوق العاده انعطاف پذیر، پاهای شما احساس راحتی و آسودگی خواهند داشت. ایرمکس 270 کفش اسپرت زیبا و راحتی است که با تنوع رنگ در مدل های مردانه و زنانه ارائه می شود. خرید کفش نایک با تنوع در مدل های مختلف را در این فروشگاه ثبت اینترنتی کنید. لوگوی مشهور این برند در سال ۱۹۷۱ توسط کارولین دیویدسون طراحی شد که از باله ی این الهه الهام گرفته بود و تنها با مبلغ 35 دلار طراحی شد مبلغی که در حال حاضر بسیار کم است. بورمن اصل سبک بودن و در عین حال مقاوم بودن را برای طراحی یک کتانی ورزشی استاندارد در نظر گرفت. این شرکت در حال حاضر در بورتون، اورگون، آمریکا قرار دارد و توسط مارک پارکر رهبری می شود. مدل های زیاد و متنوعی از کفش نایکی زنانه برای انتخاب وجود دارد.

با ضخامت 3.5 سانت، این مدل دارای بزرگترین واحد هوایی نایک تاکنون است. اگر چه به نظر می رسد که این بخش به اندازه عرض پاشنه گسترده است، اما در واقع این فضای هوایی به دور پاشنه چنبره زده و بالشتک را می پوشاند. زبانه کفش، جزو همان بخش بالایی است که به صورت یک تکه طراحی شده، این یعنی دیگر نیازی نیست زمان پوشیدن کفش نگران لغزش و پایین رفتن آن باشید. این کفش بر خلاف بیشتر مدل ها، یک کفش ورزشی تمام عیار نیست. قیمت بالای مدل های اورجینال به این معنی نیست که شما باید بیخیال داشتن کفش نایک شوید.

کفش نایک در بیش از 130 کشور دنیا عرضه می شود و هرساله مدل های جدید در قفسه های فروشگاه قرار می گیرند. اگر آشنا یا دوست شما در خارج از کشور است، بهتر است به دلیل نوسانات ارزی و افزایش نمونه های قاچاق غیر اصل، سایز خود را اطلاع دهید تا ایشان در حراجی ها، محصولات اصل را خریداری و هر وقت به ایران آمد به شما تحویل دهد. همیشه ارزان بودن کفش را فدای کارایی و کیفیت کفش نکنید خصوصا اگر به دنبال سلامتی و افزایش سطح ورزش روزانه تان هستید. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که برای فعالیت های روزانه خود به دنبال کفش های مخصوص, شیک و مقاوم هستید, بدون شک با برند نایک آشنا و از محصولات آن استفاده کردهاید. از آنجا که قسمت بالایی از بافت شبکه ای سبک به همراه ماده نئوپرن ساخته شده و نیز پاشنه کفش با هوا پر شده است، این کفش در پاهای شما سبک می باشد.

در بالای نئوپرن، همان پوشش بافت شبکه ای به پاهای شما اجازه تنفس را می دهد، قسمتی که بیشتر این کفش از آن ساخته شده است. خرید کفش نایک و پوشیدن یک کتونی ورزشی مناسب که از متریال خوب و با کیفیتی تهیه شده باشد و کاملا اندازه شما انتخاب شود میتواند فشاری که به پاهای شما وارد می شود را کنترل یا حتی کاهش دهد و تا حد زیادی از بوجود آمدن آسیبهای ورزشی پیشگیری کند. برای انتخاب و خرید این کتونی باید این دقت را داشت باشیم که این کفش تقلبی یا دارای برند تقلبی نایک نباشد چرا که توقع کفش استاندارد را تنها از کتونیهای اورجینال میتوانیم داشته باشیم و با معروف شدن و محبوبیت این برند، شرکتهای متعددی با قصد تقلید و فروش محصولات خود از کفشها و دیگر محصولات این کمپانی کپی خواهند کرد. علاوه بر رقابتی بودن ، سیاست های قیمت گذاری نایک دارای شاخص انعطاف پذیری نیز خواهد بود بنابراین مشتری همیشه حق انتخاب را دارد.