نایک NIKE – [کفش و کتانی نایک ]+حراج✔️ – چارسونِت

این مدل کفش کتانی مردانه Nike 2021 با افتخار کار تولیدی ایران می باشد؛ که ظاهر و طراحی آن برگرفته از آخرین طرح و مدل متد روز دنیا است. این مدل از کفش به خاطر وزن سبک، انعطاف پذیری بالا و راحت و آزاد بودن پا در کفش و هچنین ضربهگیر بودن برای پیاده روی، ورزش و دویدن بسیار مناسب و استاندارد است. به سبب استفاده از تکنولوژی FLYKNIT MAX باعث کاهش فشار وارده به پاو انتقال فشار به زمین میگرددو از بروز هر گونه آسیب جلوگیری میکند.از دیگر مزایای این تکنولوژی پخش یکنواخت وزن بدن است. از ویژگی های تخصصی این کفش، کاهش فشار عمودی وارده به کف پا در حین راه رفتن طولانی مدت است. در این عکس، شاهد محصولی از کالکشن ایر ماکس نود هستیم که همان طور که در اسمش هم به کار رفته، الگویی از کفش های کلاسیکی است که در دهه نود میلادی تولید می شد.

کفش های ساق دار بلند یا ساق کوتاه و بدون ساق، برای کاربردهای متفاوتی در نظر گرفته شده است و هر کدام بر اساس فیزیولوژی بدن و حرکت ورزشکار طراحی شده است. این محصول بند دار است و انعطاف خوبی برای کاربران دارد. محصولی با قابلیت ارتجاعی و مقاوم در برابر سایش که برای مسافت های طولانی مفید است. در حال حاضر کمپانی نایک دارای 3 نمایندگی در امریکا و 4 نمایندگی دیگردر سطح بین الملل است . بسته بندی های محصولات این شرکت نیز در نوع خود، خاص است. در برابر سایش مقاوم است و طراحی آن به گونه ای بوده است که در پرش ها و استارت های ناگهانی، به خوبی همراه ورزشکار است. نمونه های تقلبی محصولات این شرکت آمریکایی در بازار ایران و خاورمیانه بسیار است.

کپسول هوا زیر پاشنه دارد و انتخابی سبک و خوب و به نسبت ارزان است. یک از خوش استایل ترین محصولات این برند آمریکایی را تماشا می کنید که از مدل HUARACHE RUN ULTRA SE بوده و فناوری AIR NIKE در تولیدش به کار رفته است. جنس آن چرم نیست و از مواد مصنوعی ساخته شده است. بالشتک های هوایی نایک، فقط یک فوم نیست و از هوای فشرده استفاده می کند تا پا در برابر ضربه ای مقاوم باشد. ستارگان درجه یک ورزشی چیزی جز کفش کتانی نایک Nike را در میادین مسابقات نمیپوشند و از این اعتماد شان هم نتیجه میگیرند؛ چرا که به طور ویژه در جایگاه اول مسابقات قرار میگیرند. کتانی مردانه مدل NIKE COURT BOROUGH MID از محصولات بندی این برند آمریکایی بوده که ساق بلند است و به خوبی مچ پا شما را کاور می کند.

ظاهر کلی این مدل کفش کتانی مردانه، امروزی و شیک بوده که به راحتی با سایر آیتم های استایل آقایان ست می شود. 2)کفش نایک ایر مکس مدل Nike Air Max 97: در این نوع از قطار های سریع السیر ژاپنی برای طراحی الهام گرفته است. این کفش ها با بالاترین کیفیت مواد ساخته شدهاند و به ندرت فرسوده میشود؛ زیرا کفش از دوام بسیار بالایی برخوردار است. از محصولات جدید این برند آمریکایی، به طرح فری آر ان باید اشاره کرد که سال ۲۰۱۷ روانه بازار شد و بندی بوده و باز هم شاهد مش در طراحی رویه کفش هستیم.