فروشگاه اینترنتی خرید و فروش کتونی نایک با بهترین قیمت

در حال حاضر قیمت این مدل بیش از ۳۰۰۰ دلار است. در سال 2020 ارزش این برند به تنهایی بیش از 32 میلیارد دلار بود و ارزشمندترین برند دنیا در زمینه پوشاک ورزشی بوده است.پیش از این،در سال 2017،نام تجاری نایک 29.6 میلیارد دلار ارزش گذاری شده بوده که 2.4 میلیارد دلار افزایش داشته است.نایک در فهرست بزرگترین شرکت های ایالات متحده از نظر درآمد کل،رتبه 89 را کسب کرد. کفش نایک یکی از برترین کتونی ورزشی تولید شده در دنیاست و کمپانی کفش نایک از بزرگترین شرکتهای آمریکایی چند ملیتی در زمینهی تولید کتونی ورزشی، لباس و ابزار ورزشی است. برای اولین بار کفش نایک مگ در فیلم «بازگشت به آینده، قسمت دوم» نمایش داده شد، همین امر باعث شده که نایک ایر مگ به یکی از پرطرفدارترین کفشهای ورزشی در جهان تبدیل شود.

تعداد محدودی از نایک ایر مگ در سال ۲۰۱۱ و ۲۰۱۶ توسط بنیاد مایکل جی فاکس در یک حراجی به فروش گذاشته شد، بنیاد درآمد حاصل از فروش این مدل را صرف انجام تحقیقات در زمینه بیماری پارکینسون کرد. قبل از شکلگیری هویت اصلی این مدل کفش، خط تولید نایک ایر جردن ۱ با تولید مدل جردن ۱ راه اندازی شده بود و سی سال بعد کفش نایک ایر جردن وان رونمایی شد، طرفداران کفشهای برند نایک عموما بر این باورند که استایلهای جدید از این کفش باید طراحی و تولید شود. اما نکتهای که باید به آن توجه کرد این است که این فناوری و دانههای پلاستیکی نایک، زمانی رونمایی شده که گسترش آلودگیهای ناشی از مواد پلاستیکی، جهان را نگران کرده است. البته این مدل تنها در اختیار کسانی قرار میگرفت که تجربه منحصر به فرد کمپ فضایی را با موفقیت پشت سر گذارنده بودند. شعار برند نایک این است که “هر کسی که بدن دارد، یک ورزشکار است” و به این ترتیب تلاش می کند در طراحی مدل لباس ورزشی تنها به ظاهر توجه نکرده و عملکرد مناسب را هم چاشنی محصولات ورزشی خود کند.

بسکتبال و فوتبال تنها ورزش تیمی واقعی جهانی است ، به همین دلیل برند هایی مانند نایک ، آدیداس حاضرند مبالغ هنگفتی را به ستاره های هر ورزش پرداخت کنند. نایک اما عنوان کرد که ایده استفاده از دانههای پلاستیکی که چیزی حدود 10 سال است توسط محققان این شرکت مورد بررسی قرار میگیرد، از آنجایی به ذهن طراحان این شرکت خطور کرد که ورزشکاران همواره ترجیح میدادند تا بر روی سطوح نرم به جای سطوح آسفالت و یا بتنی تمرین کنند. شرکتی که همواره از تکنولوژیهای جدید برای محصولات خود استفاده میکند و اخیرا نیز از فناوری جدیدی تحت عنوان Joyride برای کفشهای خود پرده برداشت.

این مدل برای افرادی که علاقه دارند از کفش هایی با لژ بلند تر استفاده نمایند مناسب می باشد. به طور سنتی کفش نایک بلیزر به عنوان یک کفش مناسب برای ورزش بسکتبال شناخته شده است، طراحی ساده و بیآلایش این مدل آن را به یک کفش روزمره راحت تبدیل کرده اشت. چه آینده ای در انتظار آن ها می باشند و ارزش سهام آن ها بالا خواهد رفت؟ آدیداس بیشتر درآمد کلی خود را از فروش پوشاک به دست می آورد، اما هنوز هم کفش بزرگ ترین محصول تولیدی آن ها برای فروش است. زبانه باد کرده کفش نیز بخشی از رویه آن است که طراحی یکتکه دارد.