کفش نایک بخرم یا آدیداس ؟

البته در رنگبندی کفش ها تفاوتی ایجاد نشده است و هر نوع رنگی برای کفش های مردانه و زنانه ی نایک استفاده شده است. کفش اسپرت مردانه نایک جدید ایرمکس از کفشهای راحتی برند نایک محسوب میشود و برای پیادهروی و استفاده روزمره کاملا مناسب است. اما کفش های سالن کمی متفاوت تر از این کفش های هستند. این کفش نسبت به دو کفش قبلی کمی گران تر است ولی باور کنید که ارزشش را دارد. مطمئن باشید که تمام مدل کفشهایی که قبل از تاریخ رسمی اعلام شده توسط کمپانی نایک در بازار میبینید، همگی فیک و تقلبی هستند. این برند تجاری از طریق همکاری با باشگاه فوتبال فرانسوی پاریس سن ژرمن و فوتبال دانشگاه کالج آبی میشیگان فراتر از بسکتبال حرکت کرده است. این شرکت علاوه بر تولید پوشاک و تجهیزات ورزشی ، فروشگاه های خرده فروشی را با نام Niketown اداره می کند.

نایک کورتز 1972 ما اولین کفش ورزشی بود که از بالشتک فومی برخوردار بود. این بار نوبت میرسد به کفش نایک مگ (Nike MAG) که در صدر لیست باارزشترین کتانیهای جهان قراربگیرد ! آدیداس در حال حاضر بر اساس یک برنامه ی استراتژیک کار می کند که ” سال جدید را بساز ” نام دارد و تا سال 2020 ادامه خواهد داشت. این کفش در حقیقت از روی کفشهایی که هنرپیشه مشهور هالیوود «مایکل جی فاکس» در قسمت دوم فیلم “سفر به آینده” استفاده میکرد؛ الهام گرفته شده است. از آنجاییکه ممکن است ساعتها این کفش بر پای فرد باشد و بهمنظور جلوگیری از خستگی پا؛ در کنار زبانه کفش دکمههایی تعبیه شده که میتواند میزان تَنگی بندها را تنظیم کرد.

این رویه بسیار نازک است و این حس را به شما می دهد که انگار دارید با پای خودتون توپ رو لمس می کنید. به صورت کلی کفشی بسیار سبک است. زیره ی کفش بسیار حرفه ای طراحی شده است و آدیداس با بکارگیری فناوری خاص خود سعی کرده زیره ای سبک و در عین حال محکم را بیافریند. گفته میشود که آنها 11 سال است که روی فناوری این کفش در حال کار و تحقیق هستند. وقتی که کفش در حال بسته شدن است یا اینکه باتری آن رو به اتمام است؛ LEDهای که در قسمت پاشنه تعبیه شده روشن میشوند. زمانیکه فرد پای خود را داخل کفش میبرد؛ بندها بر پایه الگوریتم محاسبه فشار وارد شده؛ بسته میشوند. این کفش به شکلی ساخته شده است که بعد از استفاده فرم پای شما رو به خود می گیرید و به نحوه ی به طور کامل فیت پای شما میشود.

فیل نایت یک دونده با استعداد از پورتلند بود ، که در پاییز سال 1955 در اورگان ثبت نام کرد و برای برنامه پیست Bowerman’s رقابت کرد. شما میتوانید برای خرید کفش استوک ریز و خرید کفش چمن مصنوعی از طریق فروشگاه سرخابی شاپ اقدام نمایید. فروشگاه سرخابی شاپ با پیشینه ی معتبر و حرفه ای و محصولات ورزشی اورجینال، برای راهنمایی شما پیش قدم است. داستان نحوهی پیدایش و تبدیل شدن آن به یکی از موفقترین برندهای ورزشی را در زومیت بخوانید. یکی از مهم ترین فاکتورهای در این رنج قیمتی تفاوت محصولات است. نایک برای این کفش؛ از یک شارژر مغناطیسی مانند شارژری که اپل برای اپلواچ ساخته استفاده کرده است. به همین دلیل توصیه می شود که افرادی که ناراحتی زانو یا وزن زیادی دارند، از این کفش استفاده کنند.