نایکی / نایک – زومیت

لژ مخفی ای که در قسمت انتهایی کفش قرار دارد وظیفه ی مهار کردن ضربه هایی را دارد که در هنگام دویدن به پای شما وارد می شود. بسیاری از کاربران با همرسان کردن لوگوی نایک در زیر کفش مدل ایرمکس ۲۷۰، نوشتهاند که این نقش عمدا به شکل واژه «الله» حک شده و کارزاری علیه این مارک معروف لوازم ورزشی به راه انداختهاند. مشابه با مدل فوق الذکر کفش نایک دانک، Swoosh یک نسخه جایگزین برای این نوع کفش ورزشی طراحی کرده است، اصلاحات انجام شده در ساختار این کفش ورزشی آن را به طور خاص برای انجام ورزشهایی نظیر اسکیت بورد به گزینهای مناسب تبدیل کرده است. بندها را چک کنید. چه به صورت آنلاین و چه خرید از مغازه، فقط از منابع قابل اعتماد خرید کنید و تمام موارد ذکر شده در بالا را برای تشخیص اصل بودن کفش در نظر بگیرید. نایک فیت : این فناوری سبب می شود که با یک گوشی هوشمند و نصب اپلیکیشن نایک فیت به وسیله هوش مصنوعی این شرکت ، سایز دقیق پای خود را بفهمید.

او در یک تماس سرد با شرکت Onitsuka در کوبه ژاپن، تولیدکننده کفش Tiger را متقاعد کرد که نایت را به عنوان توزیع کننده کفش دویدن Tiger در ایالات متحده معرفی کند. شرکت نایک بلافاصله به اعتراض مسلمانان پاسخ داده و گفته است که این اعتراض را «جدی» میگیرد. پس در مورد مدلهای هم سطح ساخته شده برای یک فعالیت مشابه توسط دو برند نایک و آدیداس، در جواب این سوال که ویژگیها و کیفیت کدام کفش بهتر است باید گفت که فرق چندانی نمیکند چون دو برند با هم در رقابت هستند و هر ویژگی جدیدی که در یک مدل جدید کفش آدیداس ساخته میشود تقریبا بلافاصله با یک عنوان دیگر در مدلهای کفش نایک هم بکار برده میشود.

کفش فوتبال استوک ریز نایک مرکوریال سوپرفلای، کفشی بسیار با کیفیت است که اتفاقا تولید داخل میباشد. رویه و زیره ی این کفش وارداتی است ولی با این حال قیمت بسیار مناسبی هم دارد. کتونی ورزشی در رده های مختلف و البته با برندهای متفاوتی تولید شده است که باید آگاهانه بهترین کتونی ورزشی را انتخاب نمایید. ماهیت این کفش قدرتی است و فناوری به کارگرفته شده در زیره آن بسیاری از فشار های وارد شده از زمین را مهار میکند. بو نگرفتن پا : وجود رویه از مواد مختلف از جمله پارچه مش و منافذ ریز سبب میشود هوا به راحتی در کفش جریان پیدا کند، پا عرق نمی کند و بو نمی گیرد. تحمل وزن بدن ،حرکت، تعادل و حتی نشستن و ایستادن بدون پا ممکن نیست. نقشی که در زیر یکی از مدلهای کفش نایک دیده میشود و شبیه واژه عربی «الله» است، جنجال زیادی نزد کاربران اینترنت در بریتانیا و سایر نقاط اروپا به پا کرده است.

در سال ۱۹۹۷ این شرکت یک لوگو به شکل شعلههای آتش برای مدل ایربیکین طراحی کرده بود که آن هم شبیه واژه «الله» در نوشتار عربی بود. اگر نظر شخصی منو بخواین، این کار یکی از شیک ترین کار هایی هست که نایک تا به امروز برای خرید کفش چمن مصنوعی تولید کرده. آنها با «توهینآمیز» خواندن این محصول، خواستار آن شدهاند که نایک بیدرنگ آن را از بازار جمعآوری کرده و عذرخواهی کند. در سال 1978 ، ما تاریخچه کفش ورزشی را با Nike Air Tailwind ثبت کردیم – اولین کفش دویدن با جیب های هوا در زیره. زمانیکه کفش خود را امتحان می کنید به سرعت در خواهید یافت که کفش ها اصل هستند و یا نه. در شرایط فعلی بهتر است کفش اسپرت مردانه نایک را از یک فروشگاه معتبر و مانند فروشگاه ما خریداری خریداری کنید.