کتانی نایک پارچه ای با کیفیت بسیار بالا خرید از پاساژ اینترنتی دیجی پادرا

در این عکس، از چهار جهت، محصولی پر فروش مکس موشن را مشاهده می کنید که دارای کفی منعطف با رویه مشی و مشبک از الیاف مصنوعی است. برای رویه کتانی اسپرت زنانه نایک مدل ایرمکس ۲۰۱۳ از فوم و الیاف بافتی تماما منفذدار استفاده شده است که علاوه بر انعطافپذیری و نرم بودن، به گردش هوای داخل کفش کمک میکند. کفش کتانی را درون آب ولرم قرار دهید، سپس مقداری پودر پاککننده لباس داخل آب اضافه کنید. چرا باید کتانی پیاده روی زنانه از برند نایک بخرم ؟ چرا که پا، قلب دوم شما است. تولید کنندگان کتونیهای نایک زمان طراحی مدلهای مختلف این کفش، دقت بسیار زیادی جهت هماهنگ بودن ساختار کفش با سیستم سلامتی بدن شما ترتیب دادهاند، اگر قصد خرید یک کتونی نایک را دارید بهتر است با ویژگیهای مختلف این کتونی که موجب حفظ سلامتی شما زمان ورزش میشود آشنا شوید.

همواره سبب میشود تا کفش، فرم اولیه خود را حفظ کند. اگر آشنا یا دوست شما در خارج از کشور است، بهتر است به دلیل نوسانات ارزی و افزایش نمونه های قاچاق غیر اصل، سایز خود را اطلاع دهید تا ایشان در حراجی ها، محصولات اصل را خریداری و هر وقت به ایران آمد به شما تحویل دهد. ما در وبسایت تخفینو مقاله ای در رابطه با تاریخچه برند نایک قرار داده ایم که اگر علاقمند به شنیدن داستان برند باشید می توانید به وبلاگ تخفینو سر بزنید. بالشتک های هوایی نایک، فقط یک فوم نیست و از هوای فشرده استفاده می کند تا پا در برابر ضربه ای مقاوم باشد. از تولید اولین کتانی تا کفش های مختلف باعث شده تا کمپانی نایک همیشه به بهتر شدن محصولات اهمیت ویژه ای قائل شد. این یعنی ارائه طرح های با کیفیت بالا زمان زیادی از کمپانی سازنده می گیرد و به همین خاطر کپی کردن آنها ساده ترین راه برای به فروش رساندن محصول است.

احتمالا تقلبی بودن محصول زیاد است. بر خلاف کفشهایی که کوشنهای فومی دارد و ممکن است در اثر فشار و یا خمیدگی بسیار زیاد دچار شکستگی شود، در کوشنهای کتانی نایک ایر از هوای فشرده استفاده شده تا در برابر هرگونه فشار یا ضربهای کاملا مقاوم باشد. اگر به دنبال یک محصول بند دارد نرم و سبک هستید برای پیاده روی های طولانی، این گزینه خوبی برای شما خواهد بود. اگر در بخش خبری این برند، خبر از عرضه محصولات جدید از فلان سری می کند و فروشگاهی، مدعی است آن را در اختیار دارد، احتمالا تقلبی بودن بسیار است. اگر شماره ساخت محصول با شماره ساخت روی جعبه تطبیق نداشت بدون تردید کالا تقلبی است. گاهی فروشنده ها برای ترغیب مشتری تخفیف های زیادی را برروی محصول پیاده می کنند.

با توجه به موارد استفاده نایک پس باید این کتانی ها یک سری مشخصات را حتما داشته باشند تا مشتریان را از خود نا امید نکند. حتما مشخصات فنی محصول را با مشخصات ظاهری آن در فروشگاه تطبیق دهید. محصولات این شرکت دارای SKU CODE است که باید روی محصول و جعبه درج شده است. زمانی که دونده آمریکایی به نام کنی مور با استفاده کفش تایگر در مسابقات شرکت نمود اما به دلیل طراحی نامناسب نه تنها موفق کسب مدال نشد بلکه صدمه هم دید و درست در همین موقعیت، بورمن طراحی کتونی را مورد واکاوی قرار داد تا سرانجام کتونی ورزشی تایگر کورتز به تولید برسد. در میان تمام وسایل ورزشی ارائه شده، کتانی نایک ایر جز و پرطرفدارترین محصولات است.