فرق کتونی نایک دخترانه و کتونی نایک پسرانه؟

کتانی نایک اگر درست انتخاب شود و دارای خصوصیات یک کتانی ورزشی ایده آل باشد، می تواند راحتی و کارایی شما را نیز افزایش دهد. این برند نیز تا تاریخ امسال حدود ۷۲ سال سن دارد. مشکل دیگر پیچ خوردگی ساق پایتان می باشد که به خاطر افزایش چسبندگی و تماس بیشتر کفش با زمین این مشکل نیز برطرف شده است. او در دانشگاه پورتلند استیت در رشتهی طراحی گرافیک مشغول به تحصیل بوده است.و در سال ۱۹۷۱ موسس شرکت “فیل نایت” به کارولین مراجعه کرد و از او خواست تا لوگوی شرکت را طراحی کند.کارولین ایدههای بسیاری ارائه داد و در نهایت نایت علامت تیک را از میان آنها انتخاب کرد.دیویسون بابت طراحی این لوگو تنها ۳۵ دلار (ساعتی ۲ دلار) دریافت کرد که بعدها تبدیل به یکی از معروفترین لوگوهای جهان شد.

این سوال بسیاری از هواداران برترین برند های کفش جهان است. در میان انواع کتونیهای ارائه شده توسط شرکت نایک، دو مدل کتونی نایک ایرمکس و کفش جردن، به علت داشتن طراحی متفاوت و ارائه دادن یک تجربه تمرین ایده آل به ورزشکاران، توانستند توجه بسیاری از هواداران کتونی های نایک را به سمت خود جلب کنند. نایک ایر : از قدیمی ترین فناوری های این شرکت که سبب می شود هنگام پیاده روی و دویدن کمترین فشار وارده را تحمل کنید در واقع فناوری تپ کامل شده این فناوری می باشد. این فناوری سبب می شود که با تعبیه چند لایه میانی در کفش و کپسول های گازی در قسمت پاشنه پا کمترین فشار را تحمل کند. همچنین این سه مورد از پیچ خوردگی ساق پای بازیکن جلوگیری می کند. فناوری OrthoLite : این فناوری سبب می شود که هم وزن کفش کاهش یابد و از ایجاد بوی بد و تولید باکتری جلوگیری کند.

این امکان وجود دارد که به صورت حضوری به فروشگاه هایپرجیم بیایید و کفش نایک در انواع مختلف را امتحان کرده یا به صورت غیر حضوری با مقایسه قیمت کفش نایک با فروشگاه های دیگر خرید خوب و ارزانی را تجربه نمایید. هر فروشنده ای که محصول را بدون جعبه و پلاستیک عرضه کند بی شک کالایی تقلبی را به مشتری خواهد داد. سبکی : برند نایک آنقدر در سبکی کفشهای خود کوشید تا اینکه خود یک استاندارد برای دیگر برندها شد و روزانه نایک و آدیداس در تلاشند تا کفش سبک تری به بازار عرضه کنند. از تولید کفش نایک تا کتانی، همواره با انواع فناوری به بازار عرضه می شود. مربیان مردانه ما از لوازم اصلی خیابان تا کفش های ورزشی سطح بعدی ، نمادین هستند.

در این مقاله ما به بررسی کفش نایک با کفش آدیداس و مقایسه آن ها می پردازیم. با ویژگیهای کتونیهای نایک اسپرت با ما آشنا شوید! فروشگاه اینترنتی آل اسپرت این فرصت را در اختیار شما می گذارد که با گشت و گذار در جدیدترین کلکسیون های ورزشی نایکی انواع لباس ورزشی و ست های ورزشی نایکی را بررسی کرده و با توجه به عکس لباس ها و ویژگی های مد نظر خود با قیمت مناسب آنلاین خرید کنید. رویه با مواد درجه یک : رویه این سری کفش ها از بهترین و با کیفیت ترین موادی ساخته می شوند که می تواند تا چند سال عمر مفید داشته باشد. تاریخچه کتونی نایک از خلق یک ایده تا شهرت جهانی! تکنولوژی تورژن سیستم (TORSION SYSTEM) : از پاشنه تا پنجه از فناوری استفاده شده که باعث کاهش فشارهای وارده از سطح زمین می شود. همان طور که میدانید قیمت کفش نایک ویتنام متناسب با مدل و طرح و سایز آن متفاوت است.