قیمت و خرید کفش فوتبال نایک اورجینال – کتانی فوتبال نایک و قیمت واقعی

کفشی یکپارچه که در ساخت آن از نخ های محکم تولید شده و چون منافذ خوبی در کفش تعبیه شده ، لذا تعرق پا به خوبی انجام می شود و گزینه خوبی برای رانینیگ های بلند مدت است. شما میتوانید همین الان برای دیدن طرح های مختلف آن به صفحه محصول ما مراجعه کنید. برای شناخت کفش تقلبی نایک از اصل آن را از نزدیک بررسی کنید این کفش های اورجینال از مواد مرغوب درست شده اند و فاقد بوی زننده پلاستیکی هستند. بستگی به کارکردی که شما از آن انتظار دارید، میتوانید یک نمونه از آن ها را خریداری نمایید.

در قسمت زیر کفشهای نایک، از یک مدل لاستیک خاص تقویت شده استفاده شده است که وجود این لاستیک در ساختار کفش نایک، میتواند به دویدن و پریدن راحتتر شما بین موانع و محیطهایی که شاید حرکت کردن در آنها با کفشهای عادی سخت است کمک کند. اصولا در ساختار کتونیهای نایک از زبانههای یک تکه متصل به بدنه کفش کتونی نایک استفاده شده است، این زبانه به ورزشکاران کمک میکند که خیلی راحت و سریعتر کفش کتانی خود را به پا کنند. در میان انواع کتونیهای ارائه شده توسط شرکت نایک، دو مدل کتونی نایک ایرمکس و کفش جردن، به علت داشتن طراحی متفاوت و ارائه دادن یک تجربه تمرین ایده آل به ورزشکاران، توانستند توجه بسیاری از هواداران کتونی های نایک را به سمت خود جلب کنند. در عکس بالا، از دیگر محصولات پر فروش نایک در سال های اخیر، باید به لانسراسر اشاره کرد که اواخر دهه اول قرن بیست و یکم میلادی روانه بازار شد.

از محصولات پر فروش این برند آمریکایی که تلاش کرده تا رویه چند لایه را طراحی کند و همان طور که در عکس هم مشاهده می کنید، بالشتک هوایی در بخش پاشنه دارد. اگر به دنبال محصولی هستید که برای دویدن های سریع استفاده کنید، نایکی واپرفلای را توصیه می کنیم. برای دوندگان خیلی مهم است که انرژی به کار رفته در دویدن، هدر نرود و این سری کالکشن های نایکی با فومی که زیر کفش به کار رفته به آن ها فرصت می دهد تا بازدهی انرژی خوبی داشته باشد تا احساس راحتی شما افزایش یابد. بند دار بوده و رویه آن مثل بسیاری از محصولاتی که در این گفتار لوکس تهران ارائه شد، از مش طراحی شده تا تعرق پا به خوبی صورت بگیرد.

محصول فلکسیل (flexible) و با دوام که مقاومت زیادی در برابر رطوبت دارد و تعرق پا نیز در آن به خوبی انجام می شود. در قسمت ساق، به گونه ای طراحی شده که گردش هوا مناسب باشد و تعرق خوبی را به ارمغان آورد. دیزاین جذابی داشته و رویکرد مهندسی خلاقانه لابراتورهای طراحی کفش NIKE در آن قابل مشاهده بوده و لایه پلاستیکی به کار رفته در بخش بیرونی، چسبندگی خوبی را برایش به ارمغان می آورد. چون از شیارهایی از جنس لاستیک که زیر کفش طراحی شده بهره می برد، انعطاف پذیری خوبی را به ارمغان می آورد. انعطاف پذیری ین کفش از جمله مشخصات فنی این کفش بوده و دیزاین خیلی متفاوتی با سری های قبلی ندارد.