فرق کتونی نایک دخترانه و کتونی نایک پسرانه؟

برنامه نایک فیت به وسیله هوش مصنوعی و پردازش هایی که انجام می دهد به شما می گوید که سایز دقیق پای شما چند می باشد و بر اساس جدول سایز نایک کفش مورد نظر خود را انتخاب کنید. کافیست برنامه را نصب کنید در یک محیط صاف دوربین گوشی را به سمت پای خود بگیرید ۳۰ ثانیه صبر کنید پس از پردازش برنامه به شما می گوید که سایز پای تان چند است. کفش نایک به همراه کتانی های ورزشی از به کارگیری الیاف های سبک تا طرح های جدید تولید و ساخته می شوند. از تولید اولین کتانی تا کفش های مختلف باعث شده تا کمپانی نایک همیشه به بهتر شدن محصولات اهمیت ویژه ای قائل شد.

برای جلوگیری از این حوادث کتانی نایک ایر با استفاده از تکنولوژی پیشرفته با فشرده سازی هوا سبب میشود تا فشار کمتری به بدن شما وارد شود در نتیجه بسیاری از ورزشکاران به ویژه برای مسابقات از این کفش استفاده میکنند. اغلب افراد وقتی کفش کتانی مورد علاقه خود را میخرند، آنقدر از آن استفاده میکنند تا از کار بیافتد و بعد سراغ یک کفش دیگر بروند . نایک یکی از برند های محبوب در حوزه کمتانی ورزشی می باشد، مدل های مختلف برند نایک هر ساله وارد کشور می وشد و در بازار های ایران توزیع می شود، مدل های خوب و خوش فروش نایک را در ایران مشابه همان کیفیت اصلی تولید میکنند که به آن کتانی های طرح اصلی می گویند، بعد مجدد همان مدل ها را با کیفیت های معمولی و سبک حراجی نیز تولید می کنند. کفش کتانی مردانه و زنانه نایک ایرمکس Air Max Flyknit 270 مدل 1713 زیره EVA و ژله ای کمترین وزن ۱۰۰ الی ۲۰۰ گرم به بالا در هر جفت زیره امکان شکستن ندارد امکان سایش متوسط عایق حرارتی قدرت اصطکاک متوسط نوع مواد فوق العاده نرم که در وزن های بالای ۱۰۰ کیلوگرم باعث له شدن زیره و کم شده ارتفاع زیره میشود و عمدتا مصرفی تابستان میباشد.

مهمترین خصوصیت کفش اسپرت ایرمکس ۲۰۱۳ زیره کپسولی آن است که بالشتک دو لایه از جنس فوم تعبیهشده در زیره ساز و کار ضربهگیری بسیار نرمی را برای همه فعالیتهای روزانه فراهم میکند. محافظت از پا : در برخی مدل ها لایه های محافظتی از پنجه پا محافظت می کند ، همچنین وجود بالشتک ها و پدها علاوه بر نرمی و راحتی ، پا را در کفش ثابت نگه می دارد. تنها کافی است سری به بخش محصولات کتونیهای نایک فروشگاه اسپرت با ما بزنید تا در بین دنیایی از کتونیهای نایک با طرحهای متنوع جذاب، بهترین مدل را انتخاب کنید، البته کتونیهای نایک دخترانه و پسرانه در ساختار داخلی تفاوتی ندارند و تنها فرق این کتونیها در رنگ و مدل ظاهری است. کتانی های طرح اصلی همان کتانی هایی می باشد که در مغازه ها آن را می بینیم، بسیار شبیه به نمونه های اصلی آن مدل می باشد اما قیمت آن ها کمتر می باشد، زمانی که بیش تر دقت می کنیم متوجه می شدیم که جنس آن با مورد اوجینال آن برند متفاوت هست.

اما بهتر است در طول هفته، بعضی از روزها و برخی مسیرها را از کفشهای دیگرتان استفاده کنید تا کفش مورد علاقهتان زود فرسوده نشود و کمی استراحت کند . اما احتمالا برای شما هم این سوال پیش میآید، چطور کفش کتانی را تمیز کنیم؟ البته ممکن است یک روز طول بکشد تا کفش خشک شود، با این حال امنترین روش خشک کردن کفش اسپرت آفتاب و هوای آزاد است. در علم و بدن شاپ شما میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز ، با هر وسیله ای که با آن بتوان به اینترنت متصل شد ، خرید اینترنتی خود را انجام دهید.