پرفروش ترین مدل های کفش نایک در ۳۰ مدل مردانه و زنانه

در سال ۱۹۶۶ BRS اولین فروشگاه خردهفروشی خود را واقع در بولوار ۳۱۰۷ Pico در سانتا مونیکای کالیفرنیا در نزدیکی سالن زیبایی افتتاح کرد، بنابراین دیگر نیاز نبود که کارکنانش از پشت ماشینهایشان کفش بفروشند. منینو به The Boston Herald گفت: «آنچه اکنون نیاز نداریم، شرکتی بزرگ نظیر نایک است که میکوشد با اعتباردادن به مسئلهی موادمخدر، نسل جوانتر را جذب خود کند.» یک مقام این شرکت عنوان کرد که این لباسها به منظور ادای احترام به ورزشهای سخت طراحی شده بود، و نایک استفادهی غیرقانونی از مواد مخدر را برنمیتابد. این شرکت در ابتدا توزیعکنندهی یک تولیدکنندهی کفش ژاپنی به نام اونیتسوکا تایگر (اکنون اسیکس) بود و اغلب فروشش را از طریق اتومبیل نایت انجام میداد.

سبک، راحت و منعطف که سبب می شود یک کفش زیبا و خوش فرم که بر اساس آناتومی پا بانوان طراحی شده است را در اختیار داشته باشیم. یک کفش ورزشی خوب علاوه بر ظاهر زیبا و کیفیت خوب باید بسیار نرم و راحت باشد تا شما هنگام ورزش و یا پیاده روی احساس ناراحتی نکنید. دلیل این شهرت و محبوبیت ظاهر زیبا و مقاوم ومطابق استاندار های تعریف شده می باشد. چرا که ضربه های عمودی به کف پا را کنترل می کند. گرچه نایک برای کنترل یا دست کم کاهش این کار، اقداماتی را انجام داد اما آنها همچنان تولید خود را به شرکتهایی میسپارند که در مناطقی فعالیت میکنند که در آنها مقررات و پایش ناکافی، تضمین عدم استفاده از کودکان کار را دشوار کرده است. مارک نایکی سه برند جردن، هارلی و کانورس را زیر مجموعه خود دارد.

این شرکت شعبی در بیورتون، اورگون، و منطقهی شهری پورتلند دارد. مجموعهی پیراهن ورزشی ۲۰۱۰ Nike Pro Combat توسط تیمهای دانشگاههای زیر مورد استفاده قرار گرفت: میامی، آلاباما، دانشگاه ایالت بواس، فلوریدا، ایالت اوهایو، دانشگاه ایالتی اورگون، دانشگاه مسیحی تگزاس، ویرجینیا تک، ویرجینیای غربی، و پیتسبورگ. نایک که در اصل به Blue Ribbon Sports (BRS) مشهور است، توسط ورزشکار دو و میدانی دانشگاه اورگون، فیلیپ نایت، و مربیش بیل بوئرمن در ژانویه ۱۹۶۴ تاسیس شد. بیل بوئرمن اولین جفت کفش را برای من ساخت. این شرکت در ۲۵ ژانویه ۱۹۶۴ با نام Blue Ribbon Sports توسط بیل بوئرمن و فیل نایت تاسیس شد و در ۳۰ می ۱۹۷۱ رسما به شرکت نایک بدل شد.

در سال ۲۰۰۴ نایک برنامه/بخش آموزشی SPARQ را به راه انداخت. از ویژگی های کلی این مدل کفش اسپرت پسرانه Nike را می توان به وزن سبک و جنس نرم و راحت، بادوام و بسیار ماندگار، پاخور عالی و شیک، قیمت ارزان و مناسب اشاره نمود. گران قیمت بودن کفش های نایک مسئله ای است که اکثریت مردم در مورد ان سوال دارند؛ “چرا کفش های نایک ایر مکس بسیار گران هستند؟” دلایل زیادی برای گران بودن این کفش ها وجود دارد. نایک حامی مالی بسیاری از ورزشکاران و تیمهای ورزشی مشهور در سراسر جهان است و علامت تجاری «فقط انجامش بده» و لوگوی Swoosh آن بسیار شناخته شده است. در سال ۲۰۱۴ این برند به تنهایی ۱۹ میلیارد دلار ارزش داشت که آن را به ارزشمندترین برند دربین شرکتهای ورزشی تبدیل کرده است. تا ۱۹۶۵ این شرکت نوپا کارکنانی تمام وقت داشت و فروشش به ۲۰۰۰۰ دلار رسید.