مدلهای ۲۰۲۱ کفش نایک + نحوه تشخیص کتونی نایکی اصل – تودید مگ

نایک اعلام کرده به دلیل تحریمهای وضعشده از سوی ایالات متحده علیه جمهوری اسلامی ایران؛ به بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران کفش نمیدهد و بازیکنان ایران اجازه ندارند از کفشهای شرکت نایکی در مسابقات استفاده کنند😣😣این درحالی است که دیگر رقیب این شرکت،آدیداس به یک باره اعلام کرد که دیگر امکان ادامه همکاری با ایران را ندارد.این اقدام آدیداس باعث شد که این برند هم راه نایکی را پیش رو گرفته باشد،با این که آدیداس مانند نایک آمریکایی نیست و برای کشور آلمان است اما برای این که بازار کشور آمریکا را از دست ندهد حاضر نشد تا به همکاریاش با ایران ادامه دهد.معاون این شرکت آلمانی در واکنش به این اتفاق اعلام کرده که ادامه همکاری با ایران قابل پذیرش نیست و از فدراسیون فوتبال خواست تا آدیداس را درک کند.خبرها حاکی است این است که به دلیل این که آدیداس در بورس آمریکا فعالیت میکند،نمیتواند به خاطر تحریمهای اعمال شده از سوی این کشور به همکاریش با ایران ادامه دهد و رابطه اش را با آمریکا دچار تنش کند.

او در یک تماس سرد با شرکت Onitsuka در کوبه ژاپن، تولیدکننده کفش Tiger را متقاعد کرد که نایت را به عنوان توزیع کننده کفش دویدن Tiger در ایالات متحده معرفی کند. قبل از اینکه چین تمام بازار جهانی را تصاحب کند و نیاز تمام مردم جهان را از طریق مونتاژ و تولید برطرف کند، ویتنام از کشورهای به نام در عرصۀ تولید کفش مردانه برند نایک بود. اما بوورمن و نایت هرکدام مشاغل تمام وقت داشتند – بوورمن در اورگان و نایت در یک شرکت حسابداری پورتلند – بنابراین آنها به کسی نیاز داشتند تا نیازهای رو به رشد Blue Ribbon Sports را مدیریت کند. هر رشته ورزشی نیاز به طراحی و سبک خاصی از کفش کتانی نایک زنانه دارد (به این دلیل که ورزش های مختلف الزامات متفاوتی نسبت به کفش دارند).

به دلیل شهرت و محبوبیت کفشهای نایک و قیمتهای بالای برخی مدلها در بازار ایران شاید وارد کردن نمونههای تقلبی، نسبت به کفش نایک اورجینال به صرفه تر باشد. در ژانویه ۲۰۱۴ شایعه شد که نایک با باشگاه منچستر یونایتد همکاری کرده است ولی این قرارداد به دلایلی که توسط این برند امریکایی ذکر نشده به سرانجام نرسید و اکنون شرکت آدیداس حامی این تیم انگلیسی شده است. او در دانشگاه پورتلند استیت در رشتهی طراحی گرافیک مشغول به تحصیل بوده است.و در سال ۱۹۷۱ موسس شرکت “فیل نایت” به کارولین مراجعه کرد و از او خواست تا لوگوی شرکت را طراحی کند.کارولین ایدههای بسیاری ارائه داد و در نهایت نایت علامت تیک را از میان آنها انتخاب کرد.دیویسون بابت طراحی این لوگو تنها ۳۵ دلار (ساعتی ۲ دلار) دریافت کرد که بعدها تبدیل به یکی از معروفترین لوگوهای جهان شد. یکی از دلایل استقبال وسیع افراد از کفش نایک معروف بودن این برند است.

این شعار بهعنوان یکی از پنج شعار برتر تبلیغاتی در قرن بیستم شناخته شده.«گری گیلمور»به جرم دزدی از دو مرد و در نهایت کشتن آنها محکوم به مرگ شده بود و گفته میشود گلیمور زمانی که در مقابل جوخهی آتش تیراندازان قرار گرفت،گفت “فقط انجامش بدید”. انتظار می رفت که تجربه گسترده بین المللی وی با ادامه فعالیت خود در خارج از کشور ، کفش ورزشی نایک را پشتیبانی کند و پرز به عنوان یک بازاریاب عالی با شهرت عالی در زمینه خرید و مدیریت مارک های معروف شناخته شد. این شرکت در سال 1978 به Nike تغییر نام داد و دو سال بعد به بورس عرضه شد. کتانی NIKE AIR دارای بالشتک ها یا کوسن های نرم و انعطاف پذیر بوده تا پای شما در مسافت های بلند مدت، خسته نشود. اتفاقاً این تکنولوژی نایک بسیار سبک بوده و ویژگی منحصر به فرد آن ضربه گیری است که مانع از آسیب دیدن تاندون ها و مفاصل پای شما می شود.