نحوه ارائه بارکد کفش نایک چگونه است؟

اگر که درزهای کفش به شکل نامنظم و ساییده شده هستند یا تخت کفش به شکل ناتمام است این کفش اصل نیست. و سرانجام این کفش در 89 جفت در 4 اکتبر 2016 به بازار عرضه شد و باز هم تمام سود حاصل از فروش این کفشها به موسسه مایکل جی فاکس تعلق گرفت. همان­طور که قبلاً گفته شد، ایرمکس 270 بهگونهای طراحی شد تا در زندگی روزمره به کار رود و چیزی بیش از یک کفش حرکات نمایشی باشد؛ بنابراین مطابق با مد روز هم برای کسانی که میخواهند کفش اسپرت دخترانه و همینطور کفش اسپرت مردانه خرید کنند طراحی شده است. با یک نگاه به کف کفش نهتنها این لاستیک را در کف آن مشاهده می­کنید، بلکه می­توانید ببینید این دو ماده متفاوت فوم قسمت میانی پاشنه که بین زیره و کف کفش قرار دارد، در کجا استفاده می­شوند که با لاستیک شفاف و مات، از هم متمایز شده­اند.

این به علت آن است که نایک در طراحی کفش ها سعی کرده است تا نیاز انواع بازیکنان با شرایط بدنی متفاوت و قدرت های حرکتی مختلف را برطرف کرده و کفش های ایده آل تولید کند. کفش های فوتسال دارای ویژگی های بخصوصی هستند که باعث حفظ سلامت بازیکن و همچنین ایجاد تجربه ای ایده آل از این ورزش فوق العاده می گردد.کفش های فوتسال نایک ساخته شده از مواد درجه یک و رعایت اصول ارگونومی کاملا حرفه ای طراحی شده اند و درنتیجه کمپانی نایک Nike یکی از بزرگترین و قوی ترین تولید کنندگان کفش های سالنی مطرح در بین دیگر برندها محسوب می گردد.

ممکن است بخواهید بند کفش ایرمکس 270 خود را دور پایتان ببندید تا به یک پیاده­روی ساده بروید یا با دوستانتان بازی کنید. و همینطور به تفکیک کفش تنیس بچه گانه ، و کفش های تنیس مردانه و کفش های تنیس زنانه تا کفش های سایز بزرگ متناسب با انواع زمین های تنیس خاکی و … البته بحث تولید کفش های فیک با تقلبی یک موضوع جداگانه است که شامل بحث ما نمی شود. دغدغه هر مشتری پیداکردن لوازم اورجیناله برای برندیست که مدنظر دارد، این حساسیت به جاست چراکه باعث بیشتر شدن اعتماد مشتری به برند و دادن اعتباری دو چندان به برند است دربازار امروزی هرچه یک برند محبوب تر بشود، کالاهای تقلبی با نام همین برند هم تولید خواهند شد. زیره مقاوم داشته و دوام خوبی در برابر رطوبت و فشار های گوناگون به ارمغان می اورد. این ویژگی­ها همراه با زیره لاستیکی آن، موجب جهش بیشتر گام­هایتان خواهد شد.

اگر به دنبال نایکی مناسب بانوان در سنین مختلف هستید، NIKE AIR MAX که اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی روانه بازار شد را در نظر بگیرید که دیزاین فوق العاده ای دارد. این بار نوبت میرسد به کفش نایک مگ (Nike MAG) که در صدر لیست باارزشترین کتانیهای جهان قراربگیرد ! با مواد انعطاف­پذیر نئوپرن و رویه توری، کفی میانی توری دوبل و زیره ایرمکسی که عکس­العملی فوق­العاده ایجاد می­کند، پایتان حالتی نرم و ایمن را احساس خواهد کرد. رویه بیرونی ایرمکس 270 یک بافت توری نرم است که منفذهای بزرگی در بافت آن دیده می­شود. البته باتوجهبه اینکه رویه کفش از توری و نئوپرن ساخته شده است، در آبوهوای مرطوب و بارانی، پایتان خشک نخواهد ماند. نایک با تولید کفش نایک مگ عملا ثابت کرد که میتوان آینده نگر بود و خارج از قاعده و قانون همیشگی حرکت کرد. جالب است بدانید که خریداران کفش های فوتبالی همیشه برای خرید کفش فوتبال استوک دار نایک تمپو هیجان دارند و این به علت ساختار منحصر به فردیست که نایک ارائه میکند!