مدلهای ۲۰۲۱ کفش نایک + نحوه تشخیص کتونی نایکی اصل – تودید مگ

البته در سرخابی شاپ نیاز به این همه دقت و ظرافت نیست، چون تمامی محصولات سایت اورجینال بوده و تضمینی هستند. اول از همه به بررسی لوگوی روی کفش بپردازید. برای آنکه یک جفت کفش اورجینال نایک را به پا کنید، اول از همه باید اطلاعاتی درباره ی آن داشته باشید تا هنگام خرید گرفتار جنس تقلبی نشوید! در صورتی که از جنس پلاستیک خشک باشد و از انعطاف پایینی برخوردار باشد. در ساخت این قسمت باید از موادی با جنس فومی استفاده شده باشد. از این رو بیشتر جوانان علاقه بسیاری دارند تا از این رنگ در ترکیب رنگی لباس های خود استفاده نمایند. زمانی که شما اطمینان پیدا کردید که بارکد مدل کفش خود را پیدا کرده اید آن را در یک موتور جستجوی آنلاین تایپ کنید.

بزرگترین رقیب نایکی، شرکت آلمانی آدیداس است که در تمامی عرصههایی که نایکی در آنها کار میکند آدیداس هم با آن در رقابت است و این دو شرکت بر سر سهم خود از بازار، باهم در یک جنگ تمام عیار و بیپایان هستند به نوعی که علاوه بر رقابت تجاری گاها این دو شرکت بر سر حق مالکیت طرحهای کفش و دیگر محصولات ورزشی، باهم درگیر منازعات حقوقی و قضایی میشوند مثلا در چند سال گذشته آدیداس به خاطر طراحی پیراهن تیم ملی بارسلونا از نایکی شکایت کرد و کار به دادگاه کشید. وزن زیاد همراه با ساختار سفت و محکم باعث شده بود تا ورزشکاران این رشته علاوه بر آسیب دییدگی های شدید، نارضایتی های زیادی هم داشته باشند.

سر پنجه های کفش کمی کشیده تر طراحی شده و ساختار محکم تری دارد. در صورتی که کفشی خریداری کردید که وزن بسیار زیادی دارند با توجه به طراحی و ساختارشان مطمئنا این کفش ها اصل نخواهند بود. طراحی زیبا، سبکی، ضربه گیری و راحتی، جزو ویژگیهای کفش نکست پرسنت نایک است . برچسب نصف قیمت بودن هرکالایی نشان دهنده تقلبی بودن آن محصول است. زیرا کفش های تقلبی اغلب باریک تر از نمونه های اصل هستند. اگر آشنا یا دوست شما در خارج از کشور است، بهتر است به دلیل نوسانات ارزی و افزایش نمونه های قاچاق غیر اصل، سایز خود را اطلاع دهید تا ایشان در حراجی ها، محصولات اصل را خریداری و هر وقت به ایران آمد به شما تحویل دهد. سپس عکس یا خود محصول اصلی که میبینید را با عکس های دیگری از همان محصول در جای دیگر مقایسه کنید تا کیفیت را به خوبی بسنجید.

اگر تمام موارد درست بود میتوانید با خیال راحت برای خرید اقدام کنید. خرید کتانی نایک در هایپرجیم بسیار به صرفه بوده و با تنوعی که کفش نایک در این فروشگاه دارد راحت تر می توانید کتونی ورزشی مورد علاقه تان را پیدا کرده و انتخاب خوبی داشته باشید. از تولید اولین کتانی تا کفش های مختلف باعث شده تا کمپانی نایک همیشه به بهتر شدن محصولات اهمیت ویژه ای قائل شد. همچنین کفش ها دراز تر و پهن تر هستند تا استخوان بندی پای مردانه را به خوبی پوشش دهند. دقت کنید که فرم اصلی برند نایک روی آن چاپ شده و چاپ به شکل دقیق نشان داده شود. لیبل ها را چک کنید کفش های تولید شده توسط نایک یک لیبل با رنگ سیاه دارند که با خط سفید درخشان بر روی آن ها عبارت com درج شده است. این تکنولوژی خاص در کتانی نایک به صورت یک توده هوای کاملا فشرده در کیسههای مقاوم و در عین حال انعطافپذیر در لایه میانی کفش نایک و زیر بخشهای پاشنه است که در جلوی کتونی ورزشی قرار میگیرد.