قیمت جدیدترین مدل های کتونی نایک

شماره ساخت کتونیهای نایک همیشه روی جعبه های حک شده است. علاوه بر رقابتی بودن ، سیاست های قیمت گذاری نایک دارای شاخص انعطاف پذیری نیز خواهد بود بنابراین مشتری همیشه حق انتخاب را دارد. توجه به وزن کم، تنفس پا و تهویه هوا، راحتی، دوام، انعطاف پذیری، تنوع بالا، استفاده از الیاف طبیعی و متریال درجه یک برای تولید کفش، برند نایک را به اولین و بهترین برند تولید کننده جهان در زمینه محصولات ورزشی تبدیل کرد. در ادامه ی مقاله کفش نایک زوم را بررسی خواهیم کرد. نایک برای تبلیغ محصولات خود از جمله کفش و کفش ورزشی در زمینه های مختلف از تبلیغات مختلفی استفاده کرد. قیمت ها بر اساس دسته های مختلف محصولات نایک متفاوت است.

با عرضه محصولات جدید هر ساله ، محصولات قدیمی با قیمت های پایین تر با تخفیف های مختلف دسته بندی می شوند. این دامنه قیمت متفاوت ، هر مشتری را وادار می کند که سبد کالایی متفاوتی را برای خرید کتونی نایک انتخاب کند. پس از ظهور تکنولوژی Nike Air همه ورزشکاران حرفه ای به خرید کتونی نایک روی آوردند. از تولید کفش نایک تا کتانی، همواره با انواع فناوری به بازار عرضه می شود. استفاده از تکنولوژی Nike Air در تولید کفش ورزشی برای اولین بار توسط این برند آمریکایی صورت گرفت. طراحیهای منحصر به فرد برند نایک باعث شده تا مدل های Aiir Force، Air Zoom و … نایک محصولات خود را با نام های تجاری بسیاری از جمله ایر نایک, جردن, زوم, پگاسوس, مکس, ایر فورس و … استفاده از کمپین های تبلیغاتی گسترده و مسابقات حرفه ای در سراسر جهان ، برند نایک را در جایگاه ویژه ای قرار داده است.

پوشاک و خصوصا کفش های برند نایک در سرتاسر جهان عرضه می شوند و طرفداران زیادی دارند. یکی از کفش های تولیدی برند نایک، نایک زوم است که به دلیل کارایی و سبکی که در طراحی آن به کار گرفته شده است طرفداران زیادی در جهان دارد. آدیداس یکی از محبوب ترین برند های تولید و عرضه کفش ورزشی در جهان است. دو مرد پیشگام در کفش های ورزشی بودند که صنعت مد را از نو تعریف کردند. این شرکت محصولات ورزشی زیادی را برای مردان و زنان با شعار ساده و شعار معروف ” فقط این کار را انجام میدهد ” تولید کرده است. این بدان معناست که ارائه طرح های با کیفیت بالا زمان زیادی را از سازنده می گیرد ، بنابراین کپی کردن آنها ساده ترین راه برای فروش محصول است.

طرح های اصلی کتونیهای نایک با دقت و ظرافت خاصی تولید می شوند. تمام ویژگی هایی که برای کفش نایک زوم به آن ها اشاره شد تنها مختص نسخه ی اصل نایک زوم هستند و هیچکدام از موارد فوق در کفش های نایک زوم کپی و فیک قرار ندارند پس اگر به دنبال استفاده از امکانات کفش نایک هستید دقت کنید که کفش اصل را خریداری نمایید نه کفش های کپی نایک زوم. در صفحه مربوط به هر محصول, اورجینال بودن یا مونتاژ بودن کفش درج شده است و میتوانید با آگاهی کامل خرید خود را انجام دهید. از خرید این نوع محصولات خودداری کنید. محصولات تقلبی اغلب در طرح های با کیفیت پایین با ساختاری عجیب و غریب ارائه می شوند که تشخیص آن دشوار نیست. هرچه یک برند در بازار امروز محبوبیت بیشتری پیدا کند ، محصولات تقلبی با همان مارک تولید می شوند. این شرکت ها لباس های ورزشی ، کفش و لوازم جانبی را از مارک های Starter ، Team Starter ، Asphalt ، Shaq و Dunkman را به بازار عرضه کردند ، در درجه اول از طریق فروشگاه های زنجیره ای مانند Wal-Mart Stores.