فرق کتونی نایک دخترانه و کتونی نایک پسرانه؟

تولید کتانی ورزشی Air Max خیلی زود مورد توجه ورزشکاران حرفه ای قرار گرفت و باعث فروش هرچه بیشتر این محصول شد. طراحی کورتز توسط بورمن به دلیل سبکی و نرم بودن مورد توجه قرار گرفت. زمانی که دونده آمریکایی به نام کنی مور با استفاده کفش تایگر در مسابقات شرکت نمود اما به دلیل طراحی نامناسب نه تنها موفق کسب مدال نشد بلکه صدمه هم دید و درست در همین موقعیت، بورمن طراحی کتونی را مورد واکاوی قرار داد تا سرانجام کتونی ورزشی تایگر کورتز به تولید برسد. تولید کنندگان کتونیهای نایک زمان طراحی مدلهای مختلف این کفش، دقت بسیار زیادی جهت هماهنگ بودن ساختار کفش با سیستم سلامتی بدن شما ترتیب دادهاند، اگر قصد خرید یک کتونی نایک را دارید بهتر است با ویژگیهای مختلف این کتونی که موجب حفظ سلامتی شما زمان ورزش میشود آشنا شوید. سازندگان کتونی نایک با مشاهده آمار بسیار بالای آسیب پذیری ورزشکاران در ناحیه زانو روند تولید این کفشها تکنیکهایی را به کاربردهاند که شما زمان استفاده از کفشهای نایک حس راحتی و سبکی فوق العادهای را در قسمت پا دارید.

تنها کافی است سری به بخش محصولات کتونیهای نایک فروشگاه اسپرت با ما بزنید تا در بین دنیایی از کتونیهای نایک با طرحهای متنوع جذاب، بهترین مدل را انتخاب کنید، البته کتونیهای نایک دخترانه و پسرانه در ساختار داخلی تفاوتی ندارند و تنها فرق این کتونیها در رنگ و مدل ظاهری است. این کفش برای بسیاری از ورزش ها مناسب است. کفش نایک به همراه کتانی های ورزشی از به کارگیری الیاف های سبک تا طرح های جدید تولید و ساخته می شوند. تنوع محصولات کتانی آنقدر بالاست که سبک و سیاق های مختلف رو پوشش می¬دهد و به همین جهت باعث محبوبیت بالای این رده از محصولات بشود. سیاست های قیمت گذاری نایک علاوه بر رقابتی بودن شاخص انعطاف پذیری را نیز دارا خواهند بود و به همین خاطر حق انتخاب همیشه همراه مشتری خواهد ماند.

مثل همه محصولات دیگر, کفش های نایک نیز دارای انواع اورجینال و فیک میباشند. سامان شوزز ارائه دهندهی کفش های اورجینال و های کپی با بالاترین درجه کیفیت موجود در بازار و قیمت مناسب میباشد. بورمن و نایت در ادامه مسیر همین روند رو پیش گرفتند تا سال 1972 که کتونی ورزشی جدیدی با نام شکل ماه تولید شد. با رونق گرفتن گرفتن کسب و کار در سال 1987 بود که برند نایک تمرکز اصلی خودش رو در بسکتبال معطوف کرده بود. وسعت نایک امروزه به بیش از 45 هزار کارمند و مجموع گردش مالی این برند در سال 2012، 240 میلیارد دلار برآورد شد.

این سبد محصولات متنوع، از انواع کفش نایک تا کتانی، نایک را قادر می¬سازد تا بازارهای هدف را گسترش بدهد تا سلیقه های مختلف جذب این برند بشوند. کفش های ایر فورس به گونه ای طراحی شده اند که پاهای شما را به زمین نزدیک نگه دارند. در قسمت زیر کفشهای نایک، از یک مدل لاستیک خاص تقویت شده استفاده شده است که وجود این لاستیک در ساختار کفش نایک، میتواند به دویدن و پریدن راحتتر شما بین موانع و محیطهایی که شاید حرکت کردن در آنها با کفشهای عادی سخت است کمک کند. فیل نایت و برومن دو موسس نایک، متوجه پتانسیل بالای ساخت کفش های ورزشی و فقدان کتونی های ورزشی برای ورزشکاران آمریکایی شدند. استفاده از الیاف های سبک همراه طرح های مدرن، جلوه ای ویژه به محصولات نایک داده است.