کتونی نایک زوم

عامل دیگر موفقیت این برند در حال کار با ستاره های دنیای ورزش از ۱۹۸۰ تا امروز است. یکی از برترین موفقیت های کفش نایک به کار بردن تکنولوژی خاص با نام Nike Air است که سبب نرمی کفه کتونی نایک می شود. بسته بندی های محصولات این شرکت نیز در نوع خود، خاص است. برای خرید کتونی نایک در یک فعالیت خاص بهتر است که فعالیت مورد نظر را به فروشنده اطلاع دهیم چرا که فعالیت ورزشی شما، کفش با ویژگی و ساختار مخصوص به خودش را میخواهد. قیمت یک محصول اصل را می توانید به راحتی با مقایسه به وب سایت رسمی آن برند به دست آورید. جعبه های اصلی همیشه به خوبی ساخته شده اند و همیشه همراه محصول هستند. همه محصولات کفش این برند را در سایت COM بررسی کنید تا با مشخصات ظاهری و فنی آن به خوبی آشنا شوید. در کنار این کیفیت فوقالعاده ظاهر کفش های ورزشی دخترانه و پسرانه نایک نیز مطابق با مد روز بوده و سلیقه تمام افراد را پوشش میدهد.

هیچ محصولی از این برند وجود خارجی ندارد که در سایت رسمی آن، مشخصات فنی اش درج نشده باشد. حتما مشخصات فنی محصول را با مشخصات ظاهری آن در فروشگاه تطبیق دهید. برای خرید کتانی اورجینال فروشگاه های اینترنتی معتبر را هدف قرار دهید تا از کیفیت محصول انتخاب شده تا حد کافی مطمئن باشید. بعضی اوقات فروشندگان برای قانع کردن مشتری تخفیف زیادی روی محصول می گذارند. اندازه­ ی بیشتر مدل های تقلبی با سایز روی آن­ها یکی نیست. بیشتر کفش های تقلبی جعبه­ ی اصل ندارند. لبه های ورودی کفش که پا در آن قرار می گیرد به گونه ای طراحی شده که از مچ پاهای شما در برابر پرش های بلند و پیچ خوردن ناگهانی محافظت کند. بالشتک های هوایی نایک، فقط یک فوم نیست و از هوای فشرده استفاده می کند تا پا در برابر ضربه ای مقاوم باشد. بخش میانی کفش ایرمکس 270 همان جایی است که این مدل را بین تمامی کفش ها متمایز می کند.

ولی با کمی بررسی و ارزیابی خواهید دید که یک محصول نامرغوب به دلیل معایبی که دارد ارزش خرید را ندارد، پس عاقلانه و هوشمندانه خرید کنید. اگر در فروشگاهی دیدید که عنوان محصول اختصاصی نایک درج شده است، بدانید تقلبی است. خط جدید برند کفش نایک در سال 1972 آغاز شد. برند نایک در ابتدا با عنوان محصولات ورزشی روبان آبی، « Blue Ribbon Sport» در سال 1964 فعالیت خود را در زمینههای نام برده شروع کرد اما در سال 1971 به نایک تغییر نام داده است. نماد “جردن 1” یک سال بعد برای عموم مردم منتشر می شود. اگر قصد خرید اینترنتی محصولات این شرکت از سایت های داخلی را دارید، حتما از پرتالی استفاده کنید که مشخصات کامل را ارائه کرده باشد و نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صمت را در اختیار داشته باشد.

اگر در بخش خبری این برند، خبر از عرضه محصولات جدید از فلان سری می کند و فروشگاهی، مدعی است آن را در اختیار دارد، احتمالا تقلبی بودن بسیار است. شکل تور مانند و نامتقارن به کفش کمک می کند تا به راحتی در پاهای شما قرار بگیرد و نگرانی ایجاد لغزش یا تاول را از بین می برد. همان کفش نایک را در فروشگاهی مطمئن امتحان کنید تا متوجه شوید کفش­ نایک اصل چه حسی به پاهای شما می­ دهند. نمونه های تقلبی محصولات این شرکت آمریکایی در بازار ایران و خاورمیانه بسیار است. از خرید کفش­ نایک با قیمتی بسیار کمتر از قیمت معمول خودداری کنید. از نظر کیفیت و راحتی فرقی بین کفش نایک مردانه و کفش نایک زنانه وجود ندارد. کفش های ساق دار بلند یا ساق کوتاه و بدون ساق، برای کاربردهای متفاوتی در نظر گرفته شده است و هر کدام بر اساس فیزیولوژی بدن و حرکت ورزشکار طراحی شده است.