قیمت و خرید کفش فوتبال نایک اورجینال – کتانی فوتبال نایک و قیمت واقعی

نکته ای که هنگام خرید کفش غیر اصل به آن توجه کنید این است که درجه های کیفی متفاوتی دارند و همه مانند یکدیگر نیستند. برند نایک همواره براساس شعار خود Just Do It کفش کتونی اورجینال باکیفیتی را تولید کرده تا علاوه بر ورزش کردن بتوانید راحتی بیشتر پا را در هنگام پیاده روی یا انجام فعالیت های روزانه تجربه کنید. به همین خاطر بورمن تمرکز ویژه ای روی کتانی ها انجام داد. اگر شماره ساخت محصول با شماره ساخت روی جعبه تطبیق نداشت بدون تردید کالا تقلبی است. نایکی، بدون استثنا هر سال چندین مدل جدیدِ کفش ورزشی را به بازار عرضه میکند که بسیاری از آنها از ویژگیهای جدید و جذابی بهرهمند هستند.

تولید کنندگان کتونیهای نایک زمان طراحی مدلهای مختلف این کفش، دقت بسیار زیادی جهت هماهنگ بودن ساختار کفش با سیستم سلامتی بدن شما ترتیب دادهاند، اگر قصد خرید یک کتونی نایک را دارید بهتر است با ویژگیهای مختلف این کتونی که موجب حفظ سلامتی شما زمان ورزش میشود آشنا شوید. کاربرانِ این نوع کفشها از قابلیت تغییر جهت لحظه ای، پایداری، اصطکاک فوق العاده، انعطاف و راحتی بی نظیر کفش های ری اکت لذت میبرند، این قابلیتها خصوصا در ورزشی مثل بسکتبال، عملکرد بازیکنان را به مقدار چشمگیری بالا میبرد. کفش های ایر فورس به گونه ای طراحی شده اند که پاهای شما را به زمین نزدیک نگه دارند.

ویژگی دیگری که به آن می پردازیم NIKE SHOX است که در زیره ی کفش هایی که از این تکنولوژی استفاده میکنند کپسول هایی وجود دارد که مملو از هوا هستند و اکثر ضربات و فشار هایی که به کف پا وارد می شود را دفع میکنند و بعد از هر فشار بلافاصله زیره ی کفش با هوا پر شده و به حالت قبل بر میگردد این ویژگی این سری کفش ها را به کفش های استثنایی برای بسکتبالیست های حرفه ای تبدیل کرده است. از تکنولوژی های کفش های ورزشی نایک میتوان به تکنولوژی Lunarlonاشاره کرد که به زیره ی کفش مربوط می شود برای مثال در کفش Nike Flyknit Lunar 3 از این ویژگی استفاد شده است زیره ی این کفش ها از فومی بسیار سبک و نرم ساخته شده که ضربه گیری فوق العاده ی دارد و از آسیب رسیدن به پا جلوگیری میکند. یکی دیگر از تکنولوژی های شگفت انگیز برند نایک تکنولوژی HyperAdapt 1.0 است که درآن کفش به طور خودکار هنگامی که شما پایتان را درون کفش قرار می دهید بند هایش بسته می شود و کفش راحتی پاها را نیز در نظر می گیرد و حتی شما می توانید فشار بسته شدن کفش را به طور دستی تنظیم کنید.

برخی از مدلها نیز آپدیت مدلهای سابق هستند که کامل تر و بی نقص تر شده اند. در همین موقعیت نقص بزرگ کتانی های ورزشی مخصوص دو دیده شد. با توجه به دسته بندی های گوناگون محصولات نایک، قیمت ها نیز متنوع است. سیاست های قیمت گذاری نایک علاوه بر رقابتی بودن شاخص انعطاف پذیری را نیز دارا خواهند بود و به همین خاطر حق انتخاب همیشه همراه مشتری خواهد ماند. کفش جردن نیز یکی دیگر از کتونیهای تولید شده توسط برند نایک است، در ابتدا این کتونیها برای ورزشکاران حرفهای رشته بسکتبال تولید میشد اما با گذشت زمان و افزایش استقبال دیگر ورزشکاران از کتونیهای جردن، تولید آنها برای ورزشکاران سایر رشتههای ورزشی نیز آغاز شد.