نایک NIKE – [کفش و کتانی نایک ]+حراج✔️ – چارسونِت

در سال 1995 ، نایک کل تیم را امضا کرد و شروع به طراحی لباس متمایز تیم کرد. نایک همچنین قرارداد تیم های ملی فوتبال مردان و زنان ایالات متحده و همچنین ده ها تیم ملی در سراسر جهان را امضا کرد. در حالی که این خریدها در ایالات متحده اتفاق می افتاد ، نایک به شدت به بازارهای خارج از کشور فشار آورد و تا سال 2003 فروش بین المللی برای اولین بار از فروش داخلی فراتر رفت. کشور ژاپن به دلیل وجود نیروی کار ارزان بسیار گزینه ی خوبی به نظر می رسید. پس از آنکه محصول به دست شما رسید، بسته بندی آن را به خوبی چک کنید و به دنبال لوگوی نایک روی بسته بندی باشید. دونالد دبلیو بلر پس از آنکه نایک به مدت دو سال بدون مدیر مالی بود ، از پپسی کو ، به شرکت منتقل شد تا در سال 1999 رئیس امور مالی شود.

این کمپین توسط یک تبلیغ تلویزیونی به یادماندنی پشتیبانی می شد که موسیقی متن اصلی آن ضبط “انقلابی” توسط بیتلز بود. مایکل جردن تقریباً دو دهه است که در یک بازی NBA بازی نکرده است ، اما این بازی سرگرم کننده برای طرفداران و رسانه ها در مورد اینکه “چه کسی بزرگترین” است . زمانی که دونده آمریکایی به نام کنی مور با استفاده کفش تایگر در مسابقات شرکت نمود اما به دلیل طراحی نامناسب نه تنها موفق کسب مدال نشد بلکه صدمه هم دید و درست در همین موقعیت، بورمن طراحی کتونی را مورد واکاوی قرار داد تا سرانجام کتونی ورزشی تایگر کورتز به تولید برسد.

بیل بوئرمن مربی دو و میدانی، در دانشگاه اورگان مورد احترام ملی بود ، که دائما در جستجوی راه هایی بود تا ورزشکارانش برتری بدهد. ” Just Do It ، این مجموعه شامل سه تبلیغ با یک ورزشکار جوان دو ورزش به نام بو جکسون بود. همه محصولات کفش این برند را در سایت COM بررسی کنید تا با مشخصات ظاهری و فنی آن به خوبی آشنا شوید. حتما بخوانید : چطور کفش­ نایک اصل را از تقلبی و فیک آن تشخیص دهیم ؟ ویژگی دیگری که به آن می پردازیم NIKE SHOX است که در زیره ی کفش هایی که از این تکنولوژی استفاده میکنند کپسول هایی وجود دارد که مملو از هوا هستند و اکثر ضربات و فشار هایی که به کف پا وارد می شود را دفع میکنند و بعد از هر فشار بلافاصله زیره ی کفش با هوا پر شده و به حالت قبل بر میگردد این ویژگی این سری کفش ها را به کفش های استثنایی برای بسکتبالیست های حرفه ای تبدیل کرده است.

برند نایک کتانی های رنگی متنوع بسیاری طراحی کرده است از این رو هر دختر و پسری که امروزه در ان جامعه هستند علاقه به اسپرت پوشی دارند و استفاده از کفش و کتانی نایک را بسیار می پسندند و دلیل اصلی این علاقه طراحی و استایل منحصربه فردی است که این برند در پیش گرفته است.از این رو برند مشهور نایک با طراحی فوق العاده محصولات ورزشی خود جایگاه خاصی را برای خود در تمام جوامع پیدا کرده است و اگر به دنبال کفش یا کتانی های تماما مشکی از این برند می باشید باید بگوییم قدرت انتخاب بالایی در این زمینه در بین محصولات نایک نخواهید داشت اما برای آسودگی کار شما در زیر به چند نمونه ازمحصولات نایک در زمینه تولید کتانی اشاره کرده ایم که در آن می توانید محصولات نایک را با رنگ مشکی انتخاب نمایید. اما یک نکته مهم این است که این کفش معمولاً کمی باریک است بنابراین اگر پای شما پهن است، احتمال دارد این کتانی، راحت­ترین کفش برای شما نباشد.