پرفروش ترین مدل های کفش نایک در ۳۰ مدل مردانه و زنانه

این کفش برای پای شما مانند تکیه گاه عمل می کند و با وجود لایه ی میانی فومی و تقویت شده در کف آن، ثبات و ضربه گیری خوبی را ارائه می دهد. لایه ی میانی زد شوک: لایه ی میانی به کار رفته شده در سری کفش های زنانه و مردانه نایک به گونه ای طراحی شده است که شوک حاصل از پیاده روی را مهار می کند. طراحی Air Max تعجب آور می باشد و واقعاً با دوام است. کفش های فوتسال دارای ویژگی های بخصوصی هستند که باعث حفظ سلامت بازیکن و همچنین ایجاد تجربه ای ایده آل از این ورزش فوق العاده می گردد.کفش های فوتسال نایک ساخته شده از مواد درجه یک و رعایت اصول ارگونومی کاملا حرفه ای طراحی شده اند و درنتیجه کمپانی نایک Nike یکی از بزرگترین و قوی ترین تولید کنندگان کفش های سالنی مطرح در بین دیگر برندها محسوب می گردد.

پا قلب دوم انسان ها به حساب می آید که حساسیت مراقبت از آن به همان اندازه ی قلب حائز اهمیت می باشد به همین دلیل باید انتخاب کفش باید با دقت انجام شود و حتما کفش باید متناسب با ورزش مورد نظر انتخاب شود. به این فکر کنید با خرید کفش نایک چه کاری می خواهید انجام دهید، با کتانی نایک قصد دارید راه بروید، بدوید، وزنه بردارید؟ در سال 1963 بود که فیل نایت یکی موسس های نایک سفری به ژاپن انجام داد؛ تحت تاثیر شرکت تایگر یکی از سازندگان کفش های ورزشی قرار گرفت. علاوه بر کشورهای آسیای دور، برخی از کشورهای همجوار ایران مثل پاکستان و ترکیه نیز در حال تولید فعالانه محصولات این دو غول محصولات ورزشی هستند. رویه ی آن از مش تهیه شده است که علاوه بر قابلیت گردش هوا و جلوگیری از عرق کردن پا، در سبکی کفش نقش بسزایی دارد. برند آمریکایی نایک، زمان طراحی کفشهای کتانی علاوه بر در نظر گرفتن موارد فنی در ساخت کفش جهت حفظ سلامت پا و زانوهای ورزشکار، به ریزترین جزئیات زمان طراحی نیز برای تولید کفشهایی هم سو با سلیقه ورزشکاران دختر و پسر توجه کرده است.

کفی این کتانی نایک مردانه نرم و انعطافپذیر است و دویدن را برای شما آسانتر میکند. این کتانی در میان دختران و پسران جوان ایرانی نیز بسیار محبوب است و اغلب جوانان ترجیح میدهند برای ورزش از این کفشها استفاده کنند. نایک با نشان معروفش شهرتی جهانی دارد، تولید کنندگان و فروشندگان محصولات تقلبی ویا فیک از این مزیت سو استفاده کرده و کفش های تقلبی خود را به جای اصلی روانه بازار می نمایند.البته تعدادی از این کتانی های ورزشی ویا مخصوص پیاده روی در بازار به عنوان کپی ویا های کپی فروخته شده وعملا شامل بحث ما نمی گردند.چون فروشندگان این محصولات هیچ ادعای مبنی براصالت کالای خود ندارند.کتانی های مورد نظر این مقاله،تشخیص کالاهای هستند که به عنوان اورجینال توسط بعضی فروشندگان ادعا و به مشتریان عرضه می گردند. این تنوع زیاد در کفش های نایک به این منظور است که هر ورزش به کفش مخصوص خود با ویژگی های خاص خود نیاز دارد که باعث بهبود عملکرد ورزشکار حین ورزش می شود و از آسیب های احتمالی جلوگیری می کند.

برند نایک هر ساله محصولات متنوعی را تولید کرده و مدلهای جدیدی را به بازار عرضه میکند. در عکس بالا، از دیگر محصولات پر فروش نایک در سال های اخیر، باید به لانسراسر اشاره کرد که اواخر دهه اول قرن بیست و یکم میلادی روانه بازار شد. شرکت نایک بزرگترین و برترین تولید کننده ی محصولات ورزشی به خصوص کفش های ورزشی می باشد که در سال 1964 توسط آقای فیل نایت تاسیس شده است. راحتی کفش: کفش های پیاده روی نایک مطابق با پای انسان ها ساخته شده است به طوری که پا درون آن کاملا پر می شود و شخص احساس راحتی می کند. نرمی: این کفش ها به دلیل انعطاف بالا و داشتن بالشتک موجود در استر کفش و زبانه ی بالشتک مانند، باعث شده که مصرف کننده در هنگام پیاده روی هیچ فشاری احساس نکند به طوری که انگار چیزی در پایش نیست.