لطفا تا اخر مقاله همراه مون باشید

لبه های ورودی کفش که پا در آن قرار می گیرد به گونه ای طراحی شده که از مچ پاهای شما در برابر پرش های بلند و پیچ خوردن ناگهانی محافظت کند. همچنین مقاوم در برابر سایش، کاهش فشارهای وارده از مهمترین وپژگی برند نایک می باشد. در سال 1987 ، نایک یک محصول عمده و کمپین بازاریابی را که برای بازگرداندن صنعت و تمایز نایک از رقبای خود طراحی شده بود ، آماده کرد. نوآوری که باعث تغییر کفش در حال اجرا برای همیشه می شود. کتونی نایک یکی از برندهایی است که در سالهای اخیر به شدت مورد توجه ورزشکاران و افراد عادی قرار گرفته است و یکی از برندهای مطرح جهان است و خرید کتونی نایک برای ورزشکاران همیشه در الویت است. محصولات نایک در گروه کتانی های پیاده روی به محصولاتی مثل Air Max 270, LeBron, Air Jordan, Air Vapor MAX, با تنوع مختلف برای انواع سلیقه ها خلاصه می شوند.

اگر به دنبال کتونی نایک مناسب پیادهروی هستید مدلهای Air Vapor Max، Air Jordan، Air Max 270 میتوانند انتخاب مناسبی باشند. خرید کتونی نایک بهترین انتخاب برای افرادی است که ساعات زیادی را به پیادهروی اختصاص میدهند. ، این مارک ها در زیرمجموعه جدیدی کاملاً متعلق به Exeter Brands Group LLC قرار گرفتند و تمرکز خود را بر تولید محصولات برای مصرف کنندگان با ارزش دارند. این برند با در نظر گرفتن معایب دیگر کتونی ها ، اقدام به تولید کتونی های بسیار سبک و خوش پا نموده است. ولی به صورت خلاصه همین اول مطلب بهتون بگم 3 سری از کتونی های نایک بسیار پر فروش بودن و باعث پیشرفت برند نایک شده است.

کمپانی نایک همواره به دنبال طراحی مدلهای مدرن و جدید است به صورتی که شما به صورت محسوس متوجه روند تغییرات در کتونیهای نایک خواهید شد. همانطور که در این مقاله هم بیان شد افراد سودجو با کپی و فروش طرحهای برند نایک کار را برای خریداران این کمپانی سخت کردهاند و لازم است افراد خرید خود را با دقت بیشتری انجام دهند. خرید کفش نایک اصل یا خرید کفش نایک های کپی؟ کفش نایک زوم مانند سایر کفش های تولیدی این برند به صورت کپی و فیک در بازار موجود است و سبب شده است تا خریدن کفش نایک زوم اصل راحت نباشد. رقبا می خندیدند و منتقدان از “حماقت” نایک زوزه می کشیدند تا اینکه تایگر با رکورد 12 ضربه توانست در مسابقات مستر 1997 به پیروزی برسد. هر کفش برای ورزش مربوط به خود مناسب است و باید دقت داشت که برای ورزش والیبال، کفش بسکتبال یا فوتبال کارایی نخواهد داشت و در صورت استفاده از کفش با نوعی دیگر ممکن است پای انسان اذیت شده و یا عمر کفش کوتاه شود.

“مسابقات مخفی” شامل تبلیغات ، اینترنت ، روابط عمومی ، خرده فروشی برای ایجاد هیجان برای محصولات فوتبال و ورزشکاران نایک بود به شکلی که هیچ تبلیغی هرگز نتوانست به آن برسد. همه ساله مدلهای متنوع و جدیدی توسط شرکت نایک ارائه میشود که در بیش از 130 کشور دنیا به فروش میرسد و طرفداران زیادی دارد. کفشهای دارای ساقهای بلند و کوتاه و یا حتی کفشهای بدون ساق با ظاهری متفاوت و رنگهایی متنوع از انواع کفشهای کتونی نایک میباشند. کفشهای نایک با ویژگیهای منحصر به فرد و کفیهای استاندارد به حفظ و سلامتی ستون فقرات کمک میکنند و باعث میشوند انجام حرکات سرعتی و تمرینات کششی به نحو احسن و بدون اذیت شدن انجام شوند پس با خرید کتونی نایک به سلامت خود کمک خواهید کرد. اصولا در ساختار کتونیهای نایک از زبانههای یک تکه متصل به بدنه کفش کتونی نایک استفاده شده است، این زبانه به ورزشکاران کمک میکند که خیلی راحت و سریعتر کفش کتانی خود را به پا کنند.