پرفروش ترین مدل های کفش نایک در ۳۰ مدل مردانه و زنانه

هر جفت کفش که در کمپانی نایکی تولید میشود یک شمارهی SKU دارد که این شماره با شمارهای که بر روی جعبهی آن هک شده، تطابق دارد. همواره سبب میشود تا کفش، فرم اولیه خود را حفظ کند. Max Air بسیار سبک وزن است و باعث جابجایی مواد سنگین میانی کف می شود تا وزن کفش را کاهش دهد بدون اینکه عملکرد آن را از بین ببرد. بعد از اینکه کفشتان را خریدید میتوانید در وب سایت رسمی نایک و یا وب سایتهای معتبر دیگر، ظاهر کفشتان را با تصاویر رسمی منتشر شده تطابق دهید. قبل از خرید رتبهای که کاربران به محصولات سایت میدهند و نظرات کاربران در مورد آن وب سایت را بخوانید. نایک و آدیداس محصولات خود را کجا تولید می کنند؟

سهام داران هر دو شرکت از سهام خود سود قابل توجهی به دست می آورند، اما سهام داران آدیداس رشد ثابت بیشتری در پرداخت سود سهام نسبت به سهام داران نایک در طی چندین سال گذشته داشته اند. دانههای پلاستیکی موجود در کفشهای جدید نایک نیز اگرچه ممکن است تا سالها در کف کفشها حبس شوند، اما بالاخره روزی عمر این کفشها نیز به پایان میرسد و شاهد ورود این مواد پلاستیکی ریز به دامن طبیعت خواهیم بود. باز هم شاید فیبرهای کربنی در تولید این محصول محبوب دونده ها هستیم تا در دویدن بلند مدت، احساس خستگی نکنید. نایک اما عنوان کرد که ایده استفاده از دانههای پلاستیکی که چیزی حدود 10 سال است توسط محققان این شرکت مورد بررسی قرار میگیرد، از آنجایی به ذهن طراحان این شرکت خطور کرد که ورزشکاران همواره ترجیح میدادند تا بر روی سطوح نرم به جای سطوح آسفالت و یا بتنی تمرین کنند.

کفشهای نایک اصل، به صورت کامل بند شدهاند اما کفشهای نایک تقلبی با عجله بند شده و سوراخهایی را جا انداختهاند. کفشهای تقلبیای هم که با جعبه فروخته میشوند را میتوان به راحتی تشخیص داد. از فروشندگانی که از تصاویر غیر واقعی و از کلمهی “سفارشی” برای محصول خود استفاده میکنند خرید نکنید. از فروشگاه هایی که کفش های نایکی را زیر قیمت واقعی میفروشند خرید نکنید. در هنگام خرید کفش نایکی از فروشگاههای اینترنتی کاملا دقت کنید. کفشهای نایکی به دلیل مجبوبیت بالایی که دارند، در سرتاسر دنیا میتوان به راحتی نمونههای جعلی و تقلبیاش را پیدا کرد. برخی اوقات نمونههای تقلبی و نوشتههای روی کفش دارای غلط املایی است.

لوگو و علامتهای حک شده روی کفش را بررسی کنید. در مدل های تقلبی لوگو و حروف بی دقت چاپ شده اند. همچنین جنس و کیفیت دوخت کفش را کامل بررسی کنید در مدل های اورجینال و اصل این موارد با دقت انجام شده اند و کیفیت بالایی دارند. همچنین روی کفی های کفش اصل نام برند حک شده است. بعلاوه، کفی میانی فوم دوبل آن نیز لایه سبکی است که نرمی و سبکی کفش را بیشتر می­کند. فناوری OrthoLite : این فناوری سبب می شود که هم وزن کفش کاهش یابد و از ایجاد بوی بد و تولید باکتری جلوگیری کند. این خاکستری تر بودن رنگ به این دلیل است که کفش نایک اصل از چرم واقعی، ساخته میشوند نه چرم مصنوعی. به هر فروشگاه اینترنتیای که ادعای فروش کفشهای اصل را دارد اطمینان نکنید! در عکس بالا، از دیگر محصولات پر فروش نایک در سال های اخیر، باید به لانسراسر اشاره کرد که اواخر دهه اول قرن بیست و یکم میلادی روانه بازار شد.