کتانی نایک ایر برای چه افرادی مناسب است؟

یکی دیگر از ویزگیهای بسیار خوب درباره تکنولوژی نایک ایر آن است که شما در اثر استفاده طولانی مدت از کفش هرگز فشار بر روی ساق پا، عضلات پا و تاندونهای پا احساس نمیکنید و سبکی آن هرگز باعث خستگی پا نمیشود. این کوشنها هیچگاه در اثر فشار فرورفته نمیشوند و به همان شکل اولیه باز میگردند در نتیجه هر بار که گام بر میدارید هم زمان هوای داخل کوشنها نیز همراه با گامهای شما به سمت بالا پرتاب میشود در نتیجه انرژی صرف شده به پای شما باز میگردد و هرگز دچار خستگی نمیشوید بلکه انرژی شما برای برداشتن گامهای بعدی بیشتر نیز خواهد شد. تقریبا سیستم کوشن در بیشتر کفشهای ورزشی نایک وجود دارد، اما سیستم کوشن به کار رفته در کفش ایر نایک با تکنولوژی پیشرفته بسیار نرمتر و بهتر است. هر کدام از سیستم هوای به کار رفته در کتانی نایک ایر دارای اتاقکهایی پر از هوای فشرده شده است که بر اساس ساختار کفش درون آن جاسازی میشود.

تنها تفاوتی که میتوان به آن اشاره کرد, ظاهر و رنگ های به کار رفته در کتونی میباشد که کاملا به سلیقه ی شما بستگی دارد. در گام نخست این کمپانی با استفاده از ورزشکاران توانست محصولات خود را به خوبی معرفی نماید و سپس قدمی بسیار خلاقانه با رونمایی و عرضه کفش های تمرین مون شو یا کفش ماه برداشت. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که برای فعالیت های روزانه خود به دنبال کفش های مخصوص, شیک و مقاوم هستید, بدون شک با برند نایک آشنا و از محصولات آن استفاده کردهاید. این کفش هم دارای بند و هم چسبی می باشد تا این امکان را برای شما فراهم کند که بتوانید با استفاده از بندها مقدار سفتی کفش را تنظیم نموده و در صورت تمایل به راحتی و فقط با استفاده از چسب کفش را باز و بسته کرده و به آسانی در پای فرزند دلبندتان بنمایید.

اگر جزو آن دسته از ورزشکارانی هستید که مسیرهای زیادی را میدوید یا دو ماراتن میروید و یا دیگر ورزشهایی مثل بسکتبال میتوانید از کتانی نایک ایر استفاده کنید. کفش نایک سری زوم برای برآورده کردن نیازهای دوندگان، از دوندگان ماراتن در کلاس جهانی گرفته تا کسانی که فقط میخواهند آخر هفتهها مسافت زیادی را طی کنند، طراحی شده است. هر دو نسخه جدید مدل فلای دارای مکانیزم قوسدار جدیدی برای بستن بندهای کفش هستند که از قابلیت تنظیم بیشتری برخودار میباشد. اینکه هر کدام از این بند ها دارای رنگ های مختلفی هستند ممکن است در سلیقه همه افراد نباشد به همین دلیل قشر خاصی از جوانان و نوجوانان با سلیقه های متفاوت از این مدل استفاده می کنند. خرید کتونی نایک ایرفورس Nike Air Force برای افرادی که علاقه مند به کفش هایی با طرح های اسپورت و خیابانی هستند مناسب تر است.

کتانی نایک ایر برای چه افرادی مناسب است؟ کتانی نایک ایر ( Nike Air ) برای چه افرادی مناسب است؟ ایر جردن به صورت تخصصی برای بسکتبال طراحی شده و از پشتیبانی بالا از پا, راحتی و جنس منحصر به فرد برخوردار است. برای شروع به تولید کفشها با استفاده از کوشنهای حاوی هوای فشرده، فرانک رودی را مجبور به تولید تعدادی کفش کرد تا بتواند مخاطبین خود را پیدا کند. پس از اصلاحات احتمالی کفش آماده تولید خواهد بود. کفش ایر فورس نایک در ابتدا برای بازی بسکتبال تولید شد و اولین کفش بسکتبال بود که در آن از سیستم بالشتک گذاری نایک ایر Nike Air استفاده شد. به طور کلی این ایده از ایده ذهنی یک مهندس هوافضا گرفته شده بود. که اغلب مشتریان به همین دلیل به خریداری آن اقدام می کنند تا انرژی مصرف شده خود را در هنگام ورزش کاهش دهند.