پرفروش ترین مدل های کفش نایک در ۳۰ مدل مردانه و زنانه

کتانی های طرح اصلی همان کتانی هایی می باشد که در مغازه ها آن را می بینیم، بسیار شبیه به نمونه های اصلی آن مدل می باشد اما قیمت آن ها کمتر می باشد، زمانی که بیش تر دقت می کنیم متوجه می شدیم که جنس آن با مورد اوجینال آن برند متفاوت هست. اگر راه های تشخیص بودن جنس اصل با جنس تقلبی معلوم نباشد، علاوه بر ضرر مشتری، حاشیه سود افراد متقلب افزایش پیدا خواهدکرد. این کفش، از لایه میانی فشرده از جنس پلاستیک بهره می برد و مناسب دویدن و راه رفتن و پرش است. در فوتبال با استفاده از برند مرکوریال و با بهره گیری از ورزشکار معروف، کریستیانو رونالدو، در بسکتبال با استفده از برند جردن. در این کفش، رویه هایی با نام FLYKNIT که از الیاف ساخته شده و از فناوری فلای وایر در تولید آن استفاده شده است.

فلای وایر نیز در این محصول به کار رفته است. احتمالا تقلبی بودن محصول زیاد است. دغدغه هر مشتری پیداکردن لوازم اورجیناله برای برندیست که مدنظر دارد، این حساسیت به جاست چراکه باعث بیشتر شدن اعتماد مشتری به برند و دادن اعتباری دو چندان به برند است دربازار امروزی هرچه یک برند محبوب تر بشود، کالاهای تقلبی با نام همین برند هم تولید خواهند شد. در علم و بدن شاپ شما میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز ، با هر وسیله ای که با آن بتوان به اینترنت متصل شد ، خرید اینترنتی خود را انجام دهید. بستگی به کارکردی که شما از آن انتظار دارید، میتوانید یک نمونه از آن ها را خریداری نمایید. برنامه نایک فیت به وسیله هوش مصنوعی و پردازش هایی که انجام می دهد به شما می گوید که سایز دقیق پای شما چند می باشد و بر اساس جدول سایز نایک کفش مورد نظر خود را انتخاب کنید.

در سال 1963 بود که فیل نایت یکی موسس های نایک سفری به ژاپن انجام داد؛ تحت تاثیر شرکت تایگر یکی از سازندگان کفش های ورزشی قرار گرفت. همچنین اتو زدن بند کفش بعد از شستن میتواند به مرتب بودن کفش و تازه دیده شدن آن کمک چند برابری بکند . نایک ایر (NIKE AIR) از جمله فناوری های یونیک نایک است که چند سال پیش با عرضه کفش کورتز، مشتریان زیادی را کسب کرد. کفش نایک ایر مثل نایک سول (NIKE SOLE) دارای بالشتک هوا است و عاملی برای محبوبیت و موفقیت این کفش شد. در این عکس، شاهد کتانی زنانه مشکی رنگ مدل ایر پرمیوم ماکس نود هستیم که همان طور که از نامش پیداست، از فناوری معروف AIR MAX این برند سود می برد. در عکس بالا، شاهد یکی از مدل های پر فروش کفش نایک در سال های اخیر هستیم. در عکس بالا، محصول پر فروش دیگر نایک است که برای دویدن و راه رفتن مطلوب به نظر می رسد.

در محصول بالا، دیگر محصول پر فروش NIKE را در سال ۲۰۱۸ میلادی شاهد هستیم. محصول فلکسیل (flexible) و با دوام که مقاومت زیادی در برابر رطوبت دارد و تعرق پا نیز در آن به خوبی انجام می شود. بند کفش کتانی در تمیز دیده شدن کفش بسیار موثر است و لازم است گاهی آنها را از کفش خارج کرده و به خوبی شست . هر رشته ورزشی نیاز به طراحی و سبک خاصی از کفش کتانی نایک زنانه دارد (به این دلیل که ورزش های مختلف الزامات متفاوتی نسبت به کفش دارند). زیره لاستیکی آن، به گونه ای است که روی هر سطحی به راحتی می توانید تحرک داشته باشد و تنش های عمودی را کنترل کند.