کفش نایک ایر مکس مناسب ورزش در باشگاه و پیاده روی Nike Air MAX

در لایهی میانی این کتانی محفظههای گازی کمی بزرگتر و منعطف تر از مدلهای قبل شده و قسمتی از زیره کفش هم گود و خالی شده بود. در لایه میانی و زیر بخشهای پاشنه و جلوی کتونی نایک ایر مکس محفظههای پر از گاز پلی اورتان غلیظ قرار داردبسیار مقاوم و انعطافپذیری می باشد. ولی کوشنهای کتانی نایک ایر از فناوری بالاتری بر خوردار است که باعث نرمی بیشتر در کفش شده است. ویژگی بعدی داشتن کفی نرم و راحت و سبک و کم وزن بودن این مدله که باعث راحتی بیشتر و دیرتر خسته شدن پا میشه. وزن سبک: کوشنهای نایک ایر (Nike Air) وزن کفش را بدون پایین آوردن کارایی آن کم میکند, کفشهای کم وزنتر به معنای کمتر مصرف کردن انرژی در حین فعالیت های ورزشی است. 1)وزن سبک کفش:کوشن های تعبیه شده در کتونی نایک ایر مکس وزن آن رابه گونه ای کاهش داده که نه تنها ازعملکرد آن نکاسته بلکه در استفاده طولانی مدت انرژی کمتری هدرمی رود.

سیستم طراحی شده در نایک ایر مکس برای این موضوع مهم و رفع نیاز های ورزشی گوناگون پاسخگو می باشد. قیمت بالای مدل های اورجینال به این معنی نیست که شما باید بیخیال داشتن کفش نایک شوید. سامان شوزز ارائه دهندهی کفش های اورجینال و های کپی با بالاترین درجه کیفیت موجود در بازار و قیمت مناسب میباشد. چرا که کفش های های کپی با همان ظاهر و قیمت بسیار پایینتر در بازار موجود میباشند. این کفش ورزشی نسخه جدید این برند میباشد . کفش نایک ایر 950 ورزشی محصولی جدید از برند نایک میباشد که به تازگی معرفی شده .

شعار برند نایک JUST DO IT یا “انجامش بده”, از سخنان آخر یک قاتل سریالی الهام گرفته شده است. نایک (تلفظ صحیح نایکی) یکی از معروف ترین و محبوب ترین برندتولیدکنندگان پوشاک و تجهیزات ورزشی در دنیا است. کفش نایک NIKE مدل ایر AIR سایز ۴۱ تا ۴۴ ، مدل ایر یکی از شیک ترین و جدیدترین مدل های تولیدی شرکت نایک است که در سایت ایران وی بصورت آف خورده در حال حاضر به فروش می رسد . این شرکت بیش از ۴۴۰۰۰ کارمند در سراسر دنیا داشته و در حوزه فعالیت خود یکی از بزرگترین کمپانی ها می باشد. این شرکت از حمایت افراد سرشناسی چون مایکل جردن, لیونل مسی, ماریا شاراپووا, کوبی برایانت و …

شرکت پست بین اللمل PDE نیز امکان خرید ریالی از این سایتها را دارد فقط کافی است بر روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد صفحه خرید از آمازون شوید. هرچند ابر شرکت نایک پوشاک و تجهیزات ورزشی نیز تولید میکند اما کفش های آن است که زبان زد عام و خاص است. شرکت نایک دارای زیرمجموعههایی از جمله آمبرو و کانورس (تولید کننده کفشهای آل استار) و همچنین کول هان و هارلی اینترنشنال است. کوشن های هوا بیشتر اوقات در کفش های شرکت نایک استفاده میشود. این شرکت در ابتدا با نام Blue Ribbon sports به معنای محصولات ورزشی روبان آبی در ۲۵ ژوئن سال ۱۹۶۴ توسط بیل بُوِرمن و فیل نایت آغاز به کار نمود و در ۳۰ می ۱۹۷۱ به صورت رسمی به نام NIKE تغییر نام داد. طبیعتا مدل های اصل از نظر کیفیت و مواد به کار رفته در آنها از در سطح بالاتری قرار دارند.