پرفروش ترین مدل های کفش نایک در ۳۰ مدل مردانه و زنانه

روی زبانه کفش و هم چنین بدنه کفش همان طور که در عکس بالا مشاهده می کنید، درج شده است. تیفانی میگوید: « ورزشکاران میتوانند آن را روی حالت پرواز تنظیم کنند. ستارگان درجه یک ورزشی چیزی جز کفش کتانی نایک Nike را در میادین مسابقات نمیپوشند و از این اعتماد شان هم نتیجه میگیرند؛ چرا که به طور ویژه در جایگاه اول مسابقات قرار میگیرند. شرکت نایک یک شرکت چندملیتی است که به طراحی، توسعه، تولید و بازاریابی جهانی و فروش کفش، پوشاک، تجهیزات، لوازم و خدمات مشغول است. شرکت نایک اعلام کرده که مزایده زندهای نیز در هنگ کنگ، لندن و نیویورک در ماههای آینده برگزار خواهد کرد.

نایک دو بار نیز برندهی بهترین تبلیغات بازرگانی در جوایز امی شده است – از زمان ایجاد این جشن در دههی ۱۹۹۰. نایک در بین سالهای ۱۹۹۵ و ۲۰۰۸ مالک Bauer Hockey نیز بود (بعدها Nike Bauer نام گرفت)، و سابقا مالکCole Haan و Umbro بود. Air Jordan, Nike Blazers, Air Force ۱, Nike Dunk, Air Max, Foamposite, Nike Skateboarding، و همین طور با نام شرکتهای تابعه از جمله Brand Jordan, Hurley International ,Converse. در سال ۲۰۱۴ این برند به تنهایی ۱۹ میلیارد دلار ارزش داشت که آن را به ارزشمندترین برند دربین شرکتهای ورزشی تبدیل کرده است. سال بعد این آژانس اولین «تبلیغ برند» با نام «خط پایانی وجود ندارد» را برای نایک تهیه کرد که در آن محصول نایک نمایش داده میشد. گفتنی است که درآمد حاصل از فروش کفشها به بنیاد پژوهشی مایکل جی فاکس برای مبارزه با بیماری پارکینسون تعلق میگیرد.

این شرکت یکی از بزرگترین عرضهکنندگان کفش و پوشاک ورزشی و تولیدکنندهی عمدهی تجهیزات ورزشی است و در سال مالی ۲۰۱۲ بیش از ۲۴.۱ میلیارد دلار درآمد داشت (تا پایان ۳۱ مارس ۲۰۱۲). در سال ۱۹۶۴ BRS در اولین سال ۱۳۰۰ جفت کفش دو ژاپنی فروخت و درآمد ناخالصش ۸۰۰۰ دلار بود. کفش های ساق دار بلند یا ساق کوتاه و بدون ساق، برای کاربردهای متفاوتی در نظر گرفته شده است و هر کدام بر اساس فیزیولوژی بدن و حرکت ورزشکار طراحی شده است. فروشگاه اینترنتی آل اسپرت این فرصت را در اختیار شما می گذارد که با گشت و گذار در جدیدترین کلکسیون های ورزشی نایکی انواع لباس ورزشی و ست های ورزشی نایکی را بررسی کرده و با توجه به عکس لباس ها و ویژگی های مد نظر خود با قیمت مناسب آنلاین خرید کنید.

برخی از جدیدترین کفشهای نایک، برای کاهش وزن، حاوی فوم FLYWIRE وLUNARLITE بودند. مرکوری ویکتوری سی آر سون مردانه، بندی است و برای بازی روی چمن توصیه می شود. از محصولات جدید این برند آمریکایی، به طرح فری آر ان باید اشاره کرد که سال ۲۰۱۷ روانه بازار شد و بندی بوده و باز هم شاهد مش در طراحی رویه کفش هستیم. تمامی کاربران باید هنگام ثبت نام در سایت، از کلمات مناسب در نام کاربری خود استفاده کنند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاحدید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.در صورت مشاهدهی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آنها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید. این شرکت علاوه بر تولید پوشاک و تجهیزات ورزشی، فروشگاههای خردهفروشی را با نام شهر مدیریت میکند. این شرکت شعبی در بیورتون، اورگون، و منطقهی شهری پورتلند دارد.