کفش نایک اصل : راه های تشخیص کفش نایک تقلبی از مدلهای اورجینال

این شرکت ابتدا در سال ۱۹۶۲ توسط فیل نایک و بیل باورمن به نام “محصولات ورزشی روبان آبی” تاسیس شد و چندی بعد در سال ۱۹۷۱ این دو تصمیم گرفتند نام شرکت خود را به نایک تغییر دهند. ممکن است حتی قبل از در دست گرفتن کفش قادر به تشخیص کفش جعلی باشید، زمانیکه به صورت آنلاین کفش خرید می کنید. کفش جعلی نایک به خوبی حرکات را کنترل نمی کند، بنابراین اگر شما از این کفش در مقاصد ورزشی استفاده می کنید ممکن است خطرناک باشد به ویژه اگر در شرایط مرطوب استفاده شوند. اما برچسب فقط یک استیکر است.

اگر قیمت کفش ها خیلی پایین است اما ادعا نمی شود که دست دوم هستند، علامت هشدار دهنده است که کفش ها اصل نیستند. اگر کفش نایک را خریداری کردید و به راحتی تحویل گرفتید اما به جای جعبه در پلاستیک بسته بندی شده بود، کفش اصل نبوده است. کفش های تقلبی در بسته های پلاستیکی عرضه می شوند. بررسی کنید، اگر در کفش از کفی PHYLON استفاده شده است، این کفی باید خیلی نرم باشد و بعد از تا کردن کفش باید به حالت اول باز گردد. لژ مخفی ای که در قسمت انتهایی کفش قرار دارد وظیفه ی مهار کردن ضربه هایی را دارد که در هنگام دویدن به پای شما وارد می شود. این عدد برای مشخص کردن سری کفش است و باید دقیقاً روی کفش و جعبۀ کفش وجود داشته باشد. محصولی از سری زوم فلای را شاهد هستیم. نایک با نشان معروفش شهرتی جهانی دارد، تولید کنندگان و فروشندگان محصولات تقلبی ویا فیک از این مزیت سو استفاده کرده و کفش های تقلبی خود را به جای اصلی روانه بازار می نمایند.البته تعدادی از این کتانی های ورزشی ویا مخصوص پیاده روی در بازار به عنوان کپی ویا های کپی فروخته شده وعملا شامل بحث ما نمی گردند.چون فروشندگان این محصولات هیچ ادعای مبنی براصالت کالای خود ندارند.کتانی های مورد نظر این مقاله،تشخیص کالاهای هستند که به عنوان اورجینال توسط بعضی فروشندگان ادعا و به مشتریان عرضه می گردند.

قبل از مراجعه به فروشگاه برای خرید کفش حتما یک بار مدل کفش را در اینترنت جستجو کنید و ظاهر کفش مورد نظر خود را بررسی کنید. سپس عکس یا خود محصول اصلی که میبینید را با عکس های دیگری از همان محصول در جای دیگر مقایسه کنید تا کیفیت را به خوبی بسنجید. زمانی که قصد خرید کتونی نایک دارید در وهله اول نیازهایتان را بسنجید. برچسب ها در کفش های واقعی در پشت زبانه کفش دوخته شده است. بسیاری از کفش های جعلی در بالای برچسب خود نوشته اند “Made in China” در تصویر زیر آدرس سایت نایک نوشته شده است. در ایران از سایت هایی با نماد اعتماد الکترونیک مثل Osport خرید نمایید. برای طرفداران این برند، تمایل به خرید کفش فوتبال چمن نایک نسبت به دیگر نسخه ها در یک سطح قرار میگیرد جالب است بدانید هر کدام از کفش های نایک، خریدار خاص خودش را دارد.

جاعل ها ممکن است خطا کنند. دلیلی که جاعل ها می توانند کفش هایی چنین متقاعد کننده را جعل کنند سرقت قالب ها و طرح های این محصولات است. به دنبال موارد دیگری روی سایت باشید، اگر سایت ها دارای گرامر ضعیف و اطلاعات گیج کننده است این احتمال وجود دارد که غیر قانونی باشد. این بالهای مجرد طراحی شده توسط Carolyn Davidson آرم بسیار بامعنایی برای کمپانی تولید کننده کفشهای ورزشی می باشد. این معاملات بیشتر در کشورهای جهان سوم اتفاق می افتد. در واقع ممکن است که به این نکته اشاره شود که فروشنده نایک واقعی ندارد. اگر در هنگام خرید محصول، با جمله وافل پترن مواجه شدید بدانید که مربوط به زیره کفش از جنس لاستیک است تا مقاومت آن افزایش یابد.