مدلهای ۲۰۲۱ کفش نایک + نحوه تشخیص کتونی نایکی اصل – تودید مگ

ریشه اسم این شرکت، برگرفته از الهه یونانی پیروزی است. با این وجود ویدئوی عذرخواهی او شامل کلیپی است که او را در کنار شیطان نشان می­دهد! این نوع از کفش نایک، دیزاینی متفاوت و پیشرفته دارد مخصوصا زیره کفش که از فناوری ضربه گیرِ پیشرفته ای بهره میبرد و به صورت دو تکه دیده میشود و کاملا جلب توجه میکند. مبارزات نایک تا اوایل دهه 2000 ادامه داشت ، اما به نظر می رسید که تا سال 2002 گوشه ای شده است و رقابت نمی کند. نایک در هزاره جدید به یک سیستم جدید تقویت کننده کفش به نام Nike Shox ، که در سال 2000 در سیدنی آغاز به کار کرد ، زنگ زد. شرکت نایکی در سال 1964 ابتدا با نام Blue Ribbon Sports پایه گذاری شد و سپس در سال 1971 به نایکی تغییر نام داد.

میخواهد بارانی باشد یا برفی، خیس باشد یا لیز، در هر صورت این کفش کاری میکند که شما احساس بازی بر روی چمن معمولی را داشته باشید. به همین دلیل توصیه می شود که افرادی که ناراحتی زانو یا وزن زیادی دارند، از این کفش استفاده کنند. رویه و زیره ی این کفش وارداتی است ولی با این حال قیمت بسیار مناسبی هم دارد. حال سوال این است که عوامل موثر بر محبوبیت بالای کفشهای نایکی کدامند؟ اگر در فروشگاه آنلاینی تعداد کفشهای مدل قدیمی به تعداد زیادی موجود بود، احتمال تقلبی بودن را بدهید. کفش نایک حالت ضربه گیری بسیار زیادی دارد تا مدت طولانی حالت خود را حفظ می کند و می توانید کتانی نایک را در مدل های مختلف برای موقعیت های متفاوت استفاده نمایید و تمام کارهایتان را در طی روز با استفاده از کتونی ورزشی مناسبی انجام دهید.

در مدلهای پگاسوس کفش نایک از یک فناوری فوق پیشرفت ضد آب استفاده شده است و مثلا در مورد مدل پگاسوس 38 باید گفت که یک کتونی ایده آل برای دویدن و قدم زدن در گل و لای و مسیرهای گلی است. مدل این کفش برای سال ۲۰۱۹ است و برای بازیکنان سرعتی طراحی شده است. طرح این کفش را از مدل کفش برند نایک ۲۰۱۸ برداشته اند. البته اگر بخواهیم دقیق تر به کفش های این برند نگاه کنیم، خرید کفش فوتبال استوک نایک در هر ورژنی جز پر مخاطب ترین کفش های دنیا است. ویژگی دیگری که به آن می پردازیم NIKE SHOX است که در زیره ی کفش هایی که از این تکنولوژی استفاده میکنند کپسول هایی وجود دارد که مملو از هوا هستند و اکثر ضربات و فشار هایی که به کف پا وارد می شود را دفع میکنند و بعد از هر فشار بلافاصله زیره ی کفش با هوا پر شده و به حالت قبل بر میگردد این ویژگی این سری کفش ها را به کفش های استثنایی برای بسکتبالیست های حرفه ای تبدیل کرده است.

مایل بودن نایت برای واگذاری کنترل بیشتر شرکت به تعداد افراد زیرمجموعه ای که برخی از آنها از خارج استخدام می شدند ، به همان اندازه مهم بود. اما یک نکته مهم این است که این کفش معمولاً کمی باریک است بنابراین اگر پای شما پهن است، احتمال دارد این کتانی، راحت­ترین کفش برای شما نباشد. شیار های لوزی شکل روی این کفش به منظور کنترل بهتر توپ و شوت های دقیق تر طراحی شده است. به گزارش برنا، نایک در واقع یک شرکت چند ملیتی امریکایی می باشد که در زمینه طراحی و تولید و توسعه و عرضه محصولاتی از جمله پوشاک و تجهیزات ورزشی و همچنین کفش به بازار جهانی فعالیت می کند. روی این کفش با طراحی منحصر به فردش باعث شده که شما بتوانید ضربات محکم تری به توپ بزنید. برای روی این کفش از فناوری Speed Mesh استفاده شده است. زیره ی این کفش را با فناوری ACC ساخته اند که شکل مخفف شده از عبارت All Condition Control می باشد.