پرفروش ترین مدل های کفش نایک در ۳۰ مدل مردانه و زنانه

نایک کورتز 1972 ما اولین کفش ورزشی بود که از بالشتک فومی برخوردار بود. اولین محصولی که نایک تولید کرد، کفش مخصوص دویدن بود. نایک به لطف راه اندازی موفقیت آمیز فناوری نایک ایر در کفش مخصوص دویدن Tailwind در سال 1979 وارد بازار شد. نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس سه راه شمال جنوبی میباشد که دسترسی به این مکان را برای کاربران حملونقل عمومی آسان میسازد. در این قسمت از زیبامون دات کام چند مدل از جدیدترین کفشهای نایک زنانه را مشاهده خواهید کرد. این کفش زنانه از چرم اعلا ساخته شده و دارای زیرسازی فوقالعاده نرم و سبکی است.

چراکه این برند مطرح و شناخته رنگین کمانی از طرح ها و مدل های مختلف را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. اما برند نایک تصمیم گرفت که کفش های خود را با تکنولوژی ها و ویژگی های خاصی ارائه کند که این امر سبب شد که بازار را در دست بگیرد. علاوه بر رعایت استاندارد لازم برای تولید کفش، استفاده از تکنولوژی نیز سبب کیفیت بالای این برند موفق شده است. استفاده از تکنولوژی پیشرفته، تحقیق و وسعت بخشیدن به کیفیت ساختار محصولات از ویژگی های منحصر به فرد این برند موفق و محبوب است. بسیاری از محصولات این برند، سبک است. به طور کلی، تنوع محصولات نایک به اندازه ای بوده که همه سلیقه ها و ذائقه های مختلف را تحت پوشش خود قرار می دهد. این بالشتک بلافاصله به شکل اصلی برمی گردد تا بدن را از نیروی ضربه بعدی محافظت کند.

این کفش به عنوان نمادی از بدن انسان طراحی شده است، بخش توری بالای آن نیز نشان از پوست انسان دارد، پانلهای به عنوان ماهیچهها و عضلات و حلقههای توری نشان دهنده دندههای انسان دارد. فعالیت دارد. این برند یکی از چند شرکت بزرگ در تولید لوازم و ابزار ورزشی شناخته شده است و فعالیت رسمی آن از سال 1971 آغاز شده است. محصولی که در این عکس مشاهده می کنید، سه وجه NIKE TANJUN SE است که رویه پارچه ای نرم داشته و زیر آن نیز برای کاهش تنش های عمودی وارده به کف پا دوندگان، یک فوم به کار رفته که از جنس لاستیک است و در برایر اصطکاک، مقاومت خوبی دارد. این امر در هنگام پیاده روی و قدم زدن، ضمن خنثی کردن ضربات وارده شده به کمر و پا، از قوس پای افراد به خوبی محافظت به عمل می آورد.

اتفاقاً این تکنولوژی نایک بسیار سبک بوده و ویژگی منحصر به فرد آن ضربه گیری است که مانع از آسیب دیدن تاندون ها و مفاصل پای شما می شود. استفاده از آخرین متدهای طراحی و استانداردهای روز، کفش های نایک را به یک برند منحصر به فرد و متمایز تبدیل ساخته است. این برند با شعار Just Do It كفش اسپرت پسرانه و کفشهای مردانه با کیفیتی را تولید میکند و در هنگام ورزش راحتی را برای شما به ارمغان میآورد. یکی دیگر از تکنولوژی های شگفت انگیز برند نایک تکنولوژی HyperAdapt 1.0 است که درآن کفش به طور خودکار هنگامی که شما پایتان را درون کفش قرار می دهید بند هایش بسته می شود و کفش راحتی پاها را نیز در نظر می گیرد و حتی شما می توانید فشار بسته شدن کفش را به طور دستی تنظیم کنید.