پرفروش ترین مدل های کفش نایک در ۳۰ مدل مردانه و زنانه

مقالهی جولای ۲۰۱۱ اسوشیتد پرس عنوان کرد که کارکنان کارخانجات این شرکت در اندونزی، سوء استفادهی دائم از سوی سرپرستان را گزارش کردهاند. این شرکت در سال ۲۰۰۴ Starter و در سال ۲۰۰۸ Umbro را خرید که به خاطر تولید وسایل تیم فوتبال انگلستان مشهور بود. این شهر تلاش کرد تا به زور دفاتر نایک را اضافه کند که به دادخواهی نایک و لابی کردن این شرکت منتهی شد که درنهایت به لایحهی ۸۸۷ سنا در سال ۲۰۰۵ ختم شد. Yue Yuen تا ۲۵۰ یوان (۴۰.۸۲ دلار آمریکا) در ماه به کارمندان کم حقوق پرداخت می کرد. دیزاین جذابی داشته و رویکرد مهندسی خلاقانه لابراتورهای طراحی کفش NIKE در آن قابل مشاهده بوده و لایه پلاستیکی به کار رفته در بخش بیرونی، چسبندگی خوبی را برایش به ارمغان می آورد. در سال ۲۰۰۲ نایک شرکت پوشاک موجسواریHurley International را از موسس آن باب هارلی خرید.

در سال ۲۰۰۸ نایک Air Jordan XX۳ را عرضه کرد که یک کفش بسکتبال با عملکرد عالی است که با الهام از محیط زیست طراحی شده است. با شرکت اپل همکاری کرده است، محصولی که از طریق ابزار رادیویی داخل کفش که به آیپد نانو وصل است، عملکرد دونده را پایش میکند. نایک به تازگی کفشهای کریکتی با نام Air Zoom Yorker عرضه کرده است که طوری طراحی شده که ۳۰ درصد سبکتر از رقباست. لوگوی این کمپانی در همان سال توسط Carolyn Davidson به قیمت بسیار پایین ۳۵ دلار طراحی گشته است منظور از این لوگو بال های الهه پیروزی است و نام نایک با رنگ نارنجی بر بالای این تصویر نوشته می شد .

محصول ایرماکس را مشاهده می کنید که از مدل اسنشال نود است. محصول NIKE AIR ZOOM VOMRE برای راه رفتن روی سطح هایی که برامدگی داشته و صاف نیست خوب است. مقوله ایی که سبب متفاوت شدن EPIC REACT NIKE با دیگر محصولات شد، به کار رفتن فوم در زیر کفش است. الیاف مصنوعی و پارچه با دوام سبب شده تا کفشی منعطف با لایه میانی زیره از جنس فیلون (PHYLON) داشته باشد. اما برند نایک تصمیم گرفت که کفش های خود را با تکنولوژی ها و ویژگی های خاصی ارائه کند که این امر سبب شد که بازار را در دست بگیرد. دفتار اصلی جهانی نایک در اطراف شهر بیورتون قرار دارند اما در واشنگتن کانتی نیز حضور دارند.

اما خیلی مناسب دویدن های طولانی نیست. اگر به دنبال محصولی هستید که برای دویدن های سریع استفاده کنید، نایکی واپرفلای را توصیه می کنیم. این مدل از کفش به خاطر وزن سبک، انعطاف پذیری بالا و راحت و آزاد بودن پا در کفش و هچنین ضربهگیر بودن برای پیاده روی، ورزش و دویدن بسیار مناسب و استاندارد است. لذا هنگام خرید، به نحوه استفاده توجه کنید. یک کفش ورزشی خوب علاوه بر ظاهر زیبا و کیفیت خوب باید بسیار نرم و راحت باشد تا شما هنگام ورزش و یا پیاده روی احساس ناراحتی نکنید. به علاوه ، زیره های لاستیکی باعث می شود که محکم نگه داشته شود تا بتوانید بدون ترس حرکت کنید. چون لایه داخلی کورت رویال از مش است، لذا راحتی خوبی برای پاهای بانوان به ارمغان می آورد. طبق شروط این لایحه، بیورتون به طور خاص به مدت ۳۵ سال از افزودن اجباری زمین تحت اشغال نایک و پوشاک ورزشی کلمبیا در واشنگتن کانتی منع شد، در حالی که صنایع علمی Electro وTektronix به مدت ۳۰ سال همین محافظت را دریافت کردند.