کتونی نایک زوم

آنها یک برند تجاری را انتخاب کردند که امروزه در سطح بین المللی با نام “Swoosh” شناخته می شود و توسط دانشجوی طراحی گرافیک در دانشگاه ایالتی پورتلند ، کارولین دیویدسون انتخاب شده است. توجه به وزن کم، تنفس پا و تهویه هوا، راحتی، دوام، انعطاف پذیری، تنوع بالا، استفاده از الیاف طبیعی و متریال درجه یک برای تولید کفش، برند نایک را به اولین و بهترین برند تولید کننده جهان در زمینه محصولات ورزشی تبدیل کرد. پایدار بودن به اصول سبکی و بادوام بودن باعث شده تا کفش¬های نایک، الگویی برای دیگر تولید کننده های کفش در دنیا شود. همچنین پس از هر بار ضربه این کیسه های هوا به حالت قبلی خود بر می گردند و شکل و قابلیت ضربه گیری خود را با گذشت زمان از دست نمی دهند.

بورمن و نایت در ادامه مسیر همین روند رو پیش گرفتند تا سال 1972 که کتونی ورزشی جدیدی با نام شکل ماه تولید شد. نایک زوم، که نسخه جدیدی از این مجموعه هر ساله توسط برند نایک عرضه می شود تا به حال در بیش از 35 مدل در بازار عرضه شده است. باشد که برای اولین بار گروهی در ایران، خدمات شایسته و درخور شأن هموطنان عزیز را به شما ارزانی بدارد. استفاده از تکنولوژی Nike Air در تولید کفش ورزشی برای اولین بار توسط این برند آمریکایی صورت گرفت. Nike Cortez در المپیک مکزیک منتشر می شود ، اوج رشد کفش کفش نایک تا به امروز و اولین کسی که دارای کف برای کوسن کردن است. این کفش ها با بالاترین کیفیت مواد ساخته شدهاند و به ندرت فرسوده میشود؛ زیرا کفش از دوام بسیار بالایی برخوردار است. کتونی ویتنام یکی از کشور هایی که اغلب کتونی های برند های اصل در آن جا تولید می شوند کشور ویتنام است.

ویپرفلای ۴ درصد برای انجام ورزش های پرشی و ورزش هایی مانند دوی ماراتن انتخاب مناسبی است اما کفش نایک زوم تنها برای انجام فعالیت های روزانه و پیاده روی عادی طراحی شده است. تمام ویژگی هایی که برای کفش نایک زوم به آن ها اشاره شد تنها مختص نسخه ی اصل نایک زوم هستند و هیچکدام از موارد فوق در کفش های نایک زوم کپی و فیک قرار ندارند پس اگر به دنبال استفاده از امکانات کفش نایک هستید دقت کنید که کفش اصل را خریداری نمایید نه کفش های کپی نایک زوم. سپس میزان محافظت کتونی نایک از پا در برابر شوک های ناگهانی وارده افزایش یافته، وزن کفش کمتر شده و عمر آن افزایش می یابد. عمر کفش هایی که در ساخت آن ها از فوم استفاده شده است پس از طی 450 کیلومتر حدود 40 درصد کاهش یافته و عملاً می تواند بر تاندون، مفاصل و عضلات کمر و پا آسیب وارد کند.

بعد از تکمیل مقاله ی فیل نایت در استنفورد ، BRS شروع به وارد کردن کفش های ورزشی Onitsuka Tiger به ایالات متحده از ژاپن می کند ، نتیجه گیری می کند که آنها موفق خواهند بود. باورمن با ریختن لاستیک به آهن وافل همسرش ، اولین وافل را ایجاد می کند. همیشه ارزان بودن کفش را فدای کارایی و کیفیت کفش نکنید خصوصا اگر به دنبال سلامتی و افزایش سطح ورزش روزانه تان هستید. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که برای فعالیت های روزانه خود به دنبال کفش های مخصوص, شیک و مقاوم هستید, بدون شک با برند نایک آشنا و از محصولات آن استفاده کردهاید.