فروشگاه اینترنتی خرید و فروش کتونی نایک با بهترین قیمت

او از همه مهمتر او نوآوری در کفش های مخصوص دویدن را آزمایش کرد. از انجا که بالشتک zoom بسیار نازک است پا را به زمین نزدیک تر می کند و ثبات را افزایش می دهد مخصوصا در هنگام تغییر جهت سریع و حرکات چند جهته که ممکن است فشار بسیاری به پا وارد شود. فناوری نایک ایر دارای کیسه های منسجم هوا است که باعث انعطاف پزیری و ضربه گیری می شود بنابراین هنگام برخود پا به زمین از ماهیچه ها، مفاصل و تاندون ها محافظت می کند و همچنین نیروی ضربه را جذب می کند . عملا در کفش سالن میخی وجود ندارد و میخ ها جای خود را به برآمدگی هایی داده اند که مانع از سر خوردن بازیکن روی زمین سالن می شوند. در این پایگاه افراد باید در کنار مدل کفش بارکد و تصویر را قرار داده و سپس آن را جستجو کنند. این کارخانجات تولیدی عمدتا پوشاک و بعضی از وسایل ورزشی را تولید می کنند اما تاکنون کفشی در این تولیدی ها درست نشده است.

کمپانی کفش نایک یکی از برترین تولیدکنندگان کتونی ورزشی در طرح ها و مدل های متفاوت است که محصولات متنوعی از کفش نایک را تولید و به سراسر جهان صادر کرده است. تولید کنندگان کفش های غیر اورجینال و تقلبی نمی توانند این نوع لیبل ها را به کار ببرند زیرا امکان پیگیری قانونی آن وجود دارد. کفش های استوک که اولین بار برای چمن طبیعی ساخته شدند، دارای میخ هایی در قسمت زیره ی خود بودند که باعث حرکت راحت تر بازیکن ها بر چمن می شد. اما با گذر زمان و اختراع چمن مصنوعی دیگر این کفش های مناسب این زمین ها نبودند و نیاز بود که ارتفاع میخ ها کمی کمتر شود.

از تکنولوژی های کفش های ورزشی نایک میتوان به تکنولوژی Lunarlonاشاره کرد که به زیره ی کفش مربوط می شود برای مثال در کفش Nike Flyknit Lunar 3 از این ویژگی استفاد شده است زیره ی این کفش ها از فومی بسیار سبک و نرم ساخته شده که ضربه گیری فوق العاده ی دارد و از آسیب رسیدن به پا جلوگیری میکند. کفش کتانی مردانه و زنانه نایک ایرمکس Air Max Flyknit 270 مدل 1713 زیره EVA و ژله ای کمترین وزن ۱۰۰ الی ۲۰۰ گرم به بالا در هر جفت زیره امکان شکستن ندارد امکان سایش متوسط عایق حرارتی قدرت اصطکاک متوسط نوع مواد فوق العاده نرم که در وزن های بالای ۱۰۰ کیلوگرم باعث له شدن زیره و کم شده ارتفاع زیره میشود و عمدتا مصرفی تابستان میباشد.

اگر به دنبال یک محصول بند دارد نرم و سبک هستید برای پیاده روی های طولانی، این گزینه خوبی برای شما خواهد بود. خریداران کفش فوتبال اروپا و اتحادیه اروپا تا سال 2003 با جهش بیش از حد آدیداس ، نایک همچنین به کودتاهای مورد حمایت خود ادامه داد ، و در این زمینه لبرون جیمز را به عنوان یک قرارداد 90 میلیون دلاری در سال 2003 به خدمت گرفت. این کفش نایک به عنوان نماد قدیمی مدرسه بسکتبال شناخته شده است که در طراحی جدید شکل و ظاهری جذاب برای آن ایجاد کرده اند. کفشهای جدید نایک بهنام HyperAdapt 1.0 از روز 28 نوامبر سال جاری در خردهفروشیهای برگزیده از طریق تعیین وقت قبلی در دسترس قرار میگیرد. مراقب باشید که بسته بندی های FAKE در اختیار شما قرار نگیرد. اولین بار سال 2011 بود که نایک زمزمههای کفشی که بند آن خود بهخود بسته میشود را سر داده بود.