پرفروش ترین مدل های کفش نایک در ۳۰ مدل مردانه و زنانه

نایک ۲۵۰۰۰۰ دلار به شرکتCapitol Records پرداخت، شرکتی که مالک حقوق مجوزدهی به ضبط برای حق استفاده از اجرای بیتلز برای یک سال بود. Kennedy درخواست ۱۵ میلیون دلار کرد. طبق ادعای نایک، این اولین کفش بسکتبالی است که از ضایعات تولید تهیه شده است اما تنها ۵۰۰۰ جفت برای فروش تولید کرد. فیل نایت در ابتدا تلاش می کرد با تولید کفش در ژاپن و قبضه کردن بازار کفش خورده فروشان در ژاپن بتواند با برند های آلمانی رقابت کند. کفش ورزشی مردانه نایک یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین کفش های این برند بوده که جنس رویه آن الیاف مصنوعی بوده و این مدل از کفش به خاطر وزن سبک، انعطاف پذیری بالا و راحت و آزاد بودن پا در کفش برای پیاده روی، ورزش و دویدن بسیار مناسب و استاندارد است. عرضهی گستردهتر این کفش در ماههای آینده اتفاق میافتد. نمایندگی های فروش نایک اصل در تهران و کیش و قشم و مراکز استان ها را با دقت انتخاب کنید و توصیه های ۲۰ گانه انتهای این گفتار را هم مطالعه کنید.

پروژهی دیگر نایک که آغاز شده است، برنامهی Reuse-A-Shoe نام دارد. زیره این کفش کاملا یک سره بوده و رویه محکمی دارد. از تکنولوژی های کفش های ورزشی نایک میتوان به تکنولوژی Lunarlonاشاره کرد که به زیره ی کفش مربوط می شود برای مثال در کفش Nike Flyknit Lunar 3 از این ویژگی استفاد شده است زیره ی این کفش ها از فومی بسیار سبک و نرم ساخته شده که ضربه گیری فوق العاده ی دارد و از آسیب رسیدن به پا جلوگیری میکند. نایک از طریق قراردادهای حمایت مالی با ورزشکاران مشهور، تیمهای حرفهای و تیمهای تیمهای ورزشی کالج، محصولاتش را تبلیغ میکند.

نایک به ورزشکاران بسیاری از ورزشها برای استفاده از محصولاتش پول پرداخت میکند و فناوری و طراحی آنها را تبلیغ و حمایت میکند. آنها عنوان کردند که طراحان این آگهی خود اسکیت بردسوار و طرفدار Minor Threat بودند که این تبلیغ را به احترام این گروه خلق کردند. منینو به The Boston Herald گفت: «آنچه اکنون نیاز نداریم، شرکتی بزرگ نظیر نایک است که میکوشد با اعتباردادن به مسئلهی موادمخدر، نسل جوانتر را جذب خود کند.» یک مقام این شرکت عنوان کرد که این لباسها به منظور ادای احترام به ورزشهای سخت طراحی شده بود، و نایک استفادهی غیرقانونی از مواد مخدر را برنمیتابد. به عنوان بخشی از تبلیغات نایک ۶.۰، این شرکت خط جدید تیشرت را معرفی کرد که شامل عباراتی نظیر “Dope”, “Get High” “Ride Pipe” میشد – زبان ویژهی ورزش که ایهامی برای استفاده از مواد مخدر است. طبق گفتهی سازمان زیست محیطی مستقر در نیوانگلند به نام Clean Air-Cool Planet، نایک در مطالعه روی شرکتهای دوستدار آب و هوا، در زمرهی سه شرکت اول است (از ۵۶ شرکت).

فستیوال تبلیغاتی کن، نایک را تبلیغکنندهی خود در سال ۱۹۹۴ و ۲۰۰۳ اعلام کرده است و آن را به اولین شرکت دریافتکنندهی این افتخار برای دو بار بدل کرده است. نایک دو بار نیز برندهی بهترین تبلیغات بازرگانی در جوایز امی شده است – از زمان ایجاد این جشن در دههی ۱۹۹۰. امضای قرارداد با بازیکن بسکتبال، مایکل جوردن در سال ۱۹۸۴ و تبلیغ نایک توسط وی طی دوران بازیگریش یکی از بزرگترین پیشرفتها در شهرت و فروش نایک بود. سپس مادهی تولیدشده برای کمک به ایجاد سطحهای ورزشی نظیر روکش زمین بسکتبال، مسیرهای دو، و زمینهای بازی مورد استفاده قرار میگیرد.

0 دیدگاه دربارهٔ «پرفروش ترین مدل های کفش نایک در ۳۰ مدل مردانه و زنانه;

دیدگاهتان را بنویسید