کتانی نایک ایر برای چه افرادی مناسب است؟

اگر کمی رنگ روی کفش تان دوست داشته باشید ، این مدل یزی می تواند برای شما مناسب باشد. حالا شما علاوه بر اینکه کفش فوق العاده نرم به پا دارید ،پس از هر بار قدم گذاشتن بر روی زمین انرژی وارد شده به زمین را به صورت بسیار مطلوبتر بازیابی کرده و در برداشتن گام بعدی مورد استفاده قرار میدهید. نمیشود گفت این کفش مناسب ترین کفش است اما می توانید این کفش را با یک تن از انواع لباس های مختلف بپوشید و تمام طول روز با نشاط به نظر برسید. این کفشها هر ساله در تمام دنیا با تیراژ بسیار بالا تولید و بفروش می رسد.

مش روی تمام سطح قسمت بالایی تهویه را فراهم می کند. این کفش ورزشی دارای شماره مشهور “2” بر روی پاشنه سفیدش است . متخصصان ماده جدیدی به نام Vaporweave را تولید کردهاند که سبکتر از فناوری Flyknit شرکت نایک بوده و همچنین تنفسپذیری بیشتری نیز برای کفش به ارمغان میآورد. از این کفش تنها 20 جفت ساخته شد که همه آن ها در حراجی در پاریس فروخته شدند.اگر تا به حال موفق به یافتن یک جفت از این موارد شده اید ، حتماً آن ها را نگه دارید که ارزش فعلی آنها در حدود 8000 دلار است. آنها فقط 10 جفت از این کفش ساخته اند و از اولین کفش هایی بودند که به طور مستقیم از طریق eBay فروخته می شدند.

یکی دیگر از کفش های رپر ها ، این بار توسط مک مورم ارائه شد اما با این حال ، آنها هنوز در لیست ما از گرانترین کفش ورزشی که تا کنون ساخته شده اند ، هستند. این کفش هنوز یک کفش فوق العاده محبوب است و به طور مداوم رنگ های جدیدش تولید می شوند و با این حال ، سبک های قدیمی تری هستند که بیشترین توجه را به خود جلب می کنند. مایکل جردن این کفش را هنگام بازیِ ناشناخته ی آنفولانزا پوشیده است، که وی هنگام ابتلا به آنفولانزا بازی کرده است. ارزش این شرکت در سال ۲۰۱۰ بالغ بر ۱۰٫۷ بیلیون برآورد شده که این شرکت را در این سال برترین تولید کننده محصولات ورزشی نمود.

یکی از هواداران بسکتبال به اندازه کافی خوش شانس بود که یک جفت کفش را هدیه گرفت و سپس آنها را با قیمت 20 هزار دلار بصورت آنلاین فروخت! در گام نخست این کمپانی با استفاده از ورزشکاران توانست محصولات خود را به خوبی معرفی نماید و سپس قدمی بسیار خلاقانه با رونمایی و عرضه کفش های تمرین مون شو یا کفش ماه برداشت. این کتانی در این لیست قرار دارد زیرا مایکل جردن ویلکینز آن ها را پوشید و همین باعث شده این کتانی حتی با ارزش تر هم شود و از آن زمان به بعد ، تعداد زیادی از آن ها مجدداً ساخته شده است ، با این حال اولین ها ارزش بیشتری دارند بنابراین اگر می توانید یک جفت از آن ها را پیدا کنید ، قدرش را بدانید . با این حال یکی دیگر از ایر جوردن ها ، در این لیست قرار دارد که بخشی از تاریخ کتانی است و به همین دلیل چنین قیمت بالایی دارد.