کفش نایک – خرید و قیمت کتونی نایک اصل – اسپرت برند

برند آمریکایی نایک، زمان طراحی کفشهای کتانی علاوه بر در نظر گرفتن موارد فنی در ساخت کفش جهت حفظ سلامت پا و زانوهای ورزشکار، به ریزترین جزئیات زمان طراحی نیز برای تولید کفشهایی هم سو با سلیقه ورزشکاران دختر و پسر توجه کرده است. بوده که مورد انتخاب ورزشکاران موفقی قرار گرفته اند. کفش نایک در بیش از 130 کشور دنیا عرضه می شود و هرساله مدل های جدید در قفسه های فروشگاه قرار می گیرند. کفی به کار رفته در داخل این کفش ورزشی و رویه بیرونی آن بسیار زیبا هوشمندانه طراحی شده و به صورتی که هنگام پوشیدن کفش و قرار داشتن پا در آن تهویه هوا به نحو عالی انجام می گیرد.

به همین خاطر بورمن تمرکز ویژه ای روی کتانی ها انجام داد. زمان انجام حرکات فشاری همچون پرش یا دویدن اگر از کفشهای معمولی استفاده کنید در صورت انجام یک حرکت اشتباه، فشار زیادی به زانوهایتان وارد میشود و احتمال آسیب در این قسمت برای شما وجود دارد. اگر شماره ساخت محصول با شماره ساخت روی جعبه تطبیق نداشت بدون تردید کالا تقلبی است. درآن موقع بیشتر شرکت های صنعت کفش سازی آمریکا علاقه ای با تولید کفش های ورزشی نداشتند و بیشتر تمرکزشان بر روی تولید کفش بود به همین خاطر بورمن این نکته را در نامه هایش ذکر کند تا بتواند کمک هزینه ای برای توسعه به دست بیاورد. کمپانی نایک در اوایل شروع به کار سیاست خود را بر روی تولید کفش هایی با قیمت پایین گذاشت زیرا در آن دوران کمپانی آدیداس یکی از اصلی ترین رقیب های نایک بود که با ثروت عظیمی که داشت نایک نمی توانست با آن رقابت کنند.

هرساله با عرضه محصولات جدید، محصولات گذشته با قیمت های پایین تر همراه با تخفیف های گوناگون رده بندی می شوند. داستان شکل گیری اولین کتونی ورزشی نایک از هوش بالای دو موسس خبر می دهد. در سال 1964 برای اولین بار، نخستین محصولات برند نایک در آمریکا تولید شد. از بهینه سازی کتانی های تایگر تا تولید اولین کفش نایک و در ادامه تولید کتانی های بسکتبال با نام Air Max همه و همه به اوج گیری برند نایک کمک کردند. به همین دلیل گران بوده و امکان خرید آن توسط همه وجود ندارد. انواع مدل کفش نایک به دلیل دارابودن تکنولوژی های بهروز کفش و کتانی اورجینال به کتونی هایی سبک و بسیار نرم تبدیل شده اند. با افزایش روز افزون محصولات نایک، این برند هرساله مدل های جدید با قابلیت های جدیدی به بازار عرضه می¬کند. در بافت زیرین کتونیهای نایک از یک نوع ماده اولیهای به کار رفته است که فرم یک فنر سبک را به لایه زیرین کفش های نایک ارائه کرده است، این ویژگی در کتانیهای برند نایک موجب میشود که زمان پوشیدن آنها به راحتی بتوانید جهش کنید.

تاریخچه کتونی نایک از خلق یک ایده تا شهرت جهانی! دغدغه هر مشتری پیداکردن لوازم اورجیناله برای برندیست که مدنظر دارد، این حساسیت به جاست چراکه باعث بیشتر شدن اعتماد مشتری به برند و دادن اعتباری دو چندان به برند است دربازار امروزی هرچه یک برند محبوب تر بشود، کالاهای تقلبی با نام همین برند هم تولید خواهند شد. شرکت نایک در ابتدا فعالیت خود را با نام Ribbon Sport یا RBS آبی آغاز کرد و درسال 1964 شرکت نایک توسط Phil Knight و Bill Bowerman تاسیس شد. این شرکت از حمایت افراد سرشناسی چون مایکل جردن, لیونل مسی, ماریا شاراپووا, کوبی برایانت و … از گرفتن چنین محصولاتی جدا خودداری کنید.