مدلهای ۲۰۲۱ کفش نایک + نحوه تشخیص کتونی نایکی اصل – تودید مگ

عملکرد ارزش سهام آدیداس چگونه بوده است؟ عملکرد نایک و آدیداس در ده سال گذشته چگونه بوده است؟ از جمله با اضافه کردن طرح های جدید در طول فصل به جای از قبل طراحی کردن تمام آیتم ها قبل از هر فصل. نایک و آدیداس هر دو در سال های گذشته رشد ثابتی در درآمد داشته اند. و سرانجام این کفش در 89 جفت در 4 اکتبر 2016 به بازار عرضه شد و باز هم تمام سود حاصل از فروش این کفشها به موسسه مایکل جی فاکس تعلق گرفت. نایکی یا نایک یک شرکت چند ملیتی آمریکایی است که در زمینه طراحی،تولید و بازاریابی و فروش جهانی انواع کفش مخصوص دویدن ،لباس ورزشی و لوازم جانبی آن فعالیت می کند.و ما در کفش جوان قصد داریم تا تاریخچه کفش نایک به طور خلاصه برای شما عزیزان ارائه دهیم.این شرکت در 57 سال پیش تحت عنوان “Blue Ribbon Sports” توسط بیل بورمن و فیل نایت تأسیس شد و در 30 می1971 به طور رسمی به شرکت نایک تبدیل شد.

از همان سالهای ورود محصولات نایک به بازار، شعار “فقط انجامش بده” از مشخصه های شرکت نایک ثبت شد. و اخیرا مواد جدیدی همانند واپرفلای چهار درصد ، روکش فیبر کربن و فم زوم ایکس به محصولات اش اضافه کرده است. نایک بر روی دوبرابر کردن نوآوری در عملکرد و پوششاک ورزشی هدف گذاری کرده است. البته در رنگبندی کفش ها تفاوتی ایجاد نشده است و هر نوع رنگی برای کفش های مردانه و زنانه ی نایک استفاده شده است. هر رشته ورزشی نیاز به طراحی و سبک خاصی از کفش کتانی نایک زنانه دارد (به این دلیل که ورزش های مختلف الزامات متفاوتی نسبت به کفش دارند).

این به علت آن است که نایک در طراحی کفش ها سعی کرده است تا نیاز انواع بازیکنان با شرایط بدنی متفاوت و قدرت های حرکتی مختلف را برطرف کرده و کفش های ایده آل تولید کند. هر دو شرکت در یک برنامه ی استراتژیک می باشند که تا سال 2020 ادامه دارد. صرف نظر از تغییرات ارزی، آدیداس انتظار دارد تا سال ۲۰۲۰ نسبت به سطحی که در ۲۰۱۵ داشت هر سال ده تا دوازده درصد افزایش درآمد داشته باشد. نایک و آدیداس هر دو دنبال این اند تا درآمد و سود خود تا در طی سال های آینده افزایش دهند. نایک بیشتر تمایل به پیشرفت در چین دارد در حالی که آدیداس به دنبال این است که سهم بازار خود را در آمریکای شمالی بیشتر کند. آدیداس با این که یک برند بزرگ در منطقه است، معتقد است آمریکای شمالی، بیشترین پتانسیل پیشرفت را در آینده دارد. نایک قبلاً با معرفی ایرمکس اصلی خود با واحد هواگیری آن در بخش پاشنه، جهان کفش را متحول کرد اما در مدل 270 آن، بازهم قالب را تغییر داد.

آدیداس هم چنین قصد دارد در پی افزایش قابل توجه در درآمد، سود خالص خود را در این زمان افزایش دهد. کفش و کتونی مردانه اسپرت نایک Nike رنگ سفید برای آقایون خوش تیپ و کسانی که دغدغه تیپ و ظاهر دارن این مدل کفش بسیار زیبا را میتوانید با کلیه لباسهایتان ست کنید، کفی نرم و رویه آن کیفیت بالایی دارد به همین دلیل اصلا احساس خستگی نخواهید کرد. این تکنولوژی با ویژگی فوم نرم و با دوام آن شناخته می شود. از تکنولوژی های کفش های ورزشی نایک میتوان به تکنولوژی Lunarlonاشاره کرد که به زیره ی کفش مربوط می شود برای مثال در کفش Nike Flyknit Lunar 3 از این ویژگی استفاد شده است زیره ی این کفش ها از فومی بسیار سبک و نرم ساخته شده که ضربه گیری فوق العاده ی دارد و از آسیب رسیدن به پا جلوگیری میکند.