مدلهای ۲۰۲۱ کفش نایک + نحوه تشخیص کتونی نایکی اصل – تودید مگ

هنگام تهیه ی کفش بهتر است کفش را از مراکز معتبر تهیه کنید تا از اصل بودن کفش نایک اطمینان داشته باشید چرا که به دلیل محبوبیت کفش های نایک برخی افراد سودجو اقدام به تولید کفش های نایک تقلبی کرده اند. انتخاب رنگ مشکی یکی از بهترین گزینه هایی است برای لباس یا خرید کفش و کتانی چرا که این رنگ جزو رنگ هایی می باشد که می توان آن را با هر رنگی ست کرد. کفش های نایک علاوه بر رعایت استاندارد لازم برای تولید کفش با استفاده از تکنولوژی های جدید و فوق العاده باعث کیفیت بالای این برند شده است. کپسول هوایی که در این محصول استفاده شده به شما کمک می کند تا در راه رفتن های سریع، احساس خستگی نکنید. تکنولوژی Nike Free: ایده ی پشت nike free بسیار ساده است، در این کفش ها پای شما آزادی کامل را دارد. تکنولوژی Nike zoom: این تکنولوژی بالشتک سازی در ابتداTensile Air نام دارد که بخشی از خانواده ی نایک ایر می باشد.

بالشتک سازی Lunarlon دارای یک هسته فومی نرم و در عین حال انعطاف پذیر است که با یک حامل کف پشتیبانی برای بالشتک سازی فوق العاده مخمل خواب دار، پاسخگویی فنری و پشتیبانی شده است. نرمی: این کفش ها به دلیل انعطاف بالا و داشتن بالشتک موجود در استر کفش و زبانه ی بالشتک مانند، باعث شده که مصرف کننده در هنگام پیاده روی هیچ فشاری احساس نکند به طوری که انگار چیزی در پایش نیست. این موضوعات را هنگام خرید به خوبی توجه کنید تا از خرید محصولات تقلبی نایک، خلاص شوید. بهاینترتیب این کفش بسیار راحت، طراحی هواگیر و بسیار راحتی به شما پیشنهاد می­دهد و البته چشمگیر نیز هست.

بسته بندی های محصولات این شرکت نیز در نوع خود، خاص است. اما اگر بخواهیم جزئی تر به کفش مناسب بپردازیم باید وارد لایه های کفش بشویم. پس، علاوه بر رعایت بهداشت پا، انتخاب مناسب در هنگام خرید کفش از اهمیت بسیاری برخوردار است، زیرا بی توجهی به سلامت پاها عوارضی جبران ناپذیر را در پی خواهد داشت. این فناوری برای ایجاد حداکثر حفاظت از ضربه در هنگام فرود های تکراری طراحی شده است. محافظت از پا: در برخی از مدل های این کفش های نایک لایه ی محافظتی از پنجه پا محافظت می کند و همچنین وجود بالشتک ها و پد ها در کفش علاوه بر راحتی و نرمی پا را در کفش ثابت نگه می دارد. زیره آن از لاستیک تقویت شده ساخته شده است و رویه کفش نیز لایه­ای گداخته دارد که به دوام کتانی می­افزاید.

کتونی مدل زوم پگاسوس نایک نیز دنباله رو یک سری معروف از نایک به نام پگاسوس است که بعضی اوقات چند مدل از این سری در یک سال عرضه میشود. این شرکت ابتدا در سال ۱۹۶۲ توسط فیل نایک و بیل باورمن به نام “محصولات ورزشی روبان آبی” تاسیس شد و چندی بعد در سال ۱۹۷۱ این دو تصمیم گرفتند نام شرکت خود را به نایک تغییر دهند. در سالهای اولیه آغاز فعالیت نایک اسم آن روبان آبی بود اما با گذشت زمان، این شرکت اقدام به تغییر نام به نایک کرد و حالا با گذشت بیش از 60 سال نام برند نایک در سراسر دنیا شهرت جهانی دارد. این یکی از مدل های کتانی مشکی برند نایک می باشد که توانسته خیلی سریع مورد توجه بسیاری از علاقه مندان برند نایک قرار بگیرد و مدلهای زنانه و مردانه آن بسیار فروش بالایی دارند.