پرفروش ترین مدل های کفش نایک در ۳۰ مدل مردانه و زنانه

این مدل کفش کتانی مردانه یکی از نمونه های High Copy از برند مشهور و جهانی Nike می باشد. را به بازار جهانی عرضه کند. در عکس بالا، از دیگر محصولات پر فروش نایک در سال های اخیر، باید به لانسراسر اشاره کرد که اواخر دهه اول قرن بیست و یکم میلادی روانه بازار شد. نسخه جدید این کفش را در سال ۲۰۱۸ میلادی شاهد بودیم که با نام اپیک ریکت فلاکنیت روانه بازار شد. اگر به دنبال نایکی مناسب بانوان در سنین مختلف هستید، NIKE AIR MAX که اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی روانه بازار شد را در نظر بگیرید که دیزاین فوق العاده ای دارد.

ایر زوم ومر دوازده زنانه نیز برای بانوان مشکل پسند توصیه می شود. اگر به دنبال محصولی هستید که برای دویدن های سریع استفاده کنید، نایکی واپرفلای را توصیه می کنیم. فرقی ندارد یک ورزشکار حرفه ای هستید یا نه، بدون شک کفش های اورجینال برند نایک حتی برای پیاده روی روزمره مناسب هستند. اگر شما خواننده گرامی، تجریه ای در خرید یا نگهداری و پوشش این مدل ها دارید، نظرات و دیدگاه های خود را از طریق بخش کامنیت با ما به اشتراک بگذارید. با ما همراه باشید. از آن زمان ما از نوآوری دست بر نداریم. کمپانی نایک (Nike) یکی از بزرگترین و معروف ترین کمپانی های تولید کننده لوازم ورزشی دنیا در زمینه طراحی، تولید و توزیع انواع لباس، کفش و تجهیزات ورزشی فعالیت میکند. امضای قرارداد با بازیکن بسکتبال، مایکل جوردن در سال ۱۹۸۴ و تبلیغ نایک توسط وی طی دوران بازیگریش یکی از بزرگترین پیشرفتها در شهرت و فروش نایک بود.

امروز ساختمان استیو پریفونتِین به افتخار وی در دفاتر اصلی شرکت نایک نامگذاری شده است. در این عکس، از چهار جهت، محصولی پر فروش مکس موشن را مشاهده می کنید که دارای کفی منعطف با رویه مشی و مشبک از الیاف مصنوعی است. کفی راحت داشته و قابل تعویض است. فومی عالی داشته و قابل تعویض است. برای دوندگان خیلی مهم است که انرژی به کار رفته در دویدن، هدر نرود و این سری کالکشن های نایکی با فومی که زیر کفش به کار رفته به آن ها فرصت می دهد تا بازدهی انرژی خوبی داشته باشد تا احساس راحتی شما افزایش یابد. انعطاف پذیری ین کفش از جمله مشخصات فنی این کفش بوده و دیزاین خیلی متفاوتی با سری های قبلی ندارد. نمایندگی های فروش نایک اصل در تهران و کیش و قشم و مراکز استان ها را با دقت انتخاب کنید و توصیه های ۲۰ گانه انتهای این گفتار را هم مطالعه کنید.

لایه فیبر کربنی در تولید این کفش به کار رفته و هم چون دیگر محصولات نایک که در گزارش بالا لوکس تهران به آن اشاره شده است، انعطاف پذیری عالی دارد و برای حرکت های بلند مدت، مناسب تشخیص داده می شود. باز هم شاید فیبرهای کربنی در تولید این محصول محبوب دونده ها هستیم تا در دویدن بلند مدت، احساس خستگی نکنید. در عکس بالا، شاهد یکی از مدل های پر فروش کفش نایک در سال های اخیر هستیم. در محصول بالا، گزینه ای از کالکشن پگاسوس سی و پنج را شاهد هستیم که برای دویدن های بلند مدت توصیه می شود. محصول LEGEND REACT گزینه ای مردانه برای راه رفتن بلند مدت است. در عکس بالا، محصول پر فروش دیگر نایک است که برای دویدن و راه رفتن مطلوب به نظر می رسد. نایک اصل مردانه و زنانه برای عاشقان طراحی استایل های ورزشی، یک انتخاب عالی به نظر می رسد.